Zırhlı kapılar her tasarıma mükemmel uyum sağlar

Yeni geliyorsunuz veya büyük bir revizyona başladınız, evinizin tasarımı sizin için önemlidir. Bir tasarımcı tuttunuz, eviniz için tasarım projesini tartıştınız ve onayladınız, her şey plana göre gidiyor. Ve şimdi demir giriş kapılarına ihtiyacınız var ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz çünkü hem güvenilir hem de güzel ve konseptinize uymak istiyorsunuz.

Ve bu harika! Modern çözümler, hırsızlığa dayanıklı metal kapılar yapmayı mümkün kılar, ör. görünüm. İDEAL üreticisinin personeli size daha ayrıntılı yol gösterecektir:

4 sınıf hırsızlığa dayanıklı giriş kapıları satın alın

Ve şimdi, hala daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, tasarım çözümlerine ve hırsızlığa karşı dayanıklılığa daha yakından bakalım.

Makalenin içindekiler tablosu:

Kapı tasarımı

Eski günlerde kapı görünümü seçimi sınırlıysa, bugün her boyutta, karmaşıklıkta ve tasarımda zırhlı kapılar sipariş edebileceksiniz: dövme elemanlı, MDF plakalı, aynalı, camlı vb.

En popüler olanları MDF kaplamalı modellerdir, koruyucu kaplamaya dikkat ettiğinizden emin olun, kalitesi, giriş zırhlı kapınızın çekici bir görünümle ne kadar süre kalacağını belirler.

Zırhlı kapıların hırsızlığa karşı direnci

Standart kapılardan farklı olarak zırhlı giriş kapıları hırsızlığa karşı dayanıklıdır. Hırsızlığa karşı dayanıklılığın derecesi sınıf tarafından belirlenir, sınıf ne kadar yüksekse, o kadar güvenilirdir. En güvenilir olanın 6. sınıf olduğu 2-6. Sınıflar sertifikalıdır.

Sınıf 4, daireler için en popüler olarak kabul edilir; bunlar, hırsızlığa 30 dakika dayanabilen giriş kapılarıdır, bunun 10 dakikası aktif hırsızlıktır. Bu durumda, aşağıdaki aletler kullanılır: pense, tornavida ve matkaplar, balyoz, çekiç, tornavidalar, pense, levye, balta, keski vb.

Bu tür kapılar 1100 dolardan başlıyor, ürünün fiyatı, teslimatı ve montajı ayrı ayrı hesaplanıyor.

Doğru metal kapılar nasıl seçilir

Her şeyden önce, bayilerle değil, doğrudan üreticiyle iletişime geçmeniz gerekir. İkinci olarak, EN 1627 hırsızlığa dayanıklılık sertifikasının kullanılabilirliğini kontrol ettiğinizden emin olun. Sayfanın başında, üreticinin web sitesine bir bağlantı verdik – IDEAL.

Bütçe sınırlıysa 3-4 sınıf hırsızlığa karşı direnç seçin, aksine bir hipermarkette güzel kapılar satın almak yerine dekorasyonlardan vazgeçin.

800/1100 $ ‘lık zırhlı kapılar için tam tutarı hemen ödeyemiyorsanız, hedeflenen bir kredi almanızı öneririz. Bankaya fazla faiz ödemek, evdeki mülkü riske atmaktan daha iyidir.