Zeolitli bulaşık makineleri biliyor musunuz?

Eğer düşünüyorsan bulaşık makineni değiştir daha az enerji tüketen ve faturalarınızdan tasarruf etmenizi sağlayan biri için, yani bir hayat sürmenizi sağlayan bir bulaşık makinesi için #LikeABosch, yani daha sürdürülebilir, bir Zeolites®’li bulaşık makinesi Hala bilmiyor musunuz? Okumaya devam ederseniz bunun kolay bir çözümü var …

Zeolites® nedir?

Başlamak için size söyleyeceğiz Zeolites® nedir. Bu bir mineral gözenekli yüzeyli nem fitilleme, depolar ve daha sonra ısı verir.

Muhtemelen bilmiyorsunuz ama Zeolitler® Hayal ettiğinizden daha uzun süredir hayatınızda bulunuyorlar. Spor ayakkabılarının kötü kokmasını önlemek, yüzme havuzu suyunu arındırmak için veya çeşitli kozmetiklerde cilt için yatıştırıcı ve yenileyici bir etki olarak kullanılırlar, çünkü bu mineral toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Zeolites® bulaşık makinesinde nasıl çalışır?

#LikeABosch yaşamak daha basit ve daha sürdürülebilir bir yaşam tarzı. Zeolitli bulaşık makinelerimizin® Elde kurutmak zorunda kalmadan bulaşıkların mükemmel şekilde kurutulması için bu malzemeden yararlanırlar.

Bunu nasıl yapıyorlar? Kolay: Zeolitler® Yıkama aşamasında oluşan nemi emerek kurutma aşamasında sıcak havaya dönüştürürler. Bu süreç sayesinde bulaşık kurutma işlemi daha hızlıdır ve etkili.

Ek olarak, Zeolites® her yıkamada yenilenir ve bulaşık makinesinin tüm ömrü boyunca dayanır. Bu şekilde, bakımı konusunda endişelenmenize bile gerek kalmaz.

Zeolites® içeren bulaşık makinesinin faydaları nelerdir

Zeolitli bulaşık makinesi® enerji tasarrufu yapmanıza ve dolayısıyla elektrik faturanızı düşürün. Nem sıcak havaya dönüştüğü için kurutma işlemi ekstra enerji sarfiyatı gerektirmez. Ayrıca, her yıkama döngüsünde yalnızca 9,5 litreye kadar su kullandıklarından su tüketimleri gerçekten düşüktür.

Zeolitler sayesinde® bulaşıklar tamamen kuru çıkıyor. İçlerinde genellikle can sıkıcı su damlalarının kaldığı kaplar, salata kaseleri, biberonlar, tepsiler ve diğer plastik kaplar bile. Zeolitler ile®, bitti.

Öte yandan yıkamada aşırı yüksek sıcaklık kullanılmayarak bulaşıklar en hassas parçalarda bile daha iyi bakım görürler. Ve bardakların, tabakların ve çatal-bıçak takımlarının ilk günkü gibi görünmesini sağlayan özel ‘Ekstra Parlak’ özelliği sayesinde parlak görünür.

Bulaşık makinelerimizi Zeolites ile kurutmanın nasıl çalıştığını görmek istiyorsanız® PerfecDry, aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririz:

Zeolit ​​bulaşık makinelerinin ne olduğu konusunda artık daha net misiniz?® ve daha sürdürülebilir bir yaşam sürmenize nasıl yardımcı olabilirler #LikeABosch? Şüpheniz varsa, bize bir yorum bırakın. Onları çözmekten mutluluk duyarız!

Yazar hakkında

'src =