Yiyecekleriniz için büyük kapasiteli buzdolapları

Büyük miktarlarda yemek pişirmeyi sevebilirsiniz ya da evde çoğunuz var. Sebep ne olursa olsun, buzdolabında her zaman yer kalmadığını düşünenlerle özdeşleşmiş hissediyorsanız, bu sizi ilgilendirir. Sunuyoruz büyük kapasiteli buzdolapları Bosch tarafından, her zaman istediğiniz tüm alanın keyfini çıkarabilmeniz için hazırlandı. Ve daha da önemlisi: Gıdanın en iyi koşullarda korunması için gerekli ekipmanla. Bu yazıda size çok daha fazlasını anlatıyoruz!

Geleneksel bir buzdolabının kapasitesi nedir?

Sana bir anda söylediğimizde Bosch XXL buzdolapları ek 10 cm’ye sahiptirÖnce sizi arka plana koymazsak, bu size büyük bir sorun gibi görünmeyebilir. Öyleyse başlayalım: En yaygın olan 60 cm genişliğindeki bir kombi buzdolabının kapasitesi, Bu modelden 279 litre, e kadar 237 beyaz kombimiz.

Ve artık bir ilk fikriniz olduğuna göre, size gerçekten söylemek istediğimiz bilgiye geçelim: Geniş Bosch büyük kapasiteli dondurucular, 480 litreye kadar toplam faydalı kapasite. Tüm kreasyonlarınızı saklamak için mükemmel olan ek 10 santimetre! Elbette aşağıdaki karşılaştırmayla çok daha nettir:

Dondurmak için daha fazla alan

Bazen mesele sadece buzdolabında daha fazla yer olması değil, aynı zamanda büyük bir satın alma yaptığınızda daha fazla yiyecek dondurabilmekle de ilgileniyoruz. Bu nedenle, 70 cm genişliğindeki Bosch kombi buzdolaplarının dondurucu bölümünde ayrıca özel bir çekmecesi vardır. Büyük yiyecekleri dondurmanız için özel olarak tasarlanmış BigBox çekmecesidir. Bu sayede kek veya ekmek gibi hacimli yiyecekleri dondurmak artık sorun olmayacak. Maksimum esnekliğe sahip olacaksınız.

büyük kutu buzdolabı

Büyük kapasiteli bir kombiyi veya bu 4 alternatiften birini tercih edebilirsiniz

Bosch büyük kapasiteli dondurucular Her zaman aradığınız şey Tetris oynamanın gerekli olmadığı bir buzdolabı ise, bunlar inanılmaz bir seçenektir. Ayrıca her mutfağın farklı olduğunu ve her aşçının ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Bosch olarak 70 cm genişliğindeki modellerin yanı sıra maksimum kapasitenin keyfini çıkarmanızı sağlayacak farklı alternatifler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçme zamanınız geldi!

  • 86 cm genişliğinde dondurucu dolaplar: Eğer buzdolabınızdan “biraz daha” isteyenlerden biriyseniz, bu da senin modelin olabilir. Standart ölçülerden 26 cm fark Bütün fırın tepsilerini veya hatta tek parça karpuzları saklamanıza izin verir. Ayrıca Perfect Fit sayesinde duvar ile buzdolabının kendisi arasında boşluk kalmadan da kurabilirsiniz. Kapıyı 90 ° açıyla açın ve ihtiyacınız olanı içeriden rahatça çıkarın.
  • İle bir çift olun iki kombi. Bu alternatifle, 70 cm genişliğinde kombi veya 60 cm versiyonda 732 litre seçerseniz toplam 870 litre faydalı kapasite elde edersiniz. Sadece bunun için özel olarak tasarlanmış bir aksesuara ihtiyacınız var. Bu birlik için kullanmazsanız, garanti koşullarının etkilenebileceğini unutmayın.
  • Yan yana. Birbirinin yanında. Maksimum kapasiteye ulaşmak için başka bir seçenek de tek kapılı bir buzdolabının ve tek kapılı dondurucunun keyfini çıkarmaktır.. İle alternativa yan yana İki adet tek kapılı buzdolabı kurarsanız toplamda 588 litre veya 692 litreye kadar depolama alanı elde edersiniz. Bu seçenek için özel olarak tasarlanmış bağlantı aksesuarı ile her iki cihazı, buzdolabını ve dondurucuyu kurmayı unutmayın. (garanti koşullarının etkilenmemesi için gereklidir) ve daima buzdolabını dondurucunun soluna yerleştirin.
  • Amerikan buzdolabı. Amerikan serisinin tercih edilen modeli toplam 573 litre kapasite sunuyor. Ek olarak, mutfağınızın tasarımına entegre etmek için farklı yüzeylerde seçilebilir. Bunlar mükemmel yüksek kapasiteli buzdolaplarıdır! Her ne kadar şimdi rekabet ettiklerini zaten doğrulayabildiniz.

Büyük kapasite, en iyi teknoloji ile uyumlu değildir. İşte bu nedenle tüm Bosch akıllı buzdolapları, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış en son özelliklere sahiptir. Buzdolabınızın kapasitesini artırmak için en iyi alternatife karar verin ve mutfağınızda 70 cm genişliğe sahip olmanın tüm avantajlarından ve hatta Home Connect gibi üst düzey özelliklerden yararlanmaya mümkün olan en kısa sürede başlayın. buzdolabınızı akıllı bir cihaza dönüştürün.

Sana yardım ettik mi? Buraya Buzdolabınızı seçerken daha faydalı bilgiler bulabilirsiniz.

Yazar hakkında

'src =