Yılbaşı ışık süsleme modelleri

Yılbaşı Işık Süsleme Fikirleri

Her zaman sakin ve sıklıkla sade olan yılbaşı ışık süsleme Stili, Noel zamanı boyunca evinize zamansız şıklık getirebilir. Mum ışığında yakıldığında ve tatlı kokulu çiçekler ve sade kırmızı ve beyaz süslemelerle doldurulduğunda özellikle doğrudur.

  • yılbaşı ışık süsleme,
  • yilbasi agaci susu,
  • yılbaşı ağacı topları,
  • süs çam ağacı,
  • cam agaci susu,
 yılbaşı ışık süsleme,
 yilbasi agaci susu,
 yılbaşı ağacı topları,
 süs çam ağacı,
 cam agaci susu,
yılbaşı ışık süsleme,
yilbasi agaci susu,
yılbaşı ağacı topları,
süs çam ağacı,
cam agaci susu,

Evinizi yılbaşı ışık süsleme için bu basit tarzda dekore etmeye karar verirseniz, günlerin çok kısa ve yaz günlerinin olduğu bir yılda çok ihtiyaç duyulan bir anda eve çok fazla ışık ve sıcaklık getireceğini bilmelisiniz. çok uzak gibi görünüyor.

Kuzey ülkelerinde insanlar evlerine büyülü ve canlandırıcı bir görünüm vermek için pencerelere mumlar koyarlar. Ayrıca üst pencereleri yıldızlarla dekore ederler ve örgülü mısırları ön kapıya bağlarlar.

 yılbaşı ışık süsleme,
 yilbasi agaci susu,
 yılbaşı ağacı topları,
 süs çam ağacı,
 cam agaci susu,
yılbaşı ışık süsleme,
yilbasi agaci susu,
yılbaşı ağacı topları,
süs çam ağacı,
cam agaci susu,

yilbasi agaci susu, kokulu sümbüllerin kaseleri ve göz alıcı nergis zambağı gibi el yapımı yılbaşı süsleri, evin her yerinde görünecektir. Birçok ailede nesiller boyunca dağıtılmış eski yılbaşı ışık süsleme masa örtüleri seti bulunur. Ayrıca normal perdelerini Ch kırmızı ve beyaz olanlarla değiştirdiler.

Kuzey tarzı el yapımı yılbaşı ışık süsleme süsleri evde kolayca yapılabilir. İhtiyacınız olan tek şey, basit fındık tarlaları, kesik kağıt yıldızlar ve kar taneleri veya perileri ve Noel Babaları birleştiren bir makas ve yapıştırıcıdır.

yılbaşı ışık süsleme genellikle zencefilli yıldızlara, meleklere ve kalplere asılır. Hemen hemen her evde sergilenen benzersiz bir şekilde dekore edilmiş bir zencefilli ev olurdu.

Masanızı yılbaşı ışık süsleme tarzında ayarlamaya karar verirseniz, kutsal yaprakları ve sade yıldızlarla süslenmiş kırmızı bir koşu bandı ile düz beyaz bir masa örtüsüne ihtiyacınız olacak. Buna ek olarak, kaliteli beyaz çinilerden ve bazı düz camlardan oluşan bir sete ihtiyacınız olacak. Mumlar, masa dekorasyonunun diğer bir önemli unsuru olacaktır. Sade mumlar daha iyi.

yılbaşı ışık süsleme tarzı kesin bir bahis. Güçlü ama basit renkler hemen hemen her iç mekanda işlenebilir. Unutma, bu stille – daha az daha fazlası var. Ev yapımı dekorasyonlarla süslenmiş ve kokulu beyaz çiçekler, kırmızı meyveler ile çevrili, gerçek bir iğrenç yilbasi agaci susu,ağacı ve mum ışığında sıcak bir ışıltı büyülü kalmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir