Yıkayıcı ve kurutucu birlikte mi? Ve neden olmasın?

Herkes kıyafetlerini sever temiz ve bakımlı ve mümkünse anla mümkün olan en rahat şekilde. Öyleyse neden çamaşır makinesi ve kurutucuyu bir araya getirerek hepsini birbirine bağlamayasınız? Evet, seçeneklerden biri bir çamaşır yıkama-kurutma makinesi, birçok şeyi çözen bir alternatif. Aslında satın alırsan bu 29 Şubat’a kadar sana bir yıl deterjan veriyoruz

Ancak bu yazıda sizinle yıkayıcı kurutucular hakkında konuşmak istemiyoruz, her iki cihazın da yakında olması hakkında. Böylece birleşeceksin tüm avantajlarınız tek bir yerde.

Yıkayıcı ve kurutucu birlikte

Bu seçenek size bir Minimum alanda yüksek verimli ve performanslı çamaşır bakım alanı. Çamaşır sepetini temizledikten sonra evin içinde dolaşmak yok. çamaşır makinesi, onları yakın yerleştirirseniz zamandan ve emekten tasarruf edersiniz.

Seçiminiz buysa, mutfağa veya banyoya koyabilirsiniz. Çamaşır makinesi için bir su bağlantısı ve her iki cihazı da bağlayabileceğiniz elektrik için başka bir bağlantı olduğunu hesaba katmalısınız..

Odada yeterince yeriniz varsa, en iyi takımı oluşturarak onları yan yana kurabilirsiniz. Yani, Giysiler çamaşır makinesinden temiz çıktığı gibi kurutucuya koyabilirsiniz..

Sütun Yıkayıcı ve Kurutucu

Fakat Yerden tasarruf etmeyi tercih ederseniz, kurutma makinesini çamaşır makinesinin üstüne bir sütun oluşturacak şekilde yerleştirmek başka bir olasılıktır.. Çamaşırları daha kolay ve hızlı bir şekilde yıkamak için başka bir harika seçenek. Sadece aklında tutmalısın çamaşır makinesi, kurutucu ile en az aynı genişlik ve derinlikte olmalıdır; ve daha hafif olduğu için her zaman çamaşır makinesinin üstünde olması gerektiğini.

Ek olarak, çamaşır makinesinin bu fazla ağırlığı destekleyerek hasar görmesini önlemek için kullanmanız önemlidir. sendika kitleri. Hatta bazılarında çamaşırlarınızı veya deterjanınızı desteklemek için size fazladan bir alan sağlayacak çıkarılabilir bir tepsi bile bulunur.

Kurulum karmaşık değil, ancak tavsiyemiz, Resmi Teknik Servisimiz. Size tavsiyelerde bulunacaklar ve gerekirse her iki cihazı da evinize kuracaklar.

İkisi bir arada, tüm avantajlar

Size başta da söylediğimiz gibi, her zaman birini seçebilirsiniz çamaşır yıkama-kurutma makinesi. Tabii ki, evinizde birçoğunuz varsa, yetersiz kalabilir çünkü yük kapasitesi genellikle ayrı bir yıkayıcı ve kurutucudan daha azdır.

Ek olarak, iki cihazı birlikte kurmak, tüm avantajlarından yararlanmanızı sağlayacaktır.

Bu şekilde bir Akıllı deterjan dozajlama özelliğine sahip i-DOS çamaşır makinesi veya hatta cep telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Çamaşırlarınızı programlamak için artık evde olmanıza gerek yok.

Bu modelörneğin, her iki işlevi de vardır ve aynı zamanda A +++ -% 30 enerji verimliliği sınıfına sahiptir.

Ve yanına yerleştirebilirsin bu kurutucu Isı pompası, en hassas giysilerinizi kurutmak için sıcak havadan ve tamburun hareketinden yararlanan ve sahip kendi kendini temizleyen kondansatör, böylece otomatik olarak ve kendi kendine temizlendiği için bakımı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca bunu cep telefonunuzdan da programlayabilirsiniz!

Mükemmel sonuçlar, zamandan ve emekten tasarruf, en iyi performans… Yıkayıcı ve kurutucu contaları takmaya karar verdiniz mi?

Yazar hakkında

'src =