Yıkayıcı Kauçuğu Nasıl Değiştirilir

Evde ne yapardık çamaşır makinesi? Giysilerimizi yıkamak için saatler harcamak zorunda kalırdık ve giysilerimizi neredeyse hiç leke tutamazdık. Hayal ediyor musun? Bir çamaşır makinesinin bir günlüğüne tükenmesini önlemek için en iyi tavsiye, hak ettiği şekilde ilgilenmektir. Sık sık temizleyin ve kalan parçaları en iyi koşullarda saklayın. Bunlardan biri, tamburu örten lastik özel dikkat gerektirir.

Bir anahtar parça

Kauçuk, bu cihazın önemli bir parçasıdır. Bu sayede su, filtreleme ve sızıntı yapma imkanı olmadan tambur içinde kalır. Bu nedenle bakımı için size sunduğumuz tavsiyelere uymanız çok önemlidir ve yıkayıcı kauçuğunu değiştir gerektiğinde.

Çamaşır makinesinin kauçuğunu değiştirin

Çamaşır makinesi kauçuk bakım ipuçları

Deterjan ve su kalıntılarının kirlenmemesi ve kötü bir kokuya dönüşmemesi için, özel programı kullanmanızı öneririz. Tambur Temizliği çamaşır makinenizin içini temizlemek için çamaşır makinenizin kauçuğunu temizleyin düzenli bir şekilde. Bunda İleti Size birkaç adımda kauçuğu nasıl temizleyeceğinizi öğretiyoruz. Çamaşır makinenizin çalışmasında bu anahtar parçanın ömrünü uzatmanızı sağlayacak iyi bir alışkanlıktır.

Deterjan kullanımının sınırlandırılması, çamaşır makinenizin bakımına da yardımcı olabilir. Yine de, eğer varsa i-DOS çamaşır makinesi otomatik bir deterjan ve yumuşatıcı dozajlama sisteminin keyfini çıkarabilirsiniz. Güzel değil mi?

Çamaşır makinesinin kauçuğunu değiştirin

Ne yazık ki, çamaşır makinesinde kauçuğu temizlemenin yeterli olmadığı zamanlar vardır. Bu parçanın temizliği ve bakımı ihmal edilirse, kauçuk kullanımdan yıpranabilir ve hatta kırılabilir. Bu durumda, kauçuğun kırılması çamaşır makinenizin su sızıntılarına neden olabileceğinden, hızlı bir şekilde değiştirmeye devam etmelisiniz.

Yıkayıcı kauçuğunu değiştirin karmaşık bir görevbu yüzden Bosch’tan aramanızı tavsiye ederiz Resmi Bosch Teknik Servisi Çamaşır makineniz lastikteki yırtılma nedeniyle sızıntı yapıyorsa. Basit bir arama ile kendinizi rahatsız edici sızıntıların neden olduğu sorunlardan ve yenisini kurmanın zorluğundan kurtaracaksınız.

Çamaşır makineleri teknik servisimizin teknisyenleri, 40 yılı aşkın süredir bu cihazları tamir ettikleri için çamaşır makinenizin kauçuğunu değiştirmenize en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Bizimle iletişime geçmek için şu adımları izleyin:

  1. Görüşme talep etmek. Yapabilirsin sayfamız aracılığıyla veya 976 305 713 numaralı telefondan arayarak. Teknik servisimiz haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.
  2. Bizi aramadan önce ürün numarasını (E-Nr) ve üretim tarihini (FD) not edin. Bu bilgiyi çamaşır makinesinin özellikler etiketinde bulacaksınız. Bulamazsan endişelenme. Sana yardımcı olabiliriz.
  3. Teknisyen, size en uygun günde evinize bir ziyaret ayarlayacaktır.

Artık en iyi tavsiyeyi bildiğinize göre çamaşır makinenizin kauçuğunu değiştirin, sadece uygulamaya koymalısın. Teknik servisimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Yazar hakkında

'src =