Yeni buzdolabınızın çalıştırılması

Vardın yeni buzdolabı evde ve devam ettirmek, taze yiyeceklerle doldurmak ve lezzetli tarifler hazırlamaya başlamak için sabırsızlanıyorsunuz. Bununla birlikte, her şeyden önce, buzdolabınızı açmadan önce yapmanız gereken beş şey vardır. Kurulum için not alın!

Buzdolabınız için iyi bir yer seçin

Buzdolabını son yerine koyun ve yaklaşık bir saat dinlendirin.

Buzdolabınızın kullanım kılavuzunu okuyun

Kendinizi aşina olma fırsatını kullanın. Manuel ve dikkatlice okuyun. Bu yazıda izlenecek adımları özetlesek de, bir göz atmanızda fayda var.

Buzdolabınızı temizleyin

Sonra, içini temizle başlatılmadan önce. Bunun için cihazı yumuşak bir bez, ılık su ve biraz sabunla temizleyin. Suyun aydınlatma sistemi ile temas etmesini önleyin. Ardından kapı contasını sadece suyla temizleyin ve yumuşak bir bezle kurulayın.

Bosch Kombi BuzdolaplarıYeni buzdolabınızı ne zaman açacağınızı hiç merak ettiyseniz, şimdi tam zamanı. buzdolabı kullanım kılavuzundaki talimatları izleyerek güncel

Buzdolabınızın sıcaklığını doğru ayarlayın

Sıcaklıkları ayarlayın. Buzdolabında sıcaklık + 2ºC ile + 8ºC arasında ayarlanabilir; + 4ºC’lik bir buzdolabı sıcaklığı tavsiye ediyoruz. Dondurucu olması durumunda sıcaklık -16ºC ile -24ºC arasında ayarlanabilir. Tavsiyemiz -18ºC’ye ayarlamaktır. Bu adım tamamlandıktan sonra, cihazın ayarlanan sıcaklıklara ulaşması birkaç saat sürebilir. İşlemi kolaylaştırmak için buzdolabının kapılarını açmayın. Bizimkilerden birine sahipseniz VitaFresh Pro buzdolapları, Bosch VitaFresh buzdolapları

Bosch Vitafresh buzdolapları

Bir kere senin yeni buzdolabın seçilen sıcaklığa ulaştığında, yiyeceği tanıtma zamanı gelmiştir. Bosch buzdolabınız varsa, dengede tutmaktan sorumlu işlevlere sahip olduğundan, aynı anda sıcaklığın yükselmesine neden olan çok fazla yiyecek koymak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca, kaçırmayın organize etmek için püf noktaları buzdolabı buraya. Bunları doğru yerleştirerek sadece zamandan tasarruf etmekle kalmayacak, çünkü kendinizi daha iyi koruyarak süpermarkete sık sık gitmeniz gerekmeyecek, aynı zamanda gıdalardan daha iyi yararlanacak ve daha az atık üreteceksiniz. Bunları en uygun koşullarda tüketerek de sağlık kazanacaksınız.

Yiyecekleri korumakla ilgileniyorsanız, Bosch olarak bizde VitaFresh buzdolaplarıteknolojisi et, balık, meyve ve sebzelerin geleneksel bir buzdolabına göre üç kata kadar daha uzun süre taze kalmasını sağlayan.

Artık yeni buzdolabınızı kullanmaya başlamaya hazırsınız. Herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa, yorumlarda emrinizdeyiz, adresinde Facebook ve Twitter.

Yazar hakkında

'src =