YEMEK TAKIMI SATIN ALMA HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN 6 ŞEY

Eviniz için doğru yemek takımını seçmek göz korkutucu bir görev gibi gelebilir – tek başına koleksiyonumuz yaklaşık 100 farklı seçeneğe sahiptir. Ancak, nereden başlayacağınızı biliyorsanız çabanın ezici olması gerekmez. Bir sonraki yeni yemek setinizi seçerken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç önemli husus.

emsan forever yemek takımı,
emsan lovely kahvaltı takımı,
emsan perla kahvaltı takımı,
emsan pearl 24 parça yemek takımı,
  • Eğlenmek isterseniz, iki yemek takımı ayarlayın: bir resmi ve bir rahat . Günlük yemek takımlarınız günlük uygulamalarda pratik olan uzun ömürlü parçalar olmalıdır, oysa resmi yemek takımı daha renkli ve süslü olabilir (ve özel günler için ayırtacağınızdan daha da hassas olabilir).emsan,karaca ,forever,linens, ikea dinera,porland bride,by bone,nüans ,pearl ,kemik, inci tozu,serisi, moon, topkapı ,s kare, fine bone,fulya,gold,mavi,kırmızı,siyah,yuvarlak,çiçekli,gardenya,günlük ,samanyolu,studio,porselen,çeyiz seti,en ucuz ,linens,günlük,sarıbulut,fiyatları,6 ,12,24,60,61,84 ,kişilik
  • Ne kadar yemek takımına ihtiyacınız olduğuna karar verin . 12 konuk için servis gelenekseldir, ancak çok eğlendirmezseniz, samimi tatil toplantılarını tercih ederseniz veya daha küçük bir yemek düzenlemeniz varsa, en az sekiz set yeni yemek isteyebilirsiniz.
  • Boyut hususlarını unutmayın . Plaka boyutu, genellikle sonradan düşünülen bir şeydir. Satın almadan önce, listenizdeki yemek takımlarının – özellikle tabakların – dolaplarınıza, bulaşık makinenize ve mikrodalga fırınınıza rahatça uyduğunu ve tercih ettiğiniz porsiyon boyutlarına uygun olduğunu doğrulayın.
  • Günlük yemek takımları için dayanıklılık arayın . Her gün kullanmayı planladığınız bulaşıkların bulaşık makinesi, mikrodalga fırın ve fırında güvenli olduğundan emin olun.
  • Resmi yemek takımları için bir dizi malzemeyi düşünün . Porselen görünüşte narin ama şaşırtıcı derecede dayanıklıdır. Seramik porselenden daha ağırdır ve eğlenmek için iyidir. Toprak genellikle canlı renklerde gelir. Seramik ve toprak gibi bazıları rustik bir görünüme sahiptir, ancak porselenden daha fazla talaşlanmaya eğilimli olabilir.
  • Parçalarınızın stil duyarlılığınızı yansıttığından emin olun . Kişiliğinize uygun yemek takımı bulana kadar bekleyin. Başka masa üstü aksanlarınız olmasa bile, doğru sete iniş stilinizi masaya demirleyecektir. Odanızın rengi veya kullandığınız sofra takımı tarzı gibi yemek alanınızın diğer yönlerini de unutmayın ve seçiminize de yol göstermesine izin verin.
emsan forever yemek takımı,
emsan lovely kahvaltı takımı,
emsan perla kahvaltı takımı,
emsan pearl 24 parça yemek takımı,

Seramik ve Porselen Nedir

Seramik ve porselen güçlü ve pürüzsüz ancak kırılabilir iki malzemedir. Genellikle kiremit, bulaşık ve figürin yapımında kullanılırlar. Porselen aslında çok rafine bir seramik türüdür.

Seramik , çok yüksek sıcaklığa ısıtılmış ve sertleştirilmiş kilden yapılmıştır. Seramik parçalar porselenden daha az yoğundur ve daha fazla su emer, bu da onları iç mekan, düşük trafik alanlarına daha uygun hale getirir. Çeşitli kil tiplerinden ve renklerinden yapılabilirler ve pişirilmeden önce boyanabilirler.

Porselen pişmiş ve sertleştirilmiş kilden yapılır. Bir tür seramiktir, ancak kili onu daha yoğun ve daha dayanıklı hale getirir. Kili beyaz ve çok rafine.

İkisi çok benzer olmasına rağmen, porselen seramikten daha pahalı olma eğilimindedir. Her ikisi de karo döşeme gibi ağır hizmet ev eşyalarının yanı sıra bulaşıklar ve figürinler gibi daha hassas eşyalarda kullanılabilir.

Bir cevap yazın