Yaz için soğuk kremler

Önemini her zamankinden daha fazla anladığımız yaz sezonunda hidrasyon. Termometreler yükselir ve rutin devam ederken vücut ısı ile baş etmelidir. Nasıl kurtulabiliriz yaz?

Söylediğimiz gibi, iyi hidrasyon temeldir. Eğer içmezsen Su Yeterince yorgun hissedebilirsin ya da belki başın ağrır, böylece gün fazladan bir çaba olur ve sonunda yokuş yukarı olur.

besleme Tabii ki iyi hissetmek istiyorsak başka bir temel sorudur. Yaz aylarında, vücudun sahip olduğu ekstra ısı nedeniyle sindirimi normalden daha karmaşık hale getirecekleri için bol ve ağır yiyeceklerden kaçınmaya çalışın.

hafif yemek Bu sefer senin büyük müttefikin olacak. Dolu, daha net ve görevlerinizi yerine getirmek için ihtiyaç duyduğunuz enerjiyle hissedeceksiniz. Ayrıca, kesinlikle kendi bedeniniz de bunu ister. Her şeyden önce, içmek için harika şeyler.

Havuç kreması

Bosch olarak, yukarıdakilerin tümünü bir araya getiren harika bir formülümüz var: soğuk kremler. Açık! Yararlanın sebzeler ve meyveler, yüksek su ve vitaminler, mineraller ve lif gibi temel besinler içerir. Bu, kaybettiğiniz her şeyi geri almanızı sağlayacaktır. ter.

Soğuk kremler, alınması önerilen hafif akşam yemeği gibi günün her saati için idealdir. Hazırlamaları kolaydır ve ayrıca sizi tazeler ve enerji sağlarlar. Onları hazırlamak için neye ihtiyacın var? Sadece en sevdiğiniz malzemeler … ve cam karıştırıcı!

Bosch cam karıştırıcı

Mikserimiz SilentMixx Size dayanabilecek yiyecek kalmaması için malzemeleri doğrayın, karıştırın ve çırpın. Hatta yerli buzu kırmak için ve smoothie yapmak için başka bir programa sahiptir. Sürahisi ThermoSafe Sıcaklık değişimlerine dayanıklıdır ve bu nedenle hem yazın hem de kışın ondan ayrılmazsınız.

Bu yıl aileyi genişlettik ve ayrıca minibatidora Mixx2Go, daha kompakt bir boyutta ablasının temel özelliklerini karşılayan. Ve bir sürpriz getiriyor! Bir bardağı götür doğrudan tariflerinizi hazırlayabileceğiniz. Bir saniye bile boşa harcamayacaksınız ve istediğiniz yerde içkinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Bosch blender

Çok yönlülüğüne kendiniz şahit olabilmeniz için bu yaz menünüze renk katacak bir çorba tarifi bırakıyoruz.# al dikkat etBosch ve bu eksiksiz besin dozunun tadını çıkarın! Soslar, kremalar, meyve suları, shake’ler ve smoothies hazırlamak için daha fazla tarif bulacaksınız. buraya.

Akdeniz soğuk kreması

Akdeniz kreması

Malzemeler (350 ml)

1 salatalık

250 ml sade yoğurt

½ diş sarımsak

Taze nane yaprakları

30 ml yumuşak zeytinyağı

Tuz ve biber

Taze dereotu (isteğe bağlı)

Detaylandırma

  • Salatalığı yıkayıp soyun. Dörde bölün ve tohumları çıkarın.
  • Sarımsakları soyun, ikiye bölün ve çekirdeğini çıkarın.
  • Yağ ve biber hariç tüm malzemeleri blendere ekleyin. Her şeyi yendi.
  • Alina yağı ve karabiberle. Birkaç damla limon ekleyebilirsiniz.

Böylece yaz daha da iyi hissettiriyor!

Yazar hakkında

'src =