Yaz için soğuk bir kahve? Size 5 teklif yapıyoruz!

Kahve severler şunu açıklıyor: ısı, en sevdiğiniz içkiyi içmeyi bırakmak için bir bahane olamaz. Ve en iyisi, bunu yapmanın gerekli olmamasıdır: eğer bu 5 öneriniz varsa buzlu kahveden fazlası varcıva ciddileşse bile hiçbir şeyden vazgeçmeniz gerekmeyecek. Bu yaz moda barista olmak ister misin? Not alın!

Soğuk bir kahve için ilk seçenek bir klasik

Aslında ilk paragrafta bunu zaten yapmış olsak da, bundan bahsetmek zorunda değiliz. Buzlu kahve çok yönlü olduğu kadar popülerdir ve çok azı yaz aylarında bunu istemeye karşı koyabilir.. İkinci avantajı basitliktir: vAriedad favveyaita kahve Sadece biraz buz küpü eklemelisin. Bu arada, onu evde daha çok tatmak isteyenler için Bu makale İşte lezzet ve nüanslarla dolu bir fincan için bazı ipuçları.

Frappuccino kahvesi için bir tarife mi ihtiyacınız var?

Öyleyse, her zaman elinizin altında olması için bizi favorilerinize kaydedin! O frappuccino, kahve ile en ünlü kombinasyonlardan biridirve hazırlığı merak eden herkese harika bir şekilde uyum sağlıyor soğuk kahve nasıl yapılır.

Tarif, kapuçino, dondurma, krema ve şurup içerir. Eğer varsa, onu hazırlamak beş dakikadan fazla sürmez. profesyonel kahve makinesi! Bunun için özel programı kullanarak, evsel buzu blenderde ezme fırsatını yakalarken sadece iki espresso hazırlamanız gerekir. Kahve hazır olduğunda Süt köpüğü ve şekerle birlikte ezilmiş buzla aynı sürahiye dökün.. Bitirmek için geriye kalan tek şey, malzemeleri birleştirmek için birkaç dakika çırpmaktır.

İsterseniz kahvenin üzerine çırpılmış krema ve çikolata veya karamel şurup ile son dokunuşu ekleyebilirsiniz. Lezzetli!

Kahveli dondurmanın tadını çıkarın

Ev yapımı kahveli dondurma, sıcağı yenmek için harika bir fikir. Ve eğer varsa buzdolabı evde masa üstlerinin kralı olacaksın.

Sadece bu basit adımları izlemelisiniz!

  • yapmak şurup su ve şeker ile.
  • Şurubu buzdolabına koyun ve en çok sevdiğin kahve. İsterseniz çift yoğunluklu bir kahve tercih edebilirsiniz, böylece dondurmanın daha da fazla tadı olur.
  • Kar noktasına kadar süt veya beyaz kullanarak dondurmaya daha fazla kıvam verin. Aşağıdaki buzdolabındaki tüm malzemeleri ekleyin bu ipuçları ve soğumasına izin ver dondurucu.

Affogato kahveyi keşfedin

Onu tanımıyorsanız, Bosch olarak sunumlarla ilgileniyoruz: kahve ve dondurma tutkunlarını memnun etmek için oluşturulmuş bir karışımdır. En sevdiğiniz kahveyi, tercihen sade (veya espresso) veya kesilmiş olarak hazırlamanız yeterlidir. Öte yandan fincanın dibine bir kaşık vanilyalı dondurma koyun ve üzerine kahveyi dökün. Sıcaklıkların aksine, dondurma eriyecek ve kahve ile karışarak ekstra bir aroma ve tatlılık sağlayacaktır. Affogato tarifini bilmediğini bir daha asla söyleyemeyeceksin!

Ev yapımı kahve granita nasıl yapılır?

Ev yapımı buzlu kahve yapmak asla modası geçmeyen bir başka klasiktir. Ve öncekiler gibi, yapması çok basit bir seçenek. Özellikle de varsa SilentMixx blender, çünkü kahveyi dondurma adımını atlayabilirsiniz. Size nasıl hazırlanacağını anlatıyoruz.

Biraz hazırla 500 ml espresso kahve veya çok aromalı bir kahve ve aynı zamanda tadına bakmak için su ve şeker içeren bir şurup yapın. Yaklaşık 5 dakika içinde her şeyi karıştırıp soğumaya hazır hale getireceksiniz. İsterseniz birkaç damla limon ekleyebilirsiniz.

Şerbetin tabanını hazırlayacaksınız, bu yüzden buzu hazırlama zamanı. Size iki seçenek sunuyoruz:

  • İle buzu ezin SilentMixx blender özel buz kırma programı ile. Buz (her zaman yerli!) İsteğinize göre, onu kahve ile karıştırmanız yeterlidir ve şerbeti hazır hale getireceksiniz.
  • Kahveyi dondurun ve granitenizde içmek için mükemmel olan küçük parçalar elde edene kadar kırın. Bunun yaklaşık 4 saat daha uzun süreceğini unutmayın.

Artık her zaman buzlu bir kahveye başvurmak zorunda değilsiniz! Misafirlerinize ısının kahve ile uyumsuz olması gerekmediğini göstermek için size dört lezzetli alternatif sunuyoruz. Tüm bu önermelerden hangisine ilk önce cesaret edersiniz?

Yazar hakkında

'src =