Yatakları süpürmek için en iyi püf noktaları

Hiç kuru bir boğazla uyandın mı? Astım hastası mısınız ve geceleri daha çok öksürdüğünüzü mü fark ettiniz? Belki de yatağınızı uzun süredir süpürmemeniz içindir. Bu ifade sizi şaşırttıysa ya da tam tersine yatağı süpürmenin önemli olduğunu biliyordunuz ama tembel olmayı tercih ediyorsanız iyi bir haberimiz var. Yatağınızı temiz tutmak sandığınız kadar karmaşık değildir. Kendini iyi bir silahla silahlandırırsan Elektrikli süpürge ve tavsiyemize uyun, çocuk oyuncağı olacak. Başlayalım mı?

Yatağı süpür

Yatak nasıl temizlenir?

Yatağı süpürmeden önce, şilteyle başlamanız önerilir. olası lekeleri temizleyin bu var. Ve ter gibi unsurlar yatağınızı doğrudan etkileyebilir ve nem nedeniyle lekelerin oluşmasına neden olabilir. Yatağınızın zarar görmemesi ve en iyi durumda kalması için şu püf noktaları izleyin:

  • Kullanın limon ve su çözeltisi idrar, ter veya kusmuktan kaynaklanan lekeleri temizlemek için. Limon, sadece lekeleri değil, aynı zamanda oluşturabilecekleri kokuyu da çıkarmak söz konusu olduğunda çok etkili bir çözümdür.
  • En derin lekeleri aşağıdakilere dayalı bir çözelti ile temizleyin: kabartma tozu ve sıcak su. Son lekeleri çıkarmak için nemli bir bezle silin.
  • Uyguladığınız solüsyonların kurumasına izin verin. Yararlanın odayı havalandır ve odadaki havanın yenilenmesine izin verin.

Bu temizliği yapmanız tavsiye edilir ayda bir. Ondan sonra şilte derinlemesine emilmeye hazırdır.

Yatağınızı nasıl süpürürsünüz?

Yatağınızı lekelerden arındırıp kuruduktan sonra harekete geçme zamanı gelmiştir. Şilteler çok fazla mikrop ve toz biriktirir. Bu nedenle, yatağınızı ayda bir kez süpürmeniz çok önemlidir. Onun hakkında endişelenme. Bu karmaşık bir görev değil. Sadece bir iyilik elde etmekten ibarettir Elektrikli süpürge işinizi kolaylaştırmak için. Gibi Sınırsızsize izin veren bir elektrikli süpürge 360 derece ev temizliği yap. Yatağınız dahil!

Bosch Elektrikli Süpürgeler

Ve bu elektrikli süpürgede bir aksesuarlar serisi evinizin her köşesini temizlemek için mükemmel. Örneğin, mobilya ve döşemeleri temizlemek için 2’si 1 arada başlık, motorlu bir turbo fırça ve herhangi bir köşeye erişmek için ekstra uzun ve esnek bir başlık. Ek olarak, bir Her tür döşemeyi temizlemek için XXL başlık… Yatağınızı temizlemek için ideal!

Sadece yapmalısın yatağı her iki taraftan vakumlayın biriken tüm tozu temizlemek için. Bu elektrikli süpürgenin fırçasız motor teknolojisi sayesinde mükemmel sonuçlar alacaksınız. Ve işin bittiğinde, sadece yapmalısın filtreyi temizlemek için tankı çıkarın. Bu kadar kolay!

Sınırsız elektrikli süpürgeler matkaplar, dekupaj testeresi veya tornavidalar gibi bazı Bosch PowerTool aletleriyle aynı pilleri kullanır. Bu sayede pillerini sınırsız kullanım için kolayca değiştirebilirsiniz. Daha ileri, Unlimited elektrikli süpürge satın alırsanız, hediye olarak bir Bosch matkap alırsınız!

Ayda bir kez lekeleri temizlemeye ve yatağı süpürmeye ek olarak, çarşafları değiştirmeyi ve çamaşır makinesi her hafta. Temizliği korumak, dinlenmenizi ve sağlığınızın korunmasını sağlayacaktır. Ve eğer bunu çamaşır yıkama-kurutma makinesi, aynı çarşafların tadını çıkarabilirsiniz. Bir günde temizleyin ve kurulayın!

Ya sen? Yatağınızı temiz tutmak için herhangi bir numaranız var mı? Yorum bırakarak bizimle paylaşın. Evinizin temizliğini nasıl organize ettiğinizi bilmek istiyoruz!

Yazar hakkında

'src =