Yatak Odası Yenilemesi Fikirlerini Keşfedin

Eviniz boyunca odadan odaya lüks bir his yaratmak için zaman harcadınız, ama yatak odanızda olduğu gibi gerçekten nerede sayılır? Elbette, misafirleri içeri almak söz konusu olduğunda genellikle herhangi bir evde en az görülen alanlardan biridir. Ancak lüks yatak fikirleri, günlük yaşamınız söz konusu olduğunda aslında bir fark yaratabilir.

Sonuçta, yatak odanızı uzun bir günün ardından rahatlayabileceğiniz ve iyileşebileceğiniz özel bir vaha olarak düşünmelisiniz, ancak görünüşü ve hissi nasıl elde edersiniz? Size ilham vermek ve sizi doğru yöne yönlendirmek için yatak odanız için düşünmeniz gereken kolay yatak fikirleri konusunda iç mekan tasarımcılarına döndük .

Bir kalıp oyunu oluşturun

Yatak odanıza görsel ilgi katacağınızdan emin olacak kolay yatak fikirleri söz konusu olduğunda, gözü hareket ettirecek ilginç bir katmanlı desen karışımı oluşturmayı düşünün.

Doğru görünmek için, tutarlılık için aynı renge sahip çarşaflar gibi sağlam bir insert ile tutturulmuş sadece üç ila dört farklı yatak deseni kullanmayı düşünün. Bu şekilde, çok koordineli veya rastgele çıkmadan en iyi yatak fikirlerini 2020 getirebileceksiniz.

Tonal git

Onlara yatıştırıcı bir his veren ve sadece yumuşak ve basit olmadan ince bir stil hissine sahip yatak fikirleri söz konusu olduğunda, yatak fikirlerinizle tonal olmak tüm farkı yaratabilir.

Tek bir renk tonunun çeşitli tonlarına yapışarak, yatak odanıza iyi bir stil duygusu enjekte ederken gözün hareket etmesini sağlarsınız. Aslında, düz beyaz çarşaflara ve yataklara güvenmek yerine tek bir gölgenin titiz varyasyonlarını karıştırarak, yatak odanız daha lüks görünecektir.

Dekoratif yastıkları unutma

Gerçekten zarif katmanlı yatak fikirleri, yatağınızı olabildiğince konforlu hale getirmek için renk ve baskı yaparken küçük dozlarda birkaç çeşitli atma yastığı olmadan tamamlanmayacaktır.

Yastıkları koordine etmeye gidin ve görünümün mümkün olduğunca üniformalı hissetmesini istediğiniz için ideal olmayı düşünün. İlham için, yatak odasına gerçekten çökmekte olan bir stil hissi veren cömertçe eşleştirilmiş yastıklarıyla yukarıdaki yatak odasını düşünün.

Yorganınızı ayağa doğru katlayın

Rahat bir sırt ve daha az resmi olarak sabahları yatağınızı daha kolay hale getirecek yatak fikirlerini alın, yorganınızı veya yorganınızı yukarıdaki gibi yatağınızın ayağına katlamayı düşünün.

Bunu yapmak, yatağınıza derinlik eklemenizi sağlar, bu da yatak odanızın gerçekte olduğundan daha büyük görünmesini sağlayabilir. Aynısı, birbirinin üzerine serilmiş battaniyeler ve yorganlar için de geçerlidir.

Yatağın üzerine bir atış battaniyesi açın

Trend eğilimli yatak fikirleri 2019 söz konusu olduğunda, bazen rahat tutmak için ödeme yapar. Bu yüzden sıkıca sarılmış bir yatak yerine, üzerine bir açıyla peluş baskılı bir battaniye atın ve yatağınız daha davetkar görünecektir.

Bu aynı zamanda her sabah birkaç dakika kurtaracak çünkü görünüm dedikleri gibi, ‘mükemmel kusurlu’.

Çarpıcı kontrastları düşünün

Modern yatak fikirleri söz konusu olduğunda, bugünün görünümü geçmişte olduğu gibi tekdüzelik hakkında çok daha azdır. Dolayısıyla, baskıların ve desenlerin bir karışımı sizin için uygun değilse, yatak odanızı daha iyi tanımlamak için cesur kontrastlara gidin.

Basit bir siyah beyaz karışım olabilir ya da birbirleriyle eşleştirilmiş pastel tonlarla biraz daha ince olan yan yanaları tercih edebilirsiniz.

Durgun kalsın

Daha önce söylediğimiz gibi, 2019 en iyi yatak fikirleri, daha az sert ve daha rahat olan çok daha gevşek bir yaklaşım gerektirir. Doğru görünmek için, en az bir büyük boy şık battaniye getirmeyi düşünün ve yatağınızı yine bir açıyla örtün.

Sonuçta, hiçbir şey dokunma yumuşak olan büyük boy bir battaniyenin altında rahat bir şekilde dinlenme hissini yenemez. Ve genel olarak, beş yıldızlı bir otelde kalırken sonsuz bir lüks hissi olsa da, kendi yatak odanızda otel benzeri bir his yaratmak için biraz steril bir şey var.

Yatağınızı bir battaniyeyle örtün

Çoğu insan, bir yatak odasına temiz ve rahatlatıcı bir his verdikleri, ancak çok kolay görünüp kirlenebildikleri için tamamen beyaz yatak fikirlerine yöneldiğinden, yorganınızı her gün bir battaniye ile örtmeyi düşünün. bir karmaşa yapmak için stres.

Sonuçta, yatak dekor fikirlerinin estetik açıdan hoş olmadan pratikliğin merkeze girmesine izin vermesi gerektiğini kim söylüyor? Ve ruh halinize ve mevsime bağlı olarak seçim yapabileceğiniz birkaç battaniyeniz varsa daha da iyidir, çünkü yeni bir yorgan ve yorgandan çok daha ucuz olanları da bulabilirsiniz.

Süreklilik için gidin

Tabii ki, yatak fikirleri söz konusu olduğunda, baskılar, desen ve renk seçenekleri sonsuzdur, ancak bir dinlenme yeri olduğundan, dinlendirici bir gece uykusu için alanı dengeli tutmak için süreklilik çizgileri boyunca ilerleyin.

Üç renk, desen veya baskı ile sınırlı koordineli yatak dekor fikirlerine giderek, uzun bir günün sonunda daha iyi rahatlamanıza yardımcı olurken göze kolay gelen bir his yarattığınızdan emin olabilirsiniz.

Doku ile oynamak

Düz renkli yatak dekor fikirleri için gitseniz bile, örgü battaniyeler, saçak, dekoratif yastıklar veya dokulu nevresim ile doku yan yana getirerek görünümü ve lüksü koruyun.

Ve en iyisi, lüks yatak fikirleri 2019, küçük bir servete mal olmak zorunda değil, çünkü neredeyse her yerden uygun fiyatlı örgü battaniyeleri kolayca kaynaklayabilirsiniz. Sadece sizin kolayca yıkanabilir olduğundan ve günlük aşınma ve yıpranmaya dayanabileceğinden emin olun.

Tersinir bir örtü kullanın

Önyükleme için çok yönlü şık ve kolay yatak fikirleri söz konusu olduğunda, tersine çevrilebilir bir nevresim veya yorgan için gidin, böylece hiçbir şeyi tamamen değiştirmek zorunda kalmadan yatak odanızın görünümünü ve hissini hızla değiştirebilirsiniz.

Ve uygulanabilir yatak fikirleri 2020’ye baktığımızda, hiçbir şey birinin fiyatına iki görünüm alma hissini yenemez.

Vintage çiçekleri düşünün

Çiçek yatak dekor fikirleri Laura Ashley ve onun çiçek dolu dolu gününün aşırı şık ’80s çağını hatırlayabilir, ancak klasik bir çiçek baskısı için gittiğinizde, neredeyse asla yanlış gidemezsiniz.

2019, daha seyrek basılmış ve ağır basan veya çekicilikte çok vintage olmayacak çiçek yataklarını modern bir şekilde almak için iki basit renkte gerçekleşen çiçek yatak fikirlerini düşünün. Sonuçta, büyükannesinin evinin hissini uyandırmak istemiyorsun, şimdi mi?

Tamamen beyaz yatak fikirleri

Asla modası geçmeyecek zamansız yatak fikirleri peşindeyseniz, görünüm gelecek yıllar boyunca basit bir şekilde minimum düzeyde kalacağı için hiçbir şey canlı beyaz yatakların görünümünü ve hissini yenemez.

Beyaz yatak fikirleri 2019’un anahtarı, onları daha sık yıkamanız ve daha düşük kaliteli yataklar düşündüğünüzden çok daha hızlı bir şekilde solması ve yaşlanması nedeniyle en kaliteli iplik sayısını araştırmaktır.

Renk koordinatı

Daha önce söylediğimiz gibi, yatak dekor fikirleri mükemmel eşleşmeleri bulmakla ilgilidir ve yatak odanıza ilham verici renk getirmek için avlanıyorsanız, her şeyin birlikte çalışmasını sağlamak için tamamlayıcı tonları düşünün.

Ve yatırımınıza değecek bir görünüm elde etmek için, birbiriyle iyi eşleşen renkli yatak fikirleri 2020 için gidin, çünkü rakip renkler dikkat dağıtıcı olacak ve uzun vadede sarsıcı görünebilir.

Çizgili yatak fikirleri için gitmeyi düşünün

Zamansız yatak fikirlerini tiksindirmek için şeritler anında bir oyun hissi ve hatta deniz hissi uyandırabilir. Ve çizgili yatak tasarım fikirleri, bol miktarda ekstra derinlik ve oda uzatma hatları ekleyecekleri için yatak odanızı gerçekte olduğundan daha büyük gösterebilir.

Klasik ve hatta geleneksel oldukları için, çizgili yatak fikirleri 2019 cinsiyet açısından tarafsızdır, bu da onları çiftler, çocuk yatak odaları ve evdeki herkes için mükemmel kılar. Sadece gözünüzde kolay olan renk kombinasyonlarına bağlı kaldığınızdan emin olun, böylece onları çok erken yormazsınız.

Bir cevap yazın