Yatak Odası Tasarım Fikirleri

Görmeniz Gereken Yatak Odası Tasarım Fikirleri

Çiftlik Evi Yatak Odası Tasarımı – İç tasarımdaki eğilim zaman zaman değişmeye devam ediyor. Bununla birlikte, ülke tarzı hakkında her şeyi trendlerin ötesinde bırakan bir şey var. Ülke tarzının modası geçmesi asla başarısız olmayan estetiktir.

 • enza home elena yatak odası
 • enza lina yatak odası
 • enza home lina yatak odası
 • enza home folk yatak odası
 • enza home bolero yatak odası
 • enza dolce yatak odası
 • enza home zen yatak odası

Özel estetiği sadece gözlerden zevk alan görselleştirme ile ilgili değildir. Onu ‘sonsuza kadar stil’ yapan başka faktörler de var. Bu faktörler arasında ev gibi dokular ve ilgili mobilyaların seçmeli karışımı bulunmaktadır. Dahası, vurgular antika havayı daha çok vurgulamaktadır.

Her bir faktörün varlığı, birbirlerine iltifat etmek yerine birbirini gölgede bırakmaz veya gölgelemez. Sonuçta rahat bir kişisel alan ve zamansız bir şekilde trend yaratan mükemmel bir karışım yaratır. Bu nedenle, dekoratörlerin ve tasarımcıların bu sezon çiftlik evi motifine dönmesine neden olması şaşırtıcı değildir. Bu stile başlamak için en dikkat çekici yer, yatak odasından başka bir şey değil mi?

Bir yatak odası tasarlamanın en önemli noktası rahatlıktır. Bu yüzden ülke yatak odası sağlamak için en mükemmel uyum budur. Ülke tarzında, yatak odası kişisel konforu ortaya çıkarmak için küçük dokunuşlarla tasarlanmış ve noktalanmıştır.

Bu küçük dokunuşlar, birkaç tane süt sürahisi-döndürülmüş vazo, yadigarı yorgan veya yeniden tasarlanmış ahşap pencere çerçevesi aynasını içerir. Odayı tamamlamak için bazı mağaza buluntuları ve bit pazarı hazineleri eklemek daha iyidir. Bu nedenle, çiftlik evi yatak odası dekor fikri, kendi denemenizi denemeniz için her zaman açıktır, böylece daha kişisel bir görünümle sonuçlanan kendi kişisel tarzınızı uygulayabilirsiniz.

Ülke dekor fikri, isterseniz ilave yatak odası veya yatak odanız için eksiksiz bir tasarım olarak uygulanacak şekilde esnektir. Ancak, kendi yatak odanızı ülke tasarımıyla süslemeye başlamadan önce bazı rüya gibi çiftlik evi yatak odası tasarım fikirlerine bir göz atmak yardımcı olmalıdır.

1. Evi Tasarım Yatak Odası

Ülke dekorasyon tarzı rahat ve ev gibi vibe vurgulamaktadır. Bu nedenle, bu yatak odası stili, aradığınız şey konfor ve sıcaklık ise mükemmeldir.

Mobilya seçimine ve duvarda asılı başlık ve sanat eseri gibi küçük detaylara bir göz atın. Her şey çok abartılı olmayan bir şekilde düzenlenmiştir, ancak nötr tonu mükemmel bir şekilde çekebilir. Renk paleti nötr tonda yapışır.

 • enza home praga yatak odası
 • enza home dolce yatak odası
 • enza home luce yatak odası
 • enza polka yatak odası
 • enza home karyola
 • enza luce yatak odası
enza home elena yatak odası
enza lina yatak odası
enza home lina yatak odası
enza home folk yatak odası
enza home bolero yatak odası
enza dolce yatak odası
enza home zen yatak odası
enza home elena yatak odası
enza lina yatak odası
enza home lina yatak odası
enza home folk yatak odası
enza home bolero yatak odası
enza dolce yatak odası
enza home zen yatak odası

2. Antik esintili Halılar Çiftlik oluşturun

Yatak odanızın zamansız görünmesini sağlayabilecek vintage detaylarla ilgili bir şey var. Çiftlik evi tarzındaki yatak odanıza iltifat etmek, sıkıntılı, vintage esintili bir halı eklemek mükemmel bir uyum olabilir. Halı ilavesi, yatak odasının genel havasını iltifat etmektir.

El dokuması yünden Caitlin Wilson’dan özel yapım gri halıdan daha iyi bir seçim olmayacak. Halının içinde bulunan tüm özellikler, ülke tarzı dekorasyonun somutlaşmış vintage konseptiyle mükemmel uyum sağlar.

3. Evi Yatak Odası

Çiftlik evi tasarımı çeşitlidir ve farklı dekor stiliyle karıştırılabilir. Bu yatak odası karışımı iyi açıklıyor. Bazı çiftlik evi tarafından eklenen çağdaş bir yatak odası, alan kilim maçından mükemmel bir şekilde dokunuyor.

Renk seçimi meşgul görünüyor, ancak bu baskılı sandalye tarafından tonlanıyor. Çiftlik evi tarzını vurgulayan unsur kalıplardır.

4. Antika yatak tezgah

Yatak odası için ülke iç tasarımı oluşturmak için ekleyebileceğiniz birçok öğe vardır. Örneğin, rustik vibe uygulayan bu yatak odası fikri antika kaplama ile tepeli tezgah. Yatağın sonundaki dipnot sadece küçük bir detaydır, ancak uygun etkiyi yaratmak için güçlüdür.

Bella Cottage tarafından sunulan, keten pamuk karışımlı koltuk minderi ile sağlam meşeden yapılmış benzer seçenekler. Bunlar özellikle odaya uygulanan çeşitli şema renkleri ile eterik bir görünüm yaratır.

5. güzel tasarımları

Bu serin yatak odası hakkında özel şey ahşap kirişler. Bilginiz için, boyalı beyaz duvarlar ahşaptan yapılmıştır. Bu yatak odasının konsepti rahatlatıcı özel alan sunmaktadır. Çevresinin sakin görünmesini sağlayan pencerelerden dışarıdaki görünüm nedeniyle daha da büyüktür.

6. Yatak Odası

Bu yatak odasındaki ülke tarzı, galvanizli metal kovalara asılmış pamuk dallarından doğal konsept ile iyi bir şekilde harmanlanmıştır. Kombinasyon, uyumlu, net, temiz bir plantasyon havası yaratır. Ev gibi vibe, nostaljik hissettiren çizgili yatak takımlarıyla birlikte yumuşak mavi-gri masalarda gösterilir.

 • enza home dolce yemek odası
 • enza home orlando yatak odası
 • enza home polka yatak odası
 • enza home rosa yatak odası
 • enza home valente yatak odası
 • enza valente yemek odası
 • enza home makyaj masası
 • enza valente yatak odası

7. en iyi dekor

Yüzyıllar boyunca, asılı çelenkler, özellikle Eski Roma’dan beri ev tarzı bir geleneğin bir parçası olmuştur. Şimdiye kadar birçok çiftlik evine uygulandı. Chip ve Joanna Gaines’in Manolya Pazarı sayesinde, dekoratif vurgu eklemek için vahşi pamuklu çelenk bulabilirsiniz.

8. Adrienne Chinn Tasarım

Ahşap, bu yatak odası dekor fikrinin ana cazibesi. Hem tavanda hem de duvarlarda büyüleyici. Bazıları bu konsepte ahşap elemanların uygulanmasının kabul edilemez olduğunu düşünebilir. Ancak, sonuç sadece bu odayı daha güzel hale getiriyor. Yorganın rengi ve alan kilimindeki baskı sadece cazibeyi arttırıyor.

9. Dikili Yorgan Yatak Grubu

Dikişli yorgan, geleneksel çiftlik evinin orijinal karakteridir. Antropologie’den Linden Yorganına en iyi seçenek. Bu seçimin amacı, antika havasını veren geleneksel motifler ve çiçek desenlerinden kaynaklanmaktadır.

10. Ülke Lisans Gent Yatak Odası Sistemi

Sıcak ama basit bir vibe getirmek için, şifoniyerinize sadece küçük detaylar eklemeniz gerekir. En sevdiğiniz teklifin basit çerçeveli bir baskısı, yatmadan önce kendinizi sıcak hissetmeniz için yeterlidir. Ek dokunuşlar, küçük bir antika metal süt kabına bir pamuk dalı içerir.

11. rahat sömürge yatak odası tasarım fikirleri

Sadelik güzellik yaratabilir. Gri ve beyaz yataklarla tamamlanan basit bir siyah metal yatak çerçevesi ile yatak odası olağanüstü güzel görünüyor, ancak yine de bir bekarlığın yatak odası için sıcaklık yayıyor. Sanatsal nokta eklemek için güzel bir halı ve bazı çerçeveli sanat ekleyin.

12. Basit Ahşap Çerçeve Platform Yatağı

Platform yatağı basitliği taşıyabilir ve aşırı buhar olmadan bir çiftlik evi estetiği anlamına gelir. Bu bohem seçenek sürdürülebilir mango ağacından yapılır ve demir Bohem tarzını vermek için yapılır. Rustik vibe dekorasyonda görülebilir. Görünümü vurgulamak için birkaç büyük boy yastık ve dikişli bir yorgan eklenir.

13. Uzak ve Uzak Country Oda Fikri

Yatak odanızı sıcak tonda daha eğlenceli hale getirmek için bu çiftlik evi şık DIY’i kullanabilirsiniz. Bir dizi metal kanca, şeffaf perdeleri daha güzel ve yaratıcı bir şekilde asmak için harika bir fikirdir.

14. Klasik Çiftlik Tarzı için Tam boy Ayna

Tam boy ayna genellikle bir odanın daha büyük ve daha geniş görünmesini sağlamak için basit bir numara olarak kullanılır. Antika ayna ile birlikte basit ayna çarpıcı bir şekilde sadeliği temsil eder. Ayrıca odanın içine cazibe eklemek için rustik bir el boyaması vardır.

15. Girly Dokunmatik Tasarım

Pembe her zaman kız ve güzellikle ilişkilidir. Bu çiftlik evi tarzı genç bayan için mükemmeldir. Küçük bir kristal fikstür ve çiçek tasarımlı hasır kapakların ek dokunuşları vintage stilini güzel bir şekilde vurgular.

16. Çiftlik Evi Yatak Odası ABD

Fransız pencereleri yatak odasını çevreler ve kapı sadece balkona çıkar. Odaya doğal ve açık bir his yaratır. Halı, sandalye ve yastığın kontrast rengi sadece genel odayı tamamlar.

17. Renk Şeması Tasarımı

Çiftlik evi tarzı oluşturmak için en sık kullanılan palet, bu yatak odası fikri gibi beyazdır. Gölgeleme incedir ve yatağın eteğindeki ahşap koltuk görünümü tamamlar. Çiftlik evi tarzını daha fazla vurgulamak için, hasır kutusu rolü iyi oynar.

18. Yatak Odalı Çiftlik Evi Dekoru

Kurutulmuş okaliptüs, manzaralarınızı ve rustik kırsal alanın kokularını tutuşturabilir. Çiçek aranjmanı bu doğal çiftlik evi fikriyle iyi uyum sağlayabilir. Aroma, dinlenme durumunuz sırasında daha rahatlamanıza yardımcı olur.

19. Yatak Odası Örtüleri

Bu yatak odası, rustik ve yatıştırıcı konseptin mükemmel bir kombinasyonunu sergiliyor. Dökme demir yatak çerçevesinin beyaz vurgularla kontrastı havayı dengeler. Bu yatak odasına eklenen bir başka mükemmel kontrast kombinasyonu, dantel perde, tıknaz örgü battaniye ve pamuk koza çelenkidir.

20. Tarihi Bekçi Kanadı

Basit ve yatıştırıcı konsept bu yatak odasının gücüdür. Mavi ve beyaz arasındaki renk kombinasyonu, çiftlik evi tarzını doğru bir şekilde verir. Bu arada, çiçek baskıları yatak takımı ve mumluk sadece ince bir okyanus dokunuşunu vurgular.

21. Yatak Odası Takımı

Tarihi çiftlik evlerinden ideal tasarım uygulayabilirsiniz. Düz astarlı, basit wainscots ve kirişli tahta kaplı tavanlarla gösterilmiştir. Beyaz, taze ve temiz bir ruh hali yaratmak için odanın genel unsuruna hakimdir. Yeni parçalar, antikalar ve evde kullanılan tekstil ürünlerinin kombinasyonu bu konsept için mükemmeldir.

22. Evi Yatak Odası

Bu yatak odasının odak noktası resim. Bununla birlikte, yastıkların yumuşaklığı ve dört direkli yatağın döşemesi ile dengelenir. Sıcak hissi vurgulamak için pencereler kahverengi tonları kullanır.

23. Giysilerinizi Geleneksel Tarzda Saklayın

Endonezya zanaatkarlar tarafından el yapımı, Arhaus şifoniyer Endonezya zanaatkarlar tarafından el yapımı. Bauhaus döneminden esinlenilen doğal meşe kaplama ve Parsons tarzı demir taban. Yatak odasına eşsiz ama doğal bir hava verir.

24. Doğa bilimcisinin araştırma çalışması Çiftlik evi uygulamaları

Modern yatak odası tarzınızı yeniden dekore etmek için bu fikri deneyebilirsiniz. Sadece Pötikareli yataklar, hasır sepetler ve bir beyaz tahta ekleyin. Otomatik olarak çiftlik evi tarzı oluşturur. Ülke görünümünü vurgulamak için yumuşak perdeler, sahte bitkiler ve antika bir fener ekleyin.

25. Chorley Kulübesi

Bu yatak odasının büyüleyici noktası, desenlerin karışımı ile birlikte aynalı bir yan masa. Sıcak bir his ve görünüm eklemek için, döşemeyi örtmek için bir halı kullanılır.

26. Edison’s Estate Ahşap Işık fikstürü

Çiftlik evi estetiği oklarla birleştirilebilir. Yeniden yerleştirilmiş ahşaptan bir miktar bile yaratabilirsiniz. Sadece 4 parçayı kesin ve çift noktalı bir düzende düzenleyin, ardından entrikacı dekorasyon mükemmel görünüyor.

27. Çiftlik Evi

Desenli halı, sandalye ve nevresimlerle birlikte oda daha yoğun görünür. Bununla birlikte, özellikle ortada çeşitli aydınlatma tonları olan rustik temalı bir avize olduğunda, görünüm şaşırtıcı bir şekilde birbirini iyi bir şekilde uyumlaştırır.

28. Gizli Bahçe Tarzı Yatak Odası

Aydınlatma, iç tasarıma belirli bir ruh hali ayarlamaya yardımcı olabilir. Eşsiz bir ışık fikstürünün mükemmel yaratıldığı bu odaya ne olduğu gibi. Buna ek olarak, açık kutu tasarımı genel görünümü güzelleştiriyor ve içeride çok fazla ışığın akmasına izin veriyor.

29. Evi Yatak Odası

Beyaz, çiftlik evi tarzı için sabit bir renk değildir. Çiftlik evi konsepti oluşturmak için pembe tonlarla birleştirilmiş yeşil de kullanabilirsiniz. Odayı tamamlamak için kumaşlara ve sandalyelere kırmızı aksan ekleyin.

30. Tatlı ve ayrıca Temel Yatak Odası

Şifonörünüzün üstündeki boşluk şamdanlar, devasa saat ve vazo bitkileri ile doldurulabilir. Bu parçalar, çiftlik evi tarzını yatak odanıza vurgulayabilir. Sanatsal havayı renklendirmek için arkaya antika bir pencere camı da ekleyebilirsiniz.

31. Soğuk Evi Yatak Odası

Yatağın yatak başı olarak bir kitaplık yapabilirsiniz. Yatağa uzanırken iyi okumaya yardımcı olmak için, çiçek tasarımlı bir kolye ışığı tam ortasına yerleştirin. Ahşap döşeme, bu yatak odasının ana unsurudur. Daha fazla konfor eklemek için bir alan halısı eklenebilir.

32. Yatak Odası Mobilyaları

Çiftlik ve inek mükemmel bir seçimdir. Oldukça yorgan, fırfır ve hasır vurgularla iltifat edilen odaya bazı vintage inek baskıları ekleyerek çiftlik evi tarzını uygulayabilirsiniz.

33. Yatak Odası

Toprak tonu, ahşap tonozlu tavan ile gösterilen bu yatak odasının ana temasıdır. Genel vibe, çiftlik evi tarzını sergilemek için mükemmel olan sıcak ve doğaldır.

34. Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Çiftlik evi konsepti, bu yatak odası gibi süslü ve rustik vibe ile birleştirilebilir. Lüks avize, muhteşem sehpa ve dev poster yatağı görünümü, ev gibi havayı sergilemek için doğru unsurlardır.

 • enza home alessa yatak odası
 • enza home valente yemek odası
 • enza home elegante yatak odası
 • enza home orlando yemek odası
 • enza makyaj masası
 • enza home dolap modelleri
 • weltew defne yatak odası
 • alfemo giyinme odalı gardrop

35. Evi Yatak Odası

Bu kızın yatak odasının en dikkat çekici noktası zemindeki desen. Ancak, duvardaki boşluğu süsleyen duvar mumlukları gibi ilginç bir nokta daha var.

Bir cevap yazın