Yatak odanız için Tasarım Fikirleri

Yatak Fikirleri & Yatak odanız için Tasarım

Bir zamanlar, bu lüks mobilya parçasını alabilecek üst tabaka tarafından gölgelik yataklar tercih edildi. Bunlar ayakta duran bir işaretti, özelleştirilmiş ve aynı zamanda onları özel ve özel yapan çeşitli küçük düzen bilgilerinden oluşuyordu.

  • enza polka yatak odası,
  • enza home rosa yatak odası,
  • enza karyola,
  • enza home dolap,
  • istikbal graphene,
  • paletlerden yatak,

Günümüzde, her kişi bir gölgelik yatağını yönetebilir ve ayrıca yatak odanıza şıklık havası ekleyebilir veya yapmak istediğiniz her şeyin serin bir içecekle dinleneceği uzun yaz ortasında o elit hissettirebilir. el.

Onlar inanılmaz derecede ucuz yanı sıra pırıltı ışıkları gibi çeşitli aksesuarlar dahil ederek bu yatakları istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Alanın geri kalanıyla eşleşmek için kumaşı sürekli olarak değiştirebilir veya çevrimiçi olarak mevcut olan gölgelik yatak DIY konseptleri ile deney yapabilirsiniz.

Bahar zamanı sadece viraj etrafındadır, bu nedenle evinizi yenilemek ve bu esnek mobilya parçasını yatak odanıza dahil etmeyi düşünmek için mükemmel bir zaman olabilir.

Bu yüzden her sabah erken gençleşmek ve aristokrasi gibi görünmek istiyorsanız, bir gölgelik yatak odanızı küçük bir krallığa dönüştürebilir. İşte başlamanıza yardımcı olacak ve seçim konusunda size yardımcı olacak birkaç öneri.

1. güzel gölgelik yatak

Baştan dize ışıkları asarak yapılandırılmış bir gölgelik için çekici bir cazibe geliştirin.

6. kış ay gölgelik yatak

Tüylü yataklar, her sabah kabartılması gereken tüylerle dolu çerçevesiz çantalar olarak kullanıldı. Şu anda rüzgarlı kanopiler altında zarif çarşaflar ile yumuşak ama güçlü minderlere şımartıyoruz.

7. Çağdaş Alternatif

Evinizin etrafında bir şeyleri kolay saklıyorsanız, bu dekorasyonu geliştirmenin en iyi yolu, bol miktarda açık alana sahip temiz ve aynı zamanda çağdaş bir gölgelik yatağı içermektir. Bu nedenle, ışık uzayda açık bir şekilde akabilir ve kesinlikle hiçbir şey kesinlikle anlamına gelmez.

Ayrıca, bu Lafferty Gölgelik Yatağı, küçük daireler için gerçekten idealdir, çünkü hayalinizdeki yatak odasını her yerde üretebileceğinizi gösteren düşük bir tavanla eşleşir.

8. Beyaz ve Havadar

Pahalı bir tatil yatağını anımsatan bu rüya gibi, geniş görünüm, yatak odanızdaki zarafeti hızla yükseltir.

9. Eşsiz Tasarım

10 metre yüksekliğindeki gölgelik, bu yatak odasını bir ada inziva haline getiriyor. Eşsiz tekstil ve ayrıca cihazlar, hem rahatlatıcı hem de görsel olarak hoş bir ortam yaratır.

10. Uygun fiyatlı Gölgelik Yatağı

Çağdaş bir ortam ayrıntılarda gizlidir. Heyecan verici bir etki için, büyük ev pencerelerinizi seçmek için açık bir gölgelik yatak seçin. Bu şekilde ışık, Cleare Interiors tarafından yapılan yukarıdaki gibi, açık bir şekilde akabilir ve alanın her kenarına kesintisiz olarak su basabilir.

11. Çocuk Gölgelik Yatağı

Tavandan sarkan, hafif beyaz bir sırf, beyaz bereketli ayağı ve başlık tahtalarını çalıştıran kızak benzeri yatağın üzerine dikkatlice örtülür.

12. zarif gölgelik yatak

Düzenli çizgilerin takipçisi misiniz, ancak yine de zarif gölgelik yataklarının rahatlığının yanı sıra rahatlık mı istiyorsunuz? Hafif binaya sahip depolama alanlı bir gölgelik yatak seçebilirsiniz.

Havalandırılırlar ve ayrıca yatak odanıza eklenen bu sınıf katmanını da içereceklerdir. Kesinlikle gerçekten çağdaş olacak ve ayrıca ana yatak odanızda devam ettiğiniz çağdaş dekorasyona uyacak. Ayrıca, bir gölgelik yatak kralı o kadar rahat ve ferah ki, kaliteli bir dinlenme elde etmenize yardımcı olmalı.

13. Kamp Çadırı Yatağı

Bir “çadır” oluşturmak için kanvas kumaş kullanarak çocuğunuzun odasını kamp alanına dönüştürün. Ve basit olalım: Böyle bir yatakla, çocuğunuz büyük olasılıkla odalarına gönderilmeyi sevecektir.

14. Beyaz üzerine beyaz

15. Romantik Vaha

Bu ana yatak odasının romantizmi, çarpıcı beyaz gölgelik ile kesinlikle yoğunlaşıyor. Büyük perdeler, zarif ve pürüzsüz bir görünüm için tavana bağlı ferforje direkler ile kolayca sürdürülür.

16. Küçük Prensesler için Güzel Yatak Saçakları

17. İkiz Yataklar

Bu ikiz yataklar kraliyet ailesi için geliştirilmiştir ve aynı zamanda süslü Fransız esintili ekru baş ve ayakucuları işlev görmektedir. Başlık tahtaları, ev pencerelerine takılabilen veya duvarlardan uzatılabilen kemerli perde direklerinden sarkan muhteşem perdeli tabakalarla kaplıdır.

18. Sıcak Kahverengiler

Evinizde ev gibi bir ortam yaratmak gölgelerle başlar. Büyük bir odanız varsa, çarpıcı kahverengimsi bir yüzeye sahip ahşap bir gölgelik yatağı düşünün. Odayı yenileyecek ve gerçek bir merkez olacak.

Bu Ada Gölgelik Yatağı, kırmızı bir parlaklık ile tamamlanmış bir mokaya sahip olması nedeniyle açıklamaya uyar. Geniş çerçeve tavana kadar ulaşır ve aynı zamanda büyük bir odada en iyi görünmesi gerekir.

19. Siyah Beyaz

20. Yumuşak Şeritler

Bu geçiş yatak odası, gerçekten hoş bir alan için hem kadınsı hem de erkeksi işlevleri sergiliyor. Bej ve ayrıca deve çizgili gölgelik, kare kaplı yatak çarşafları ve şeker çizgili tezgah ile şık ve aynı zamanda geometrik bir görünüm kazandırıyor.

21. Taç Gölgelik Yataklar ve Kraliyet İlham

Bir prenses için layık bir odada, İtalyan şirketi Giusti Portos’un bir gölgenin en ince versiyonunu gösteren çökmekte olan kadınsı bir gölgelik yatağı, masalın gerçek olduğuna inanan herkesin kalbini kaydırıyor.

22. Yatak Odası Gölgelik

Bu gölgelik yatak, yapısına yönlü yaylarla bağlanmış beyaz tabakaları içeren zarif ahşap gölgelik ile genç prensesi heyecanlandıracak. Şeffaflar yanlara bağlanabilir veya tüm yatağı kapsayacak şekilde serbest bırakılabilir.

23. Modern Klasik Gölgelik Yatak

Alan yokluğu yönetiyorsanız, bu hizmet olabilir bu yüzden ince yatak çerçeve küçük yatak odalarında harika görünüyor. Metal bir yapı seçmek, ticari stili seviyorsanız gidilecek yöntemdir, ancak geleneksel ve temiz olduğu için neredeyse her yere sığacaktır.

Kesinlikle arzu ettiğiniz perdeleri seçmenize ve ayrıca güzel bir arka plan olmasına izin verecektir. Blanford Queen Canopy Yatak, işlevsel ve aynı zamanda oldukça küresel olan küçük bir yapıya sahiptir.

24. Rüya gibi ve genç

25. Tamamen doğal Gölgelik Yatağı

Sistem yatağı ve ayrıca cibinlik perdesi, bu ana yatak odasına yönlü ve büyüleyici bir his veriyor. Dokusal ip, rustik ahşap kütükler ve beyaz çarşaflar dış mekanlara getirirken kolay huzur sunar.

26. En İyi Gölgelik Yatakları

27. Çiçek Gölgelik

Kanopi yatağının bu önemli alması, tavana sabitlenmiş ve her iki tarafa kat uzunluktaki çiçek örtülerle monte edilmiş dönen beyaz ve mor şeffaf panellerle asılı bir çiçek kanopisi sergiliyor. Bu kesinlikle hayallerin yapıldığı doğru şeyler!

28. Dökümlü Perdeler

Rüzgarda hareket eden hafif perdelerle çevrili uzun yaz günlerini geçirmeyi düşünün. Cennet gibi geliyor değil mi? Yatak odanızda büyük bir açık veranda veya gerçekten yüksek bir tavan varsa, hava rahat olduğunda kesinlikle çok daha fazla dinlenme seçeneği sunacağı gerçeği nedeniyle orada bir gölgelik yatak yerleştirmeyi göz önünde bulundurun.

Daha büyük bir yatak çerçevesi, ideal olarak meşe gölgelik yataklarından biri veya tam ahşaptan yapılmış herhangi bir şey seçin.

29. Bambu Gölgelik Yatağı

30. Renk Dengesi

Güçlü gölgeler ve etnik desenler, bu ana yatak odasını nihai Meksika hideaway yapar. Kızıl duvar yüzeylerine karşı, gevrek beyaz yatak çarşafları ve büyük cibinlik gölgelik, evden uzakta bir ev hissi için uygun yapıların ve gölgelerin pürüzsüz bir dengesidir.

31. Rustik Gölgelik Yatağı

Kabarık beyaz bir patchwork ile kaplı çağdaş rustik oda gölgelik yatak çevreyi büyülüyor. Flokati halı, ahşap yan masalar ve aynı zamanda devam eden at tasvirleri, çarpık ev penceresinden acele doğal ışık acele.

Bir cevap yazın