Yapacak vaktiniz olmayan 4 ev planı

Bugünlerde evde yapılacak farklı aktiviteler arayarak kendimizi eğlendirmeye çalışıyoruz. Ancak, yeni eğlence seçenekleri icat etmek yerine, neden her zaman yapmak istediğiniz şeye zaman ayırmayasınız ama asla zamanınız olmayasın? Anı yakala ve bu dört planla evinizi güncel tutun. Daha sonra takdir edeceksiniz!

Çamaşır makinenizi kullanmayı öğrenin

Her zaman okuyarak vakit geçirmeyi düşündün çamaşır makineniz için talimat kitabıAma asla zamanı bulamadın Artık vaktiniz olduğuna göre, farklı alternatifleri ve yıkama programlarını öğrenmek için birkaç dakikanızı ayırın. çamaşır makinesi. Bilmediğin bir seçeneği keşfettiğinden eminiz. Örneğin, nasıl olduğunu bilir misin çamaşırları yıkamak veya hangi program için kullanılmalı yastık ve yorganları yıka? Endişelenme, bu rehber sizin en iyi arkadaşınız olacak . İçinde bir açıklama bulacaksınız çamaşır makinenizin tüm otomatik programları. Ne işe yararlar ve her birinden bekleyebileceğiniz sonuçlar nelerdir?

Herhangi bir köşeyi süpür

Arkasını veya altını süpürmek için tüm mobilyaları çıkarmayı kaç kez düşündün? Şimdi zamanı! Ayrıca iyi bir aile planıdır. Motive edici müzik çalarak bunu eğlenceli bir aktivite haline getirin ve ailenizin tüm üyelerini bu etkinliğe katılmaya ikna etmek.

Temizleme işleminizin başarılı olması için şunları yapmanız gerektiğini unutmayın. her zaman en yüksek mobilyadan toz almaya başlayın. Bu şekilde, raflardan ve perdelerden tozu temizleyerek başlayın ve ardından büfe veya sehpa gibi alçak mobilyalara geçin. Ancak tüm mobilyaların tozunu temizlediğinizde, onları harcamak için taşıma zamanı gelecek. Elektrikli süpürge her köşede. Bu temizliği yapmak için, toz bezleri, toz bezleri ve elektrikli süpürge konusunda kendinize yardımcı olabilirsiniz. Yine de, eğer varsa elektrikli süpürge Sınırsız, başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak. Kablo içermediği için 360º temizlik yapabilirsiniz. Her köşeyi temizlemek için aksesuarlarıyla kendinize yardımcı olun. Toza elveda!

Aletlerinizi bağlayın

Cihazlarınızı cep telefonunuza bağlamanın mümkün olduğunun farkında mısınız, ancak bunu yapmak için hiç zaman bulamadınız mı? Şimdi yapabilirsin! Akıllı cihazlar günlük rahatlık ve enerji verimliliği sağlar. Onları istediğiniz yerden kontrol etmek için cep telefonunuza veya tabletinize de bağlayabilirseniz, hayatınız çok daha kolay olacaktır.

Home Connect teknolojisine sahip bir Bosch cihazınız varsa, cihazlarınıza mobil cihazlarınız aracılığıyla her yerden erişebilirsiniz. Buzdolabınızı bağlama Hangi yiyecekleri satın almanız gerektiğini görmek için iç mekanın fotoğraflarını elde edebileceksiniz. Eğer varsa Home Connect ile bulaşık makinesi daha fazla deterjan tableti satın almanız gerekip gerekmediğini istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. bağlı kurutucular ve yıkayıcılar Çamaşırlarınız olduğunda sizi bilgilendirecekler. VE, Home Connect ile akıllı kahve makinesi Evde birçoğunuz varsa, çeşitli kahveler hazırlamanıza ve hatta bunları arka arkaya yapılacak şekilde programlamanıza olanak tanır.

Seni çoktan ikna ettik mi? Cihazlarınızı Home Connect’e bağlamak ve bunlar üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak için bu günlerden yararlanın.

Çarşafları ütüleyin

Ütülenmiş çarşaflar arasında bir otelde uyurken o inanılmaz duyguyu hatırlıyor musunuz? Eve ayıracak neredeyse hiç zamanımız olmadığından, çoğu zaman karşılayamayacağımız küçük bir lüks. Ancak, şimdi bunu yapma zamanı olabilir. Ayrıca, evinizdeki tüm çarşafları ütülerseniz haftalarca bu hissi yaşayabilirsiniz.

Sacları ütülemek için en iyisi bir Ütü merkezi. Ancak bunu normal ütünüzle de yapabilirsiniz. En iyi sonucu almanıza yardımcı olacak bazı püf noktaları var:

  • Çarşafları ütüleyin hala biraz nemli olduklarında. Bu şekilde çok fazla kırışıklık görünmez. Çok kuruysa, ütünüzden veya ütü merkezinizden buhar alın.
  • Hızlı bir şekilde ütülemek için geniş bir yüzey kullanın. Örneğin yemek masasını bir masa örtüsü ile koruyabilir ve üzerine ütüleyebilirsiniz. Elbette bu masaların ütü masanızdan daha alçak olduğunu ve bu nedenle ergonominin doğru olmadığını unutmayın.
  • Her zamanki tahta üzerinde ütülerseniz, tahtada bir dikdörtgen oluşturmak için sayfaları katlayın. Yanlarda kıvrımlar oluşturmamaya çalışın.

Bizimle paylaşmak istediğiniz başka ev planlarınız var mı? Duymak için sabırsızlanıyoruz! Bize bir yorum bırakın veya sosyal ağlar aracılığıyla bize bildirin. Bekliyoruz!

Yazar hakkında

'src =