Yan yana buzdolabı nedir? Şüphelerinizi çözüyoruz

kapasite en değerli özelliklerinden biridir buzdolaplarıözellikle büyük evlerde. Taze yiyeceklerinizin daha fazla alana sahip olması için formülü arıyorsanız, buzdolapları yan yana onlar sizin için mükemmel bir seçenektir.

Yan yana: yan yana

Bu Anglo-Sakson kavramı, iki elektrikli cihazın birlikte yerleşirler, bu da farklı seçeneklere yol açar:

  • Tek kapılı buzdolabı + tek kapılı dondurucu: Özel bir ek aksesuar sayesinde, tek bir cihaz olarak algılanması için yan yana yerleştirebilirsiniz. Modellerimizi seçerseniz, buzdolabını sola yerleştirmeniz (dümdüz karşıya bakmanız) önemlidir. Bu kombinasyon ile yukarı çıkacaksınız 588 litre kapasite.

Yan yana 1 kapılı buzdolapları

  • Amerikan buzdolabı: Tek kapılı bir buzdolabı tek bir cihazda tek kapılı bir dondurucu ile birleştirildiği için yan yana konseptinden doğar. En tanınmış özelliklerinden biri, kapıda bir buz ve soğuk su sebili barındırmasıdır. Bir Amerikan Bosch seçerseniz, 573 litre.

Amerikan buzdolabı yan yana

Frigoríficos yan yana

  • İki kombi buzdolabı: ilk seçenekte olduğu gibi, bir bağlantı aksesuarı iki kombine kombi kurmanıza izin verir. Bosch’ta her ikisini de yapabilirsiniz. 60 santimetre sevmek 70 cm genişliğinde. Yani kalkacaksın 770 litre ilk durumda ve 870 litre Bir saniye içinde.

Bosch kombi buzdolapları

Yan yana buzdolapları kurmak, isterseniz iki tek kapılı buzdolabını veya iki dondurucuyu birleştirmek için de uygundur. Sizin ve ihtiyaçlarınızın ihtiyaç duyduğu kapasiteyi seçin! Buzdolabınız hakkında daha fazla sorunuz varsa veya öğrenmekle ilgileniyorsanız yemeğiniz için en iyi koruma püf noktaları, Kaçırma bizim blogumuz.

Yazar hakkında

'src =