Yalnız yaşayacağım … Hangi aletlere ihtiyacım var?

Yalnız yaşamaya gitmek, “Nereye taşınmalıyım?”, “Kaç odaya ihtiyacım var?”, “İşe yakın olmak daha mı iyi?” Gibi diğer birçok kararı içeren çok önemli bir karardır. …

Bu kararlardan bazılarını sizin yerinize veremeyiz, ancak temel bir karar vermenize yardımcı olabiliriz: “Ne ev Aletleri gerekli mi? ” Bosch olarak, yalnız yaşamayı düşünüyorsanız size en uygun olanları seçmenize yardımcı oluyoruz.

Yepyeni bir mutfağa hazır mısınız?

Düşünmeniz gereken ilk şey, yemeğinizi nerede saklayacağınızdır. Bizden birini seçmenizi tavsiye ederiz. NoFrost kombi buzdolapları 186 cm, ihtiyacınız olan her şeyi saklayabileceğiniz yer. VitaFresh çekmeceleri sayesinde, yiyecekleriniz üç kata kadar daha uzun süre taze kalacak, böylece çok fazla yiyecek alıp almadığınız ve kötüye gidip gitmeyeceği konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Sayesinde Home Connect teknolojisi Buzdolabınızın kapısını açık bıraktıysanız ve hatta alışveriş yaparken ne eksik ve ne hatırlamadığınızı görmek için buzdolabınızın içini fotoğraflarla gördüyseniz mobil cihazınızdan her zaman haberdar olabilirsiniz. Evde size ne alacağınızı söyleyecek kimse olmadığında çok kullanışlıdır.

Buzdolabı

Şimdi yemeğin nasıl pişirileceğini seçme zamanı. Mutfakta az yeriniz varsa, sizin için ideal olan bir mikrodalga fırın. Bununla mükemmel sonuçlardan vazgeçmek zorunda kalmadan yerden tasarruf edeceksiniz. Kimsenin size tavsiyede bulunmasına ihtiyacınız olmayacak, çünkü tarif asistanı sayesinde en iyi sonuçlar garanti edilir. İçerisinde tarifleriniz, dışı çıtır çıtır olacak şekilde içerdiği termoset ile hamur işi asistanı ile lezzetli tatlılar ve sulu kavurmalar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca buharda basit bir şekilde yemek pişirebilir ve çok sağlıklı tarifler hazırlayabilirsiniz çünkü bu teknik yiyeceklerin içindeki tüm besin maddelerini muhafaza eder.

Buharlı fırın

İhtiyacınız olan ocağı seçerken, mutfağınız çok büyük değilse bir tane seçmenizi tavsiye ederiz. domino tabağı 30 cm. Bu sayede, mükemmel tarifler almaktan vazgeçmeden tüm yiyecekleri hazırlamak için tezgahta daha fazla alana sahip olacaksınız. Yemek pişirmek için daha fazla alan tercih etseniz de, bizim 60 cm tabaklar. 60 cm ölçülerine rağmen üç bölgeli ve biri 32 cm olan indüksiyon ocaklarımızı öneriyoruz, burada daha büyük kaplar yerleştirip arkadaşlarınızı evde yemek yemeye davet edebilirsiniz. Ayrıca, henüz ‘küçük bir aşçı’ değilseniz endişelenmenize gerek yok çünkü yağ sıcaklığı kontrolübulaşıklarınız asla yanmaz.

Gazlı ocak

Mutfağınızı dumansız hale getirmek için çok çeşitli çanlar. Yalnız yaşayacaksanız ve mutfağınız çok büyük değilse, tavan pervanesiile mutfağınızın daha geniş görüneceği ve görüş alanı kazanacağınız, böylece yalnızca en sevdiğiniz tarifleri pişirmekle uğraşmanız yeterli.

Bosch çan

Şimdi bir efsaneyi çürüteceğiz: Bulaşık makinesinin küçük bir mutfağa sığmadığını kim söyledi? Hakkında konuşursak 45 cm bulaşık makinesiBunların her türlü mutfakta yer vardır. Dışı küçük ama içi büyük, çünkü 10 hizmete kadar kapasitesi ve en iyi özellikleri var. Bulaşık makinenizin mutfakta daha az yer kaplamasını istiyorsanız, kompakt bulaşık makineleritezgah üzerine kurulu ve 6 servis kapasitesine sahip. Bulaşıklarınızı elde yıkamayı unutun ve biriktirdiğiniz zamanı en çok sevdiğiniz şeyi yaparak geçirin.

Bulaşık makinesi

Giysilerinizi yıkamayı ve bakımını yapmayı düşünmeye hazır mısınız? Ailenin evine kirli kıyafetleri götürme bahanesi artık senin için işe yaramayacak. Bir Bosch çamaşır makinesi ile, çamaşırları sepetten tambura atmaktan başka bir şey için endişelenmenize gerek kalmadan sizin için her şeyi halledecektir. Yalnız yaşamak çok fazla kirli kıyafet biriktirmez, bu yüzden size tavsiyemiz 7 kg çamaşır makinesi. Ancak mutfakta başka işlevler için yer ayırmayı tercih ederseniz, çamaşır makinenizi banyoya yerleştirebilirsiniz. Bu durumda üstten yüklemeli rondelalar Bunlar en uygun olanlardır, çok az yer kaplarlar ve eğilmek zorunda kalmazsınız; ayrıca çok verimlidirler (A +++).

Giysilerinizi asmanın zamanı geldi… Çamaşır ipini oturma odasının veya holün ortasına koymaktan kaçınmak ister misiniz çünkü onu yerleştirecek yeriniz yok? Kurutucu sizin büyük müttefikiniz olabilir, ancak çamaşır makinesi ile zaten yer kapladığınızı bildiğimiz için, cihazlarınızın gereğinden fazla yer kaplamasını istemiyoruz. Bu yüzden ihtiyacınız olan şeyin bir çamaşır yıkama-kurutma makinesiile aynı alanda ikisinin de faydalarını elde edersiniz.

Bosch çamaşır kurutma makinesi

Cihaz seçiminizde size yardımcı olduğumuzu ve yepyeni bir ev deneyiminin keyfini tek başınıza yaşayacağınızı umuyoruz. Tüm bu ipuçlarıyla mutfağınız çok daha geniş görünecek ve gerçekten önemli olanın tadını çıkarmak için daha fazla alana sahip olacaksınız.

Yazar hakkında

'src =