Ve ayrıca terası da süpürürseniz?

Evde zeminlerimizin, halılarımızın ve kanepelerimizin toz biriktirmediğinden endişe ediyoruz. alerji salgınları en yaygın. İçeriyle ilgileniyoruz ama dışarıdan ne haber? teraslar ve teraslar ayrıca rutininizde önemlidir Aspireçünkü havalandırma sırasında bu kiri evin içine sürükleyebilecek hava akımları oluşur.

İçinde Akdeniz iklimi bizimki gibi, hayatımızın çoğunu dışarıda geçiriyoruz. Bir terasınız varsa, Mart’tan Eylül’e kadar buranın aile ve arkadaşlarla etkinlikler için resmi yer olması muhtemeldir: akşam yemekleri, barbeküler, doğum günleri, ara sıra güneşlenmek için günler …

Kendimizi kutladığımıza ek olarak, Hava değişiklikleri Rüzgar ve yağmur gibi teraslarımızda iz bırakıyor. Hiç süpürmeyi düşündün mü?

Akülü Süpürge Süpürgeleri

Dışarıda vakumlama, tıpaların olmaması gibi bazı özelliklere sahiptir. Bunu bir ile yapmanızı tavsiye ederiz kablosuz elektrikli süpürgebizim gibi Elektrikli süpürge atlet. Bir 60 dakikaya kadar özerklik ve sadece 3 kg ağırlığındaBöylece, istediğiniz yere sınırsız hareket edebilir ve sarsılma veya takılma konusunda endişelenmeden hareket edebilirsiniz.

Terası süpür

Vakum suni çim

Elektrikli süpürgem herhangi bir yüzeyde çalışır mı? Diye soruyorsunuz. Bizim aralığı Readyy’s tüm topraklara uygundur. Güçlü motoru çok iyi sonuçlar verir ve döner fırçası, suni çimenler için mükemmel bir seçenek haline getirir.

Dökülmeleri durumunda sıvılar, bizim el süpürgesi Wet & Dry serisinden başarısız olmaz. Ayrıca kabloları ve ağır aletleri de unutabilirsiniz. Sadece tek elle o küçük yağmur kalıntısını yok edebilirsin J

Evcil hayvanınız varsaZaman zaman terasta biraz temiz hava almayı çok seviyorlar. Ama tabii ki ırk ve ırk arasında çok saç kaybederler. Ve hatta yılın zamanına bağlı olarak. Bosch’ta ürün yelpazesi Zoo’o ProHayvan Saçları ve geride bıraktığı kokuları etkin bir şekilde yok etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Normal bir elektrikli süpürgenin tüm özelliklerine sahiptir, ancak siz ve evcil hayvanlarınız için hayatı kolaylaştıracaktır.

Yani… Baharı karşılayacak bir sonraki parti sizin evinizde olacak, değil mi? 😉

Yazar hakkında

'src =