Vakumlama yaparken genellikle yaptığımız hatalar

İçselleştirmekten daha fazlasına sahipsiniz: haftanın günü gelir, dolaba gidersiniz, Elektrikli süpürge ve evini terk etmek üzeresin tozsuz.

Süpürmek, bağlantıyı koparmak, rahatlamak ve fikirlerimizi toplamak için bir an yalnız kalmak için bir görev olabilir, ancak çoğu kişinin gözden kaçırdığı belirli eylemler vardır. Bosch olarak size, farklılıklar yaratabilecek ayrıntılardan bahsetmek istiyoruz. temizlik senden ev ve bunu kapsamlı, derin ve kalıcı hale getiriyorlar.

Vakumlamadan önce yaygın hatalar

Düşünmeden müzik ve süpürge açmayı sevdiğinizi biliyoruz, ancak vakumlama yaparken yaptığınız ve tavsiye edilmeyen tüm bu şeyler hakkında bir an düşünmenizi rica ediyoruz. Onları hemen içselleştireceksiniz!

  • Evi süpürmeden önce hazırlamamak. Elektrikli süpürgenizi alıp fark gözetmeden her yere götürmeniz daha uzun zaman almanıza neden olacaktır. Yolda sandalyeler bulacaksın, mobilyaların tozu yeni süpürdüğün alanı kirletecek, mobilyalarla kendine tuhaf bir darbe vuracaksın … Bütün evi temizlersen hiçbir şeyi kaçırmazsın! Ve bir göz açıp kapayıncaya kadar talip olmak için yeni Athlet Ultimate kablosuz elektrikli süpürge 75 dakikaya kadar özerkliğe sahiptir, böylece pili yeniden şarj etmek için durmak zorunda kalmadan tüm evi süpürebilirsiniz.
  • Daima aynı yönde emerim. Birkaç yöne süpürmezsek, tüm kiri temizlemeyeceğiz. Sadece çeşitli yönlerde geçişler yaparak, tüm liflere ulaşacağız. halı ya da oluklar zemin.

Akülü elektrikli süpürge

  • Aksesuarları kullanmayın. Elektrikli süpürgeyi aldığınızdan beri hala kutuda mı? Silindir için imkansız alanlara erişebildikleri için aksesuarları kullanmanızı tavsiye ederiz. Şilteler, döşemeler, eşyalar ve mobilyalar … Tüm bu yerlerde toz birikiyor ve aksesuarları kullanmazsak sonunda onları görmezden geliyoruz. Ayrıca, Athlet Ultimate kablosuz elektrikli süpürge sende çok kolay çünkü Aksesuarlar dahildir.

Vakum silindirini temizleme

  • Silindiri temizlemeyin. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Elektrikli süpürgenizin merdanesini görmeniz yaygın değildir, ancak temizlemeniz tavsiye edilir, çünkü kirliyse etkinliğini kaybedecektir. İplikler, saçlar, tüyler … Silindire takılan ve giderilmesi gereken birçok unsur vardır. bizim Athlet akülü elektrikli süpürgeler Çıkarılabilir bir silindire sahip olma avantajına sahiptirler, böylece onu temizlemek için hiçbir şey almazsınız.

Bosch elektrikli süpürge aksesuarı

  • Torbayı veya depoyu daha sık boşaltmamak. Elektrikli süpürgelerde sıklıkla görülen bir şey, toz tutma sistemleri doldukça emiş gücünü kaybetmeleridir. Kullanıcı farkında değildir ve bunu daha sık yapmak yerine tamamen dolana kadar beklemesi gerektiğini düşünür.

Torbasız Süpürgeler

Yine de, bizimkilerden birine sahipseniz torbasız elektrikli süpürgeler Ö kablosuz elektrikli süpürgelerbu boşaltma sıklığı azaltılır. Teknolojisi sayesinde Sensör Torbasız, hava akışının optimal olması için maksimum performans seviyesini korurlar.

Seninki ise çanta ile, sistem PowerProtect Hava akışını azaltmadan yüksek toz tutma gücünden oluşur. Torba doluyken bile% 60 daha fazla emiş ve daha fazla performans elde edin.

  • Filtrelere dikkat etmemek. Bunları torba veya tank ile aynı düzenlilikte temizlemek gerekli değildir, ancak zaman zaman elektrikli süpürgenin doğru bakımı ve mümkün olduğu kadar uzun sürmesi konusunda endişelenmemiz gerekir.

Bosch olarak, görevi sizin için kolaylaştırmak istiyoruz ve bunu hatırlamanın zor olduğunun farkındayız. Bu nedenle sistem Sensör Kontrolü bizim yenilikçi Athlet Ultimate Emme kaybı olduğunda sizi uyarmak için yanan kırmızı bir LED’e sahiptir. Ve temizlemek çok basit: teşekkürler Rotationclean Sistem bir bükülme hareketiyle hızlıca yapabilirsiniz.

İçinde oruçlu size derinlemesine anlatıyoruz filtreler nasıl temizlenir elektrikli süpürgenizin.

Bosch elektrikli süpürge

Yazar hakkında

'src =