Ütünüzle saçı düzeltmek için püf noktaları

Magi seni getirdi mi saç düzleştirici? Bu Noel’de sana bir tane mi verdiler? Elbette saçınızı düzeltmek için ilk kez ütü kullanmıyorsunuz, ancak kullanımı çok basit olmasına rağmen, bir dizi ütüyü takip etmeniz önerilir. hileler ve biraz kaçının hatalar giymek sağlıklı ve muhteşem yele.

Saç boyaları gibi sıcaklık aynı zamanda bizim için sorumlu olanlardan biridir. saç dökülmesi keratindonuk ve sağlıksız hale gelir. Bosch saç düzleştiriciler, saçı olabildiğince korumak için gerekli teknolojiBununla birlikte, saçın zarar görmesini ve kurumasını önlemek için haftada üç defadan fazla düzeltilmemesi tavsiye edilir.

Ne için ütünden en iyi şekilde yararlan ve sağlıklı ve parlak saçlar, size biraz bırakıyoruz basit ipuçları saçları düzgün bir şekilde düzeltmek için.

Evden çıkmadan profesyonel sonuçlar için ClassicCoiffeur saç düzleştirici

Saç ütüyle nasıl düzeltilir?

Saçı düzeltmeden önce tamamen temizleyin ve kurulayın yakmamak için. Doğrultmanın temeli, iyi bir çalışmadır. kurutucu. İdeal olan, fırça ile kökten uca kadar aynı hareketi izleyerek kuru-pürüzsüz hale getirmektir. Bu şekilde çözeriz, fırça ile saçları uzatmaya başlarız ve demiri kötüye kullanmamıza gerek yok.

Yaygın bir hata değil termokoruyucu sprey uygulayın Saçımızdaki keratinin acı çekmesini önlemek için düzleştirmeden önce. Doğru şekilde kullanmanın bir püf noktası, başınızı eğip alt katmanlardan başlamaktır. Daha sonra ürünü üst katmanlarda kullanacağız. Bu şekilde düzleştirmeyi de kolaylaştırmış olacağız.

Şimdi evet, demirimizi hazırlıyoruz ama Hangi sıcaklığı seçerim? Düşük sıcaklıklar ince saçlar için ve yüksek sıcaklıklar kalın ve asi saçlar için mükemmeldir. Önerilir 160ºC ile test edin ve her ihtiyaca göre artar. Ne kadar düşük olursa saça o kadar az zarar verir ve o kadar az kurutur, ancak çok aşağıya koyarsak daha çok geçiş yapmak zorunda kalırız ve aynı şekilde zarar veririz.

Evden çıkmadan profesyonel sonuçlar için ClassicCoiffeur saç düzleştirici

İyon saç düzleştiriciler

Evden çıkmadan profesyonel sonuçlar için ClassicCoiffeur saç düzleştiriciSaçınızı düzgün bir şekilde düzeltmenin bir püf noktası onu tellere ayır. Bunu yapmak için cımbızla kendinize yardım edebilirsiniz. Gibi plakalarla Klasik Kuaförekstra uzun, eğilebilir plakalara sahip ve seramik turmalin, almak için daha az geçiş gerekecek profesyonel sonuçlar.

Yumuşatma için bilek hareketi, tek geçişte, ipuçlarına kök izleri önlemek için. Bir diğer çok sık yapılan hata ise düzleştirme sırasında plakalara bastırmaktır. Sonunda istersek biraz ipin üzerinden geçmek, geri kalanıyla devam etmek ve daha sonra geri gelmek için soğumasını beklemek en iyisidir.

Ek olarak, kabarmayı azaltmak için bazı düzleştiriciler, örneğin Klasik Kuaför, Sahip olmak kalıcı iyonlaşmasaça ekstra parlaklık kazandırır.

Ütü ile bukleler yapın

Evden çıkmadan profesyonel sonuçlar için ClassicCoiffeur saç düzleştiriciÖte yandan, istediğiniz şey görünüşünüzü değiştirmek ve yapmaksa çok yaratıcı dalgalar, ince bir ütüyle de yapabilirsiniz. Her bir telin içinden geçerken ütüyü basmadan hafifçe çevirmeniz gerekir. Daha ne kadar plaka ince ve plakaları daha uzundur, hem pürüzsüz cilalı hem de dalgalar elde etmek için köke ulaşmak daha erişilebilir.

Bu yıl doğal saç stilleri giyilir. Saçınızı şekillendirmek için parmaklarınızla fırçalayın ve bir serum veya nemlendirici ürün bu aynı zamanda ona parlaklık verir. Tabii ki, aşırıya kaçmadan, yağlamamak veya tartmamak için.

Bosch ipucu: Plakaların da Kendine iyi bak. Saç kremi, boya ve serum kullanımı tabakları kirletecektir. Temizlemek için bir ılık suyla nemli bez veya bir bez. Ütüyü kullanmadan önce kurumasını bekleyin.

Yazar hakkında

'src =