Ütünün sıcaklığını nasıl seçeceğinizi biliyor musunuz?

Hepimize oldu. Oturma odasına kurduğunuz ütü masası, en sevdiğiniz dizinin son bölümünün yayınlandığı televizyon, ısıtmak için ütü ve bir yığın elbise var. Sonra ne yaparsın?

Bosch olarak şunu edinmenizi tavsiye ederiz mükemmel sonuçlar, ve özellikle her giysiyi ideal sıcaklığında ütüleyin, kıyafet etiketini kontrol edin. Nerede gösterilir her kumaş için demir sıcaklığı. Bu bilgilerle, kumaşa ve düşük sıcaklıktan yüksek sıcaklığa geçmeleri gereken sıcaklığa bağlı olarak birkaç yığın giysi yapabilirsiniz.

Ütülemeye başlama zamanı!

Ütü merkeziniz var

Eğer buna sahipsen Ütü merkezi sıcaklığı düzenlemeyi unutun, bu kadar basit programı seç her tür kumaşa uygundur. Kadar seçebilirsiniz 9 program ne ütüleyeceğinize bağlı olarak.

  • Antishine Programı: Koyu ve narin kumaşları ütüleyecekseniz optimum sıcaklığa ulaşıp parlaklık görünümünü engellediğinden bu programı seçin.
  • Bunu programla: En sevdiğiniz gömleğiniz gibi daha narin giysiler için. Hassas dokuyu koruyan ılık sıcaklığa sahip bir programdır. Çok kırışıksa ters yüz etmeyi ve biraz buhar kullanmayı unutmayın.
  • İç Giyim Programı: Orta sıcaklıkta ütülemek için çok kırışmamış tüm giysiler için uygundur.
  • Keten Programı: Çok fazla ısıya ihtiyaç duyduğundan bu kumaşı ütülemek için özellikle uygundur, bu nedenle yüksek sıcaklıklara ulaşılır ve giysiyi nemlendirmek ve kırışıklıkları gidermek için buhar.
  • Kovboylar Programı: Bu dayanıklı kumaşı ütülemek için sıcaklığı idealdir. Önce yanlış tarafa sonra doğru tarafa ütülemenizi öneririz.
  • Gömlek programı: hepsini ütülemek pamuklu gömlekler çünkü ütü sıcak veya çok sıcaktır ve kırışıklıkları daha iyi giderir.
  • Formalar: sıcaklık daha düşüktür ve deformasyonu önlemek için kumaşa saygı gösterir.

Etiketleri incelemek sizin için çok net değilse ve sıcak ütüye veya daha ziyade hafif bir sıcaklığa ihtiyaç duyuyorlarsa, işlevi seçin. i-Temp Gelişmiş, çünkü tüm kumaşları ütülemek için ideal sıcaklık ve buhar kombinasyonunu elde eder ve çamaşırları kumaşlara ve ütüleme sıcaklıklarına göre sınıflandırmak zorunda kalmadan daha iyi sonuçlar sunar.İ-Temp Advanced özellikli Bosch ütü merkezleri

Kıyafetleri ütülerken sen de olası bakterileri ortadan kaldırmak yıkandıktan sonra kumaş üzerinde kalabilir. Bu, özellikle programı iyi seçmezseniz olur çamaşır makinesinde çünkü bakteri 60ºC’den sonra tamamen yok olur. Kumaş hassas olduğu için çamaşırlarda daha düşük sıcaklık kullandıysanız, Bosch ütü merkezlerinin “Prohygienic” teknolojisi sayesinde ütüleme ile tam hijyen elde edebilirsiniz.

Penjeksiyon teknesi veya buharlı ütü

Bu durumda ütünüzün sıcaklık regülatöründe, ütü tabanının sıcaklığını ayarlamaya yarayan bazı noktalar olduğunu göreceksiniz. Sıcaklığı seçmek için düğmeyi çevirmeniz yeterlidir. Kumaşa göre hangisinin en uygun olduğundan emin değil misiniz?

Göstergeleri giysilerin etiketlerinde bulacaksınız. Bilgi, kumaşa bağlı olarak bir, iki veya üç nokta içeren plaka simgesinin içindedir. Böylece şu andan itibaren çok net anladınız, bunu hazırladık ütüleme sıcaklık tablosu senin için.

Ütü masası

Hala emin değilseniz, işlevi seçin i-Temp Gelişmiş senden enjeksiyon plakası Çok hassas veya dayanıklı olsun, her tür kumaşı ütüleyebilirsiniz.

Ütünün yeterince sıcak olup olmadığını asla bilmeyenler için TempOK göster ütü seçilen sıcaklığa ulaştığında sizi uyarır.

İ-tem fonksiyonlu enjeksiyon plakaları

İçinde Bosch buharlı ütüler işlev i-Temp Farklı kumaştan bir giysiyi her ütülediğinizde ayarları değiştirmek zorunda kalmadan herhangi bir kumaşı hızlıca ütülemenizi sağlayan kumaş Teknoloji Ekran TempOK Ütülemeye başlayabilmeniz için maksimum seçilen sıcaklığa ne zaman ulaşıldığını da gösterir.

Ütüleme! Ve unutma kıyafetlerine dikkat et ayrıca yıkama sırasında.

Yazar hakkında

'src =