Ütülemeyi öğren, böylece tembelleşmezsin

Evde ütü gibi ertelenmemesi gereken işler var. Her zamankinden daha büyük bir kırışık elbise dağı bizi top yapar ve diğer yandan, biraz tembel hissettiğin için imajını ihmal etmemelisin. Sonunda yapmak zorunda kalacaksınız ve neden olmasın, düşündüğünüzden daha eğlenceli bir aktivite olabilir. Her şeyden önce, bazı hileler uygularsanız hızlı ve kolay ütüleme. Bunların ve iyi teknolojinin yardımıyla size hiçbir maliyeti olmayacak. Biz başladık!

Çok fazla kırışıklık olmaması için kurutucuyla birlikte çalışın.

en iyi kurutucu bosch

Bazı nedenlerden dolayı, birçok insan bunu düşünüyor kurutucu kıyafetleri kırıştırırVe öyle değil. İçeride üretilen ısı kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca, bazıları kurutucularımız Döngü bittiğinde otomatik olarak etkinleştirilen kırışıklık önleyici korumaya sahiptirler. Tamburun sallanması ile kırışıklıklar önlenir.

Yeterince kıyafet biriktirene kadar bekleyin.

kolay ütüleme

Daha önce bahsettiğimiz o dağı toplamanız tavsiye edilmez, ancak aynı gün birkaç giysiyi farklı günlerde küçük bir miktar ütülemekten daha iyidir. Bir yandan, bu göreve tek bir gün ayıracaksınız. Öte yandan, daha verimli, çünkü birkaç kez açmak zorunda kalma masrafından kurtulmuş olursunuz.

En basit kıyafetlerle başlayın.

Kolay başlamak, kendinizi daha motive hissetmenizi sağlayacaktır. Ayrıca, daha hızlı hareket ederek, görevin iyi bir bölümünü zaten yaptığınızı göreceksiniz ve devam etmeniz için teşvik edileceksiniz. Gibi kıyafetlerle başlayın kot pantolon, tişört ve eşarp. Daha sonra kaçırdığınızda gömlekleri ütüle, sadece küçük bir son çaba olacak.

Kumaş tipine göre kıyafet seçin … veya değil.

Ütü yaparken, olağan şey, her birinin farklı bir sıcaklığa ihtiyacı olduğu için kıyafetleri kumaş türüne göre ayırmaktır. Bu şekilde, yeni bir giysiyi ütülerken sıcaklığı değiştirmenize gerek kalmaz. Peki ya bu süreci kurtarabilirseniz? Bosch olarak bizde EasyComfort ütüleme aralığıTek sıcaklıkta çalışan ve tüm kumaşlar için uygun olan. Hatta ütü merkezleri ve tabaklar VarioComfortBelirli kumaşlar için önceden tanımlanmış programlara sahip olan, aynı zamanda fonksiyona da sahiptir. i-Temp, herhangi bir giysiye uygulanabilir.

Buharla daha iyi.

bosch-buharlı ütü satın al

Çok fazla kırışıklık görürseniz bunalmayın. Avantaj alırsanız onları çıkarmak çok kolaydır buharın avantajları. Bosch’ta, aşağıdaki gibi sistemlerle Gelişmiş BuharÖrneğin, buhar eşit olarak dağıtır kumaşlara daha iyi nüfuz etmesi ve kırışıklıkları ortadan kaldırması için.

Ütü yapmak çok daha katlanılabilir olacak. Ve sen, numaran var mı?

Yazar hakkında

'src =