Ütü merkezlerinin görüşleri

Hiç merak etmiş olabilirsin tabaklar ve ütü merkezleri aynı amaca hizmet ediyorlar. İyi soru! Her iki cihaz da ütü için kullanılır. Ancak, ütü merkezlerinde daha fazla ütü baskısı varBu, daha güçlü oldukları ve dolayısıyla kırışıklıklara karşı daha etkili oldukları anlamına gelir.

Böylece tüm şüphelerinizi çözersiniz. ütü merkezleri, bu cihazlardan birini zaten beğenenlere sorduk. Bosch ütü merkezleri hakkındaki bu görüşleri kaçırmayın!

Daha hızlı olamazdı!

Bu cihazların kullanıcılarının görüşleri arasında en çok tekrarlanan yorumlardan biridir. Halihazırda bir Bosch ütü merkezine sahip kişiler, çamaşırları ütülerken çok hızlı. Örneğin, José Antonio bize şu konularda şunları söylüyor: Series 8 VarioComfort ütü merkezi: “Bir yıldan biraz daha kısa bir süre önce ev için satın aldık ve bize çok iyi sonuçlar veriyor. Evde zaman kazandık diyoruz: Verimliliği sayesinde ütüleyerek kazandığımız zaman. Sıcaklık seçici, ütülemeniz gereken giysinin türüne bağlı olarak çok pratik. “Bu ütü merkezinde, her kumaş türü için kırışıklıkları unutturan farklı otomatik programlar var.

Çok sayıda giysiyi ütülemeye hazır

Ütü merkezlerinin bir diğer avantajı da büyük kapasiteli tank. Bu sayede daha fazla su doldurma derdiniz olmadan çok sayıda giysiyi ütüleyebilirsiniz. Julia’nın yorumlarından biri; “Paranın karşılığını çok iyi veriyor, anlaşılması kolay, çok pratik ve büyük bir kapasiteye sahip. Depozito ile çamaşır yıkamaya yetecek kadar var. ” İfade eder Series 6 ProHygienic ütü merkezi 1,8 litre kapasiteli çıkarılabilir bir su tankına sahip olmanın yanı sıraHygienicSteam teknolojisine sahiptir.

Sıcaklığı değiştirmeyi unutmak

Ütü yaparken bize en çok tembellik veren şeylerden biri de sıcaklığı kumaş türüne göre değiştirin ve ütünün doğru sıcaklığa ulaşması için birkaç dakika bekleyin. İyi haber şu ki, Luis’in bize söylediği gibi ütü merkezleri ile bunu unutabilirsiniz: “Ütü yapmak sıkıcıdır. Bu ütüyle en azından daha kolay. Giysileri ütülemeden önce ayırmak zorunda kalmamayı ve sıcaklığı ayarlamak zorunda kalmamayı gerçekten çok sevdim ”diyor Luis Series 6 EasyComfort ütü merkezi. Sıcaklığı seçmeyi veya değiştirmeyi sonsuza kadar unutmak için mükemmel bir sistem ve i-Temp Gelişmiş teknolojisi. Ütülemeye uygun her tür kumaşı ütülemenizi sağlayan ideal sıcaklık ve buhar kombinasyonu. Bu şekilde çok daha kolay, daha rahat ve daha güvenli!

Hakkında daha fazla fikir edinmek ister misiniz? Bosch ütü merkezleri? Web sitemizde ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin ve bundan zevk alanların görüşlerine başvurun. Ve herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun!

Yazar hakkında

'src =