Ünlülerin evlerinde 15 çarpıcı mutfak

Kural olarak, birinci sınıf yıldızlar evleri eldiven gibi değiştirirler ve tüm ruhlarını bir evin tasarımına koymazlar, zaten tam donanımlı konaklar satın alırlar. Bununla birlikte, şu veya bu tarz iç mekanların seçimi bize sevgili yıldızımızın karakteri ve tercihleri ​​hakkında çok şey anlatabilir ve aynı zamanda bizi evimizin benzer bir tasarımı fikrine itebilir.

En şık 15 muhteşem mutfak ile tanışın!

1. Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas’ın evindeki mutfak

Ünlü çift, son zamanlarda lüks bir 19. yüzyıl kolonyal konağı için 11,25 milyon dolar harcadı. Modern ev aletlerinin varlığına rağmen, bu evdeki mutfak tarih kokuyor.

Mutfak Tasarımı Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas

2. Billy Joel’in eski mutfağı

Aslında ikonik bir Amerikalı sanatçı ve piyanist olan Billy Joel, Sagaponak’ın özel sektöründe okyanus kıyısında bulunan New York’taki evine çoktan veda etti. Ancak bu 19 milyon dolarlık konağın yeni sahibi hala bilinmediğinden, bu büyüleyici yüksek tavanlı mutfağı şimdilik listemizde tutacağız.

Ünlü bir kişinin evinde mutfak tasarımı

3. Kim Kardashian ve Kanye West imzalı mutfak

Kim ve Kanye’nin gizli Hills, Los Angeles’taki yeni evi 8 yatak odası, 10 banyo, 2 yüzme havuzu, 2 spa ve bir üzüm bağıyla hizmet vermektedir. Lüks, 20 milyon dolar değerinde ve neden bu devasa, mermerle kaplı Fransız kır mutfağına bakarak anlayabilirsiniz.

Ünlü mutfak tasarımı

4. Lady Gaga’nın bile bir mutfağı var!

Lady Gaga’nın mutfağından bir şey beklenebilir, ama gerçekte şarkıcı açıkça sahnede yeterince parlaklığa sahip ve evde sıcaklığı ve rahatlığı takdir ediyor. 23 milyon dolarlık yeni Malibu konağı, çıplak kirişlere ve güzel rustik dokunuşlara sahip eski bir Avrupa tarzı mutfağa sahiptir.

Lady Gaga'nın yaşadığı ev, mutfak tasarımı

5. Jennifer Lopez’in mutfağı

Jay Lo, Manhattan’da 22 milyon dolar değerinde büyük bir çatı katına sahip. Böylesine geniş bir açık plan mutfakta ve şık modern mobilyalarda, sadece yemek pişirmekle kalmaz, aynı zamanda kışkırtıcı Latin Amerika dansları da yapabilirsiniz!

J.Lo Penthouse Mutfak Tasarımı

6. Celine Dion’un beyaz mutfağı

Celine Dion’un şu anda 62,5 milyon dolar değerinde olan mega konağı, bir ana ev, bir misafirhane, tenis ve yüzme için iki ayrı bina ve bir su parkına sahiptir. Aynı zamanda, Celine’in mutfağı devasa boyutlarında farklılık göstermiyor, aksine beyaz ve bol miktarda ışıkla çok rahat ve sevimli görünüyor.

Celine Dion'un mutfak tasarımı

7. Jennifer Lawrence’ın mutfağı

En umut verici genç oyunculardan biri olan Jennifer Lawrence, sadece yemek pişirmekle kalmayacak, aynı zamanda Beverly Hills malikanesindeki mutfağında misafir ağırlayabilecek. Akademi Ödülü sahibi bu evi Jessica Simpson’dan 6,4 milyon dolara satın aldı.

Jennifer Lawrence'ın mutfak tasarımı

8. Lüks mutfak Jay-Z ve Beyoncé


Forbes dergisinin sayfalarını terk etmeyen iki yıldızdan başka ne bekleyebilirsiniz? Beyoncé ve Jay-Z’nin bu Beverly Hills konağı için 85 milyon dolar bağışladığı bildirildi. Muhteşem bir manzaraya sahip şık, tamamen beyaz bir mutfak, bu kararın verilmesinde kesinlikle önemli bir rol oynadı.

Lüks bir görünüme sahip beyaz mutfak tasarımı

9. Bruce Willis’in evinde mutfak

Bruce Willis’in Bedford’daki 12 milyon dolarlık yeni evinde yaptığı mutfağa bakılırsa, aynı zamanda harika manzaralara sahip olmakla birlikte, evinin sıcaklığını ve rahatlığını da takdir etmektedir.

Bruce Willis'in evinde büyük pencereli mutfak tasarımı

10. Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick’in mutfağı

Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick, Greenwich Village’daki şehir evlerini 22 milyon dolara satışa çıkardılar. Gelecekteki mutlu alıcıyı kıskanabilir, çünkü sadece koyu renkli ahşap ve ankastre aletlerin bulunduğu çarpıcı bir mutfağa sahip olacak.

Sarah Jessica Parker'ın mutfak tasarımı

11. James Marsden’in Retro Mutfağı

Highway 60 ve X-Men filmlerinin yıldızı olan aktör James Marsden, geçtiğimiz günlerde Hollywood Hills’te, 50’li ve 60’lı yılların cesur retro vurgularını içeren modern bir mutfağa sahip rahat bir ev satın aldı.

Retro tarzı şık mutfak

12. Kelly Rip’in mutfağı

Yakın zamana kadar, aktris, komedyen ve TV sunucusu Kelly Ripa, kırmızı desenli son derece şık bir mutfağa ve Marilyn Monroe’nun devasa bir portresine sahipti.

Kırmızı desenli mutfak ve Marilyn portresi

13. Mutfak Mila Kunis

Yeni anne Mila Kunis, kısa bir süre önce bakire evine veda ederek yaklaşık 4 milyon dolara sattı. Hollywood Hills’teki bu Akdeniz tarzı evde geniş bir açık plan mutfak, oturma ve yemek alanı bulunuyor.

Oturma odası olan geniş bir mutfak tasarlayın

14. Jodie Foster’ın Mutfağı

Jodie Foster’ın Hollywood Hills mutfağının havadar görünümünü oluşturmak için beyaz mobilyalar sıcak mermer ve ahşap tonları ile birleşmiştir.

Jodie Foster imzalı Rahat Mutfak Tasarımı

15. Çatı katındaki mutfak Kirsten Dunst

İç mekandaki çatı katı tarzı yıldızlar arasında bile talep görüyor! Kirsten Dunst bu SoHo çatı katı için ayda 12,500 dolar ödüyor. Çatı katı tarzındaki mutfakta tuğla duvarlar, mermer tezgahlar ve ışıltılı metal aletler bulunmaktadır.

Loft tarzı mutfak tasarımı