Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2022
EIpaRs 2022

Turkuaz renginde duvar boyası fikirleri

Turkuaz rengi iç mimarların teşvik ettiği renklerden biridir, bu nedenle duvarlar turkuaz boyanırsa, özellikle yatak odaları ve oturma odalarında ya da evde turkuaz renginde meditasyon ve rahatlama için ayrılmış bir yer tahsis edilerek mekanda rahatlık ve rahatlama hissi yayılır ve renk katılabilir. Ev için perde veya aksesuarların yanı sıra fayans parçaları kadar çekici bir renktir […]

16 Aralık 2020 - 22:57 'de eklendi ve 115 kez görüntülendi. A+A-

Turkuaz renginde duvar boyası fikirleri

Turkuaz rengi iç mimarların teşvik ettiği renklerden biridir, bu nedenle duvarlar turkuaz boyanırsa, özellikle yatak odaları ve oturma odalarında ya da evde turkuaz renginde meditasyon ve rahatlama için ayrılmış bir yer tahsis edilerek mekanda rahatlık ve rahatlama hissi yayılır ve renk katılabilir. Ev için perde veya aksesuarların yanı sıra fayans parçaları kadar çekici bir renktir ve güçlü bir renktir, evin küçük bir bölümüne eklenirse büyük ölçüde öne çıkacaktır.

Boyalarda turkuaz rengi

Turkuaz rengi mavinin bir tonu olup, psikolojik rahatlığa yardımcı olan, sinirleri yatıştıran, ev ve duvar süslemelerine çok uygun bir renktir, aile içinde mutluluk ve neşe saçar, farklı turkuaz formlarında duvar boyalarını sergileyip, bu farklı rengin nasıl kullanılacağını her odada daha fazlası ile göstereceğiz. Yoldan çekil.

Turkuaz oturma odası

Turkuaz oturma odası

Bu resimde tasarımcının turkuaz rengini çok güzel kullandığını, bu nedenle duvarın turkuaz ile boyandığını, odaya yerleştirilen koltuk kumaşında turkuaz ve farklı renkte başka bir kumaşın kullanılmasının yanı sıra, üzerine özgün bir çerçeve yerleştirilen bir raf ve bir gül vazosu yapıldığını görüyoruz. Pencere perdesine oyulmuş beyaz ve koltuk minderi, sandalyeler ve halı için koyu bir renk seçilerek, pencereden geçen güneş ışığı ve turkuaz rengindeki yansımasının yanı sıra çok güzel ve zarif görünmesi onu harikadan da öteye taşıyor.

Başka bir oturma odası tasarımı

Başka bir oturma odası tasarımı

Burada, mekanın bir tarafının şöminenin olduğu yerde firuze renkte yapıldığını ve güzel bir manzara taşıyan bir çerçeve kullanıldığını ve mekanın zeminine, sedirine, şöminenin renginde beyazın kullanılmasına ek olarak güzel kahverengi rengin tanıtıldığını ve mekana bakan penceresini görüyoruz. Harika doğal, odanın güzelliğini artırın.

Kanepe ve turkuaz kumaşına bej rengin eklenmesi ve aşağıdaki resimde olduğu gibi mekanı güzelleştiren çerçeveler ve farklı avizeler gibi bazı sanatsal aksesuarların eklenmesi ile duvar kağıdı kullanımı ile de turkuaz renkli duvar boyaları yapmak mümkündür:

Duvar boyaları, turkuaz rengi

Turkuaz yatak odası

Turkuaz yatak odası

Odanın halı ve yatak takımlarında güzel beyaz rengin yanı sıra siyah ile bej renginde çok farklı bir çerçeve eklenerek yatak odasında turkuaz renkli duvar boyaları çok güzel yapılmış, üç beyaz sütun üzerine yerleştirilen sanat eserleri odaya ve kahverengi zemine güzellik ve farklılık katmıştır. güzel.

Başka bir yatak odası için başka bir tasarım

Başka bir yatak odası için başka bir tasarım

Duvarda turkuaz rengi kullanılmış ve üzerine çok ince beyaz bir desen oluşturulmuş, beyaz aplike yatağın üzerine asılarak, oda mobilyaları beyazdı ve yatak takımlarında güzel gri renk kullanılmış, böylece oda canlılık ve mutlulukla dolmuştu, çünkü bu renklerden biri. Duyguları yenilemeye ve ruhu tazelemeye, yaratıcılığı ve zihinsel aktiviteyi artırmaya yardımcı olan renklerden biri olarak kabul edildiği ve fark ettiğimiz gibi kahverengi, bej, siyah, turkuaz, beyaz ve gri gibi farklı renklerle uyumlu bir renk olduğu için zihin ve duygu uyumu ve başkalarına açıklık esasına dayanır. Ve ona yakışan diğer renkler.

Turkuaz çocuk odası

Turkuaz rengi, çocuk odaları için duvar boyalarında kullanılabilir, çünkü çocuklara uygun bir renktir ve aşağıdaki resimde bulduğumuz gibi çocukların pozitif enerjisini ortaya çıkarmalarına ve zihinsel yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur:

Turkuaz çocuk odası

Odanın mobilyaları, güzel turkuaz rengi kullanılarak, duvarda çocuklara uyan güzel oymalar yaratarak ve mobilya ve duvar aksesuarları için diğer renkleri tanıtarak kahverengiden yapılmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkleri görseller

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin trendlerinde doğal malzemelere dönüş var. Ahşap, bambu, topraktan yapıl...

Dış cephe boya görselleri Dış cephe boya görselleri

Evlerin Dış ve Cephe Renkleri 2022 Evinizin dış cephe boya renkleri görseller dekore etmek için kullanabileceğiniz sonsuz çeşitlilikte ...

Dış cephe boya renkleri görseller Dış cephe boya renkleri görseller

Evinizin cephesini boyamak için 13 moda renk Renk hayattır dış cephe boya renkleri görseller Sadece bir mekanın tonalitesini değiştirer...

Dış cephe boya renkleri görseller Dış cephe boya renkleri görseller

2022 evler için dış cephe boyaları, evler için dış renkler İçindekiler Dış cephe boya renkleri görseller , en güzel dış cephe görseller...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Salon alçıpan asma tavan modelleri Salon alçıpan asma tavan ...

Asma alçıpan tavan fotoğrafı: Alçıpan asma tavanlar: fotoğra...

Tv ekranında yatay çizgi oluşması Tv ekranında yatay çizgi ...

TV Yatay Çizgilerini Düzeltmenin 4 Yolu Akıllı TV’lerd...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Buzdolabında yiyecekler n...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Evden uzakta tatmak ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi: hatalar ve nasıl düzeltileceği Sam...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

Ekranda Sinyal yok mesajı görünüyor veya TV herhangi bir res...

Balkon tasarimlari Balkon tasarimlari

MODERN BALKON VE TERAS TASARIMLARI Yazının balkon tasarım ba...

Kış bahçesi balkon tasarımları Kış bahçesi balkon tasarı...

Kışın balkonlar ve teraslar Bahçe hayatı balkon tasarım Kışı...

Küçük balkon tasarımları Küçük balkon tasarımları...

Harika bir tarzla dekore edilmiş küçük balkonlar Bugün size ...

Balkon tasarım Balkon tasarım

Balkonlar, teraslar ve teraslar için mükemmel tasarım Yaz he...

Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkle...

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin t...

Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ