Tuppers hakkında bilmediğiniz 6 şey

Evde mi yoksa işte mi yiyorsun? Ona göre XXI.Yüzyıl İspanya’sında Gıda ve Toplum Raporu Fundación MAPFRE ve CEU San Pablo Üniversitesi’nden bir araştırma ekibi tarafından hazırlanan, ülkemizdeki nüfusun% 13’ü iş nedeniyle her gün evden uzakta yemek yiyor.

Onlardan biriyseniz bu plastik kaplar hakkında her şeyi bildiğinizi düşüneceksiniz ama gerçek şu ki var Tuppers hakkında henüz bilmediğiniz 6 şey.

1. Tupper 70 yaşında olmak üzere

Birden fazla kez tarihin en iyisi olduğunu düşündüğünüz bu icat bu 2016 ile buluşuyor, 69 yıl. Mucit, Amerikalı bir işadamı olan Earl Silas Tupper’dı. gıda taşımaya uygun hava geçirmez plastik kap.

2. The Tuppers Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Bulaşık makinesinde şunları yapabilirsiniz: temizle Tuppers üretici tarafından belirtildiği zaman tam bir gönül rahatlığı ile. Bu bilgiyi genellikle plastik kabın tabanında bulacaksınız.

Bulaşık makinesinde kabı yıkamak

Aslında, yıkayın Tuppers Bulaşık makinesinde elle yapmaktan daha hijyeniktir, çünkü daha yüksek sıcaklıklara ulaşılır. Ayrıca, eğer varsa Bosch bulaşık makinesi seçebilirsin HygienePlus işlevi daha yüksek hijyenik seviyeye ulaşmak için sıcaklığı daha uzun süre yükseltir. Tuppers ve bebek şişeleri gibi diğer plastik kaplar.

3. Bir Tuppers bulaşık makinesinde kururlar.

İyi okudunuz. Efsane değil. Mümkün kuru plastik kaplar bulaşık makinesinde damlacıklar olmadan.

Bosch olarak plastiğin bulaşık makinesinde kolayca kurumayan bir malzeme olduğunu biliyoruz. Bazen, bulaşıkları dolaba koymadan önce silmeniz gereken su damlacıkları kalır. Bu nedenle bulaşık makinelerimizi donattık Zeolitler ile ne için son damlasına kadar kuru bulaşıkların.

Kaplar bulaşık makinesinde kurutulur

4. Sıcak yemek koymamak daha iyidir

Her zaman aceleniz var ve zaman kazanmak için güveç içeriğini soğumasını beklemeden tupperin içine koyuyorsunuz. Öyle mi? Bu gelenek, özellikle domates sosu, köri, pesto vb. Olması tavsiye edilmez çünkü plastik rengi emer. Bu neden senin Tupper beyaz aniden kırmızımsı bir ton aldı.

5. Yerleştirmenin bir yolu var Tuppers bulaşık makinesinde

Bulaşıkları yerleştirmeye gelince hiç şüpheniz yok. Çubuklar, tabakları ve bardakları doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olur, ancak Tuppers her zaman şüphelerin var. Nereye koyacağınızı asla bilemezsiniz ve çoğu zaman onları ters dönmüş ve içinde su varken bulursunuz. Bunun nedeni, onları bulaşık makinesine düzgün bir şekilde koymamış olmanızdır.

Bosch bulaşık makinesi Esnektirler, böylece bu sizin başınıza gelmez. Yapabilmek çubukları katlayın ve bunları doğru şekilde konumlandırmak için ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın. Tuppers ve mükemmel bir temizlik sağlar.

6. Bir tutam tuz, yeni görünmelerine yardımcı olur

Tuz yapmak için değil Tuppers daha tuzlu, nem izi kalmamasını sağlamak için değilse. rağmen bulaşıklar her zamankinden daha kuru çıkıyor Bulaşık makinesinin dışında veya damlacıkları bir bezle silmek zorunda kalsanız bile, plastik nem toplama eğilimindedir.

Bu numaranın bu kadar yararlı olmasının nedeni budur ve her birine bir tutam tuz koymaktan ibarettir. tupper. Tuz, nemin emilmesinden sorumlu olacak ve istenmeyen küf izleri görünmeyecektir. Yani senin Tuppers her zaman ilk günkü gibi olacaklar. Yemek kutularını kapalı tutmamayı da unutmayın. Kapları bir tarafta, kapakları diğer tarafta saklamak daha iyidir.

Artık hakkında her şeyi biliyorsun tuppers sahip olmak istermisin 6 ay boyunca ücretsiz deterjan?

Yazar hakkında

'src =