Tüm kahve türlerini biliyor musunuz?

Kahve ayrı bir dünyadır. Farklı üretici ülkeler, farklı nüanslar ve aromalar, onu içmek için var olan tüm olanaklar, kahve makinesi türleri hazırlamak için… Bir kahve aşığıysanız, keşfedeceğiniz ve kendinizi içinde kaybedeceğiniz harika bir evreniniz var.

En iyi şey, şu anda sahip olmanın mümkün olmasıdır. kahve makinesi Bu, fazla çaba harcamadan lezzetli kahveler yapmanızı sağlar. Örneğin, tüm demleme sürecini takip etmekten hoşlananlar için, Bosch ankastre kahve makinesi () harika bir seçenektir çünkü her şeyi halleder: çekirdeklerin öğütülmesinden son hazırlığına kadar. Sadece bir iyinin tadını çıkarmak istiyorsan kahve, hızlı ve kolay, damla kahve makineleri çok pratikler. İle aynı çoklu içecek makineleri Tassimobirkaç saniye içinde ve Intellibrew sistemi sayesinde TM Mükemmel miktarda su, sıcaklık ve zamanla kahve, çikolata veya çay yaparlar.

Bosch kahve makinesi çeşitleri

Peki ya tüm kahve çeşitleri? Ardından, en popüler seçenekleri ve özelliklerinin neler olduğunu detaylandırıyoruz. Hangisini tercih ediyorsun?

Kahve türleri: fincandaki aromalar.

Kahvenin espressonun veya sütlü geleneksel kahvenin ötesine geçtiğini bilmelisiniz. Çok var kahve çeşitleri. Hepsini biliyor musun?

Espresso

Espresso, espresso veya siyah kahve olarak da bilinir, bu bir güçlü siyah kahve yüksek basınçlı kaynar su ile elde edilir. Genellikle yüzeyinde kalın altın rengi bir krem ​​bulunur.

Amerikan

Bu cafe bir basit espresso çeşidi. Daha fazla miktarda sıcak su ile hazırlandığı için lezzet çok daha hafiftir. Şunun gibi bir damla kahve makinesinde mükemmel bir Amerikan yapabilirsiniz. ComfortLine Aroma + düğmesi sayesinde su akışını ayarlayarak aromayı yoğunlaştırır.

Bosch damla kahve makineleri

Latte

O klasik latteEspresso kahvenin sıcak süt ile eşit oranda karıştırılmasıyla hazırlanan, miktarı kişinin damak tadına göre değişiklik gösterebiliyor.

Kapuçino

Bir araya getirilerek elde edilen çok popüler bir kahve espresso kahve, sıcak süt ve süt köpüğü eşit parçalarda. Genellikle tarçın veya kakao serpilir.

En iyi Bosch kahve makineleri

Mocaccino

Olarak da bilinir MochaÇikolata şurubunun eklendiği latte veya cappuccino çeşididir. Evde lezzetli bir mocaccino hazırlamak istiyorsanız, Tassimo Espresso ve çikolata kapsüllerinizi karıştırırken.

Arap kahvesi

Baharatlı kahveArap ülkelerinde genellikle bu şekilde alındığı için bu isimle vaftiz edilmiştir. Tarçın, kakule veya başka herhangi bir öğütülmüş baharatın eklendiği bir espressodur.

Bonbon kahve

Bir espressoda normal sütün yerini yoğunlaştırılmış süt. Sütün yoğunluğu nedeniyle altta kalarak iki farklı katman oluşturur.

Bosch kahve makinesi satın alın

Kahveli süt

Sütlü kahvenin basit bir çeşididir, çünkü değişen tek şey orantılardır. Genellikle 1/3 kahve ve 2/3 süt ile yapılır. Bu çeşitlilik, tam entegre kahve makinesi Kaydedilmiş parametrelere sahip OneTouch işlevi sayesinde sadece düğmeye basmanız yeterli.

İrlanda Kahvesi

Bu çeşitlilik içerir likör. Üzerine İrlanda viskisi ve krem ​​şanti ile karıştırılmış bir espresso kahvesidir.

Hit

en iyi bilinen buzlu kahve çeşidi. Yumuşak kahve, soğuk su, buz ve hatta buharda pişirilmiş süt ile yapılır. Bu kahveyi daha özel kılan, sonunda biraz vanilyalı dondurmanın eklenmesidir.

Bunlar var olan kahve çeşitlerinden sadece birkaçı. Hangisini tercih ediyorsun?

Yazar hakkında

'src =