Tüm duvarda raflı iç dekorasyon

Rafta , bauhaus raf kestirme , paletten raf , raf tasarımları , pasifik raf sistemleri , 2 el pet shop rafları , ikea billy oxberg kitaplık , raf sahibinden , kallax dolap , ikea rönnskar ikinci el , ayyıldız raf , letgo ikinci el market rafları , çelik raf n11 , paletten raf modelleri , sahibinden çelik raf , hepsiburada çiçek standı , raflı mutfak modelleri , ahşap kamyon raf , koçtaş banyo köşe rafı , terekli mutfak modelleri , kiler rafı sahibinden,

Duvarlarınıza işlevsel ve şık bir görünüm kazandırmaya yardımcı olacak iç mekanlarınızda uzun raflar için bu ustaca fikirleri düşünün.

1. Farklı raflara sahip hazır raflar

Farklı raf şekillerine sahip raflar, tüm rafların aynı boyutlara sahip olduğu zamandan çok daha ilginç görünüyor. Mobilyaların rengi, perdeler ve diğer dekorlar gibi odanın farklı unsurları ile örtüşen arka duvarlarına farklı boya renkleri uygulayarak bu hissi artırabilirsiniz.

Tüm duvarda yüksek raflar

2. Ev-ofis için yüzer raflar

Kalın yüzer raflar, masanız için birçok yazı malzemesi tutabilir ve ayrıca duvarlarda harika görünürler! LED aydınlatma bu çalışma alanına kozmik bir etki sağlarken, parlak beyaz kaplama yeni, modern ve minimalist bir görünüm katar.

Yüzer raflı iş istasyonu

3. Oturma odası için zarif raflar

Zarif oymalı raflar, bu iç mekanın antika, klasik tasarımını öne çıkarırken aynı zamanda geniş depolama alanı sağlar. Bir çift güzel aplik, mükemmel bir son dokunuş görevi görür.

Tüm duvarda oturma odası rafları

4. Kreşler için ideal kübik raflar

Kübik raflar herhangi bir odada kullanılabilir, ancak özellikle çocuk odalarında çok popülerdir çünkü sayısız çocuk oyuncağı için geniş saklama alanı sağlarlar, eğlenceli bir görünüme sahiptirler ve herhangi bir çocuk odası tasarımına kolayca sığarlar.

Çocuk odası için uygun raflar Fidanlık için küp şeklinde raflar

5. Mutfakta rafları açın

Açık raflar, alan duygusu olmayan küçük mutfaklar için harika bir çözümdür. Tezgah da dahil olmak üzere tüm yatay yüzeylerde aynı malzemenin kullanılması, homojen ve paralel bir tasarım oluşturur. Bu tür raflarda dağınıklığı önlemek için, nadiren kullanılan tüm eşyaları bir kiler veya başka bir dolapta çıkarmaya değer.


Mutfakta açık raflar

6. Kentsel tarzda kütüphane

Tüm duvara yüksek açık raflar yerleştirmek, her türlü kitap, dergi, video için kendi kütüphanenize sahip olmanızı sağlayacaktır. vb. Dikey bağlantı elemanları, böyle bir rafı belirli bir konumda güvenli bir şekilde tutacaktır.

Kentsel ev kütüphanesi

7. Modern oturma odası ünitesi

Oturma odasının daha şık ve modern bir görünümü için, açık rafların alışılmadık şekilde kapalı olanlarla serpiştirildiği özel duvar üniteleri kullanılabilir.

Oturma odası için açık raflı dolap

8. Pencerenin yüksek raflarla çerçevelenmesi

Kitaplarınızı ve aksesuarlarınızı sergilemek için pencerenizi güzel raflarla çevreleyin! Raflar arasındaki boşluktan odaya giren bol doğal ışık, ona ekstra sıcak, rahat ve davetkar bir görünüm kazandırıyor. Gün ışığında kitap okumaktan zevk almak için pencere pervazını bir bank haline getirin.

Pencerenin her iki tarafında yüksek raflar

9. Kullanışlı banyo rafları

Küçük bir mutfakta olduğu gibi, banyodaki yüksek duvar rafları ferahlık hissi yaratmaya yardımcı olur ve depolama alanı ekler.

Uzun banyo rafları

İlham almak için 15 fotoğraf daha:

Duvarın her tarafında raflar
rafta , bauhaus raf kestirme , paletten raf , raf tasarımları , pasifik raf sistemleri , 2 el pet shop rafları , ikea billy oxberg kitaplık , raf sahibinden , kallax dolap , ikea rönnskar ikinci el , ayyıldız raf , letgo ikinci el market rafları , çelik raf n11 , paletten raf modelleri , sahibinden çelik raf , hepsiburada çiçek standı , raflı mutfak modelleri , ahşap kamyon raf , koçtaş banyo köşe rafı , terekli mutfak modelleri , kiler rafı sahibinden,

Aydınlatmalı oturma odası raflarıDuvara yerleştirilmiş açık kitaplıkKoyu duvar kağıdı ve açık raflarla oda tasarımıBanyo tasarımında gömme raflarAhşap raflı banyoBanyo tasarımında yüzer raflarŞöminenin iki yanında raflarYerleşik tüm duvar rafları Yüzer raflı ev ofisiModern bir oturma odası için yüksek raflarDuvar raf seti Country tarzı raflarYanlarda geniş pencere ve raflar Yüksek raflı oturma odası tasarımı

rafta , bauhaus raf kestirme , paletten raf , raf tasarımları , pasifik raf sistemleri , 2 el pet shop rafları , ikea billy oxberg kitaplık , raf sahibinden , kallax dolap , ikea rönnskar ikinci el , ayyıldız raf , letgo ikinci el market rafları , çelik raf n11 , paletten raf modelleri , sahibinden çelik raf , hepsiburada çiçek standı , raflı mutfak modelleri , ahşap kamyon raf , koçtaş banyo köşe rafı , terekli mutfak modelleri , kiler rafı sahibinden,