Trend Modern Ev Ofis Tasarım Fikirleri

Erken kalkmak istemediğiniz günler, evden çalışmanın nasıl olacağını düşünüyorsunuz. Ve iyi haber şu ki, Kolombiya’da uzaktan çalışma yapmanın giderek daha mümkün olması! Tabii ki, ev ofisi uygulamak bir ev alanının adaptasyonunu ima eder, en üretken profesyonel olmak için özel bir yere sahip olmalısınız.

Bu netlik ile çalışma alanımızı düzenlemeye başlayalım.

“Ofisinizi” evde uyarlamak için ipuçları ??
ev ofisi

İdeal alanı seçin ?
Belki de insanların evden çalışmanın başlangıçta göründüğü kadar havalı olmadığını söylediğini duymuşsunuzdur. Bütün gün yatakta kalırsanız veya vücudunuzla gerilmezseniz bu olabilir. Bu nedenle, uzaktan çalışmanın en önemli yönlerinden biri evde iyi bir yer seçmektir.

odadaki ofis

İdeal olarak, evinizde gizliliğiniz olan bir alan oluşturun. Yaratıcılığınızı kullanın, dikkat dağıtıcılardan uzaktayken evin herhangi bir bölgesi olabilir. Odanızın bir köşesine, bahçeye bakan, oturma odasına veya mutfağa yakın bir alana ne dersiniz ?

Mutfakta evde çalışma

Ofisinizi doğal bitkilerle süsleyin
Evden çalışma en iyi aydınlatmayı gerektirir ?
işıklı çalışma alanı

Işık yapsın! Hangisinin çalışılacağı en iyi alan olduğuna karar vermenize yardımcı olacak bir unsur aydınlatmadır. Bu anahtar. Doğal ışık zihni temizler, fikirleri sıraya koyar, yaratıcılığın yanı sıra diğer faydaları da artırır.

Evde çalışmak için aksesuar ve mobilya ?
çalışan erkekler

Tıpkı geleneksel bir ofis gibi çalışır. Belgeleri saklamak için araçlara, yazı araçlarına, mobilyalara ve daha fazlasına ihtiyacınız var. Bu uygulamalar mesleğinize ve günlük ticaretinize göre değişir.

Kolombiya Hükümeti’nin ev ofisi meseleleri sayfası olan telekomünikasyon, sandalyenin seçimine özel dikkat gösterilmesini önermektedir. Arkanızı düz tutmanıza yardımcı olacak bir tane arayarak birkaç saat oturacaksınız. Ek olarak, mobilyadaki stil ve renk karışımını unutmayın, çarpıcı bir alan yapılandırılmamış bir ortam yaratmaya katkıda bulunur.

Her şeyden önce, tele-çalışma konfor gerektirir ?
İhtiyacınız olan tüm konforu elde edebilmeniz için sadece rahat bir sandalye değil. Bu amaçla çalışma alanı ve çalışma rutinlerinin yerine getirilmesi de yardımcı olur. Uyanmak, yemek yemek ve aktif molalar vermek için programlar ayarlayın.

Uzaktan çalışma da bir mola gerekiyor . Bu dinlenme anının, bahçe gibi evin başka bir bölgesinde tadını çıkarabilirsiniz. Toplantı yeri gerektiren aktiviteler için Elle Mexico, dinlenme alanının yanına bir masa koymanızı önerir.

uygun ofis

ofis dekorasyonu için ipuçları
Vazgeçilmez bir yönü unutma, mükemmel bir internet bağlantısına sahip . Sürekli arıza ve voila olmadığından emin ol! Zihninizi yeni çalışma dinamiklerine açın. Oh, ve unutmayın ki içinde kendinize bu yeni olasılıkların tadını çıkarma fırsatı verebileceğiniz bir gayrimenkul var.?

32 İlham İçin Trend Ev Ofis Tasarım Fikirleri

Bir cevap yazın