Torbasız elektrikli süpürgeler. Avantajlarını biliyor musunuz?

Piyasada, söz konusu olduğunda bulduğumuz daha fazla seçenek var seçmek en iyi elektrikli süpürge. En sık sorulan şüphelerden biri genellikle seçim yapmaktır torbasız elektrikli süpürgeler Ö torbalı elektrikli süpürgeler. Gerçek şu ki, ayırt edici özelliklerinin ötesinde aralarında çok az fark var: toz toplama torbası.

En iyi torbasız elektrikli süpürgelerin avantajları nelerdir?

Torbasız: Adından da anlaşılacağı gibi, torbasız teknoloji emilen kiri toplamak için bir torba veya filtre taşımak yerine, çıkarılabilir tank. Bu, toz seviyesinin ne olduğunu ve ne zaman boşaltmamız gerektiğini görebilmek için genellikle yarı saydamdır. Aynı zamanda çok çıkarması kolaydoğrudan çöp kutusuna atılabilir ve daha sonra temizlenebilir.

Torbasız Vakum Haznesi

Daha sofistike filtre sistemleri: Toz toplama için tekstil torbaları, elektrikli süpürgelerde çok önemli bir ekstra filtredir. Bu nedenle, torbasız elektrikli süpürgelerin ihtiyacı daha sofistike filtre sistemleri yüksek kaliteli ve yıkanabilir filtrelerle birlikte tozun tıkanmasını önler.

bizim torbasız elektrikli süpürgeler SmartSensor Kontrol teknolojisine sahip. Entegre bir sensör sürekli olarak seviyesini ölçer elektrikli süpürge performansı. Performans “optimum seviyenin” altına düşerse, “Sensör Kontrol” göstergesi yanar. maviden kırmızıya değiş. İşte o zaman filtrenin temizlenmesi gerekir. Bu sayede elektrikli süpürgenin emiş gücünü kaybetmek.

Sensör Kontrol Teknolojisi

SmartSensor Kontrol teknolojisine ek olarak, Relaxx’x serisinden torbasız elektrikli süpürgeler, “Sensör Kontrol” gösterge ledi maviden kırmızıya değiştiğinde, sistemi Self temiz otomatik olarak etkinleşir filtreyi temizlemek için. Gerçekleştirdikten sonra otomatik temizlemesistem ulaşır optimum performans seviyesi.

Sistema SelfClean

Filtre temizliğinin aşağıdakiler için çok önemli olduğunu unutmayın: elektrikli süpürgenizin ömrünü uzatın. İçinde oruçlu size başka püf noktaları hatırlatıyoruz!

Yazar hakkında

'src =