Tezgahınıza bir aspiratör yerleştirmek mümkün mü?

Mutfağınızı her zaman oturma odasına açık, dumansız ve kokusuz bir alan olarak hayal ettiniz. Kendinizi en çok sevdiğiniz şeye, yemek yapmaya adayabileceğiniz yaratıcı, temiz ve gürültüsüz bir alan! Bu hayali gerçekleştirmek için, sadece adalı bir mutfak kurmanız ve bir tane almanız gerekir. pişirme tabağı yerleşik çıkarıcı ile. Bir rüya? Hayır, sayesinde gerçek Bosch’tan teleskopik tezgah aspiratörleri.

Evet, yerleşik aspiratörlü ocaklarımızı keşfedin!

Yerleşik aspiratörlü ocaklarla ilgili en iyi şey, çıkarıcıyı ne zaman göstereceğine ve ne zaman saklayacağına sen karar vereceksin. Ve bu sistem, aspiratörün çalışmıyorken tezgahta tamamen gizlenmesini sağlar.

Ayrıca kurulum söz konusu olduğunda esnek bir alternatiftir. Çıkarıcıyı kurabilirsiniz dışarıya çıkışta, devridaimde veya hatta motoru 3 metreye kadar başlıktan ayırarak, özel aksesuarlar sayesinde. Sonuç olarak, bu sistem her mutfak için iyi bir çözüm olmayı başarıyor.

Hepsi var! Tasarım, kalite, teknoloji ve en büyük esneklik, böylece onu ne zaman kullanacağınıza ve ne zaman saklayacağınıza karar verebilirsiniz.

Tezgahınıza bir aspiratör yerleştirmenin avantajları

Tezgahın içine yerleştirilmiş tavan aspiratörleri, mutfakta sadece duman ve kokuların birikmesini önlemede çok kullanışlı değildir. Ayrıca bir dizi başka avantajları da vardır:

  • Yemek yapmıyorken saklayabilirsin. Ocağın bitişik kısmına takın ve yalnızca pişirirken kullanın. Böylelikle tezgahı ücretsiz, mutfak adalarında mükemmel bir şekilde bırakabileceksiniz.
  • Pişirme bölgesinde mükemmel aydınlatma. Aspiratör, pişirme bölgesini aydınlatacak bir ışık hattına sahiptir.
  • Koku veya buhar yok. Bu aspiratör ile mutfağınız için ideal ortamı sağlayabileceksiniz. Yüzeyi ocağın üzerinde 30 cm’ye kadar yükselir, kokuları ve dumanı emer.
  • İstediğiniz tabak ile birleştirebilirsiniz. İdeal olarak, bu tip bir çıkarıcı, 80 veya 90 cm genişliğindeki plakalara eşlik edecek şekilde monte edilir. Ya domino tipi plakalarla (30 cm) ya da 60 cm’lik bir tabak ve başka bir domino ile.
  • Çekmeceleriniz için yer bırakın. Alan konusunda endişelenmeyin. Bu başlık, motoru bir tarafta, aspiratörü diğer tarafta bırakacak şekilde monte edilebilir. Bu, mutfak gereçlerinizi saklamak için bol miktarda alanın keyfini çıkarmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Yerleşik aspiratörlü bir ocak kurmanın tüm avantajlarından yararlanabileceğinizi artık bildiğinize göre, ne bekliyorsunuz? İçinde web sitemiz Bu alternatif ile ilgili tüm detayları burada bulabilirsiniz. Bir kurulum fırsatını değerlendirin Bosch plakası en son teknolojik gelişmelerle. Olarak PerfectFry sıcaklık kontrolü. Bu ocaklar izin verir kızartmanın mükemmel olması için yağın sıcaklığını kontrol edin, farklı pişirme sonuçları için 5 seviyeye kadar seçebilirsiniz. Bu sayede yemek yanmaz, doğru ve gerekli gücü kullanır ve pişirme güvenli hale gelir. İdeal mutfağınız için mükemmel!

Eğer istersen PerfectFry tabağı alın, Şimdi zamanı. 31 Aralık’a kadar hediye olarak bir set tava alabilirsiniz. Böylece PerfectFry tabağınızın tüm işlevlerinden yararlanabilirsiniz!

Yazar hakkında

'src =