Teppanyaki tabağı, bu tarz pişirme nedir?

Oryantal yemekleri sever misin? Soyaya batırılmış sebzeler, ızgara deniz ürünleri, sebzeli erişte … #cocinacon’da Bu tür yiyecekleri düşündüğümüzde ağzımızı sulandırın! Bu yüzden sahip olmayı seviyoruz Japon teppanyaki kalbur Evde tariflerimize oryantal bir dokunuş eklememizi sağlar. Zaten biliyor musun?

Teppanyaki nedir?

Bu terime henüz aşina değilseniz, not alın. Teppanyaki bir tür Japon hazırlığıdır. Çelik bir plaka üzerinde yemek pişirmekten oluşur. En popüler teppanyaki yemekleri etli ve sebzeli tavada kızartmalar olsa da bu da mümkündür. deniz ürünleri veya Japon omletleri hazırlayın.

İndüksiyon ocağınızda teppanyaki pişirin

Evde teppanyaki pişirme fikrini seviyorsanız, size güzel bir haberimiz var. Bosch olarak bizde iki tür Teppanyaki tabağı bununla mutfağınızdan yapabilirsiniz damak tadıyla Japonya’ya seyahat etmek için doğu yemekleri hazırlayın, hemen hemen hiç yağ kullanmadan çok sağlıklı bir şekilde yemek pişirecek, hayal bile edilemeyeni evde pişirme imkanına sahip olacaksınız.

Teppanyaki tabaklarımızla işleri sizin için kolaylaştırmak istiyoruz, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin.

Plancha Teppanyaki Bosch

Sağlıklı mutfağı ve otantik Japon yemeklerini sevenler için. Plancha teppanyaki bir tür Bosch Domino plakası olan Size izin verdiği için Japon mutfağını seviyorsanız idealdir. doğrudan ızgarada yemek pişir. Başlıca avantajı, sadece birkaç damla yağ kullanmanız gerekmeyecek olmasıdır.

Bu demir 40 cm genişliğinde ve onu başka bir Domino tabağıyla veya tabaklar Premium kaplama ile. Control DirectSelect sistemi sayesinde pişirme bölgesini kolayca seçebilir ve gücü seçebilirsiniz. Hadi yemek yapalım!

Teppanyaki aksesuarlı indüksiyonlu ocak

Mutfağınız küçükse ve fazla yeriniz yoksa ızgara pişirmenin tadını çıkarmanız için çözüm şudur: teppanyaki aksesuarlı bir Flex İndüksiyon plakası.

O teppanyaki pişirme aksesuarı Diğer kaplar gibi plakanın üstüne yerleştirilen paslanmaz çelik bir levhadır. Bu şekilde her şeyden yararlanacaksınız indüksiyonun avantajları. Bu placa teppanyaki 40 cm genişliğinde ve birçoğu için yemek pişirecekseniz mükemmel.

Bu aksesuarla her yerde yemek pişirebilirsiniz Flex İndüksiyon plakaları de Bosch. Web sitemizde size en uygun olanı seçebilmeniz için farklı boyutlar ve yüzeyler bulacaksınız.

Pişirmeyi bitirdiğinizde temizlik çok kolaydır. Sıcaklığın düşmesini bekleyin ve hala sıcakken biraz su veya birkaç buz küpü dökün. Bir spatula ile tabaktaki yağı ve yiyecek kalıntılarını alın. Temizliği bir kağıt havluyla bitirin. Temizledikten sonra, indüksiyonun size sunduğu tüm özgürlüğün tadını çıkarmaya devam ederken, bir sonraki kullanım için bir dolapta saklayabilirsiniz. Bu kadar kolay!

Teppanyaki ile ne yemek pişirilir

Teppanyaki’nizi pişirmeye hazır mısınız? O zaman sebze veya etten balığa kadar her şeyi pişirmek için bu sistemi kullanabileceğinizi bilmekten mutluluk duyacaksınız. Teppanyaki’nizi kuşkonmaz veya kabak gibi sebzeler eşliğinde et hazırlamak için kullanabilirsiniz. Örneğin hazırlayarak et ve balığı birleştirebilirsiniz karidesli dana eti. Ve kazanan bir kombinasyon istiyorsanız, bizim favori teppanyaki tarifleri. Teppanyaki tavuğu, sebzeli teppanyaki veya teppanyaki pirinci. Zor olan sadece birini seçmektir!

Tarifinizi zaten seçtiyseniz, çalışmaya başlamanız ve sonucu görebilmemiz için #cocinaconBosch hashtag’ini kullanarak sosyal ağlarınızda yayınlamanız yeterlidir. Hadi yemek yapalım!

Yazar hakkında

'src =