Tatilden sonra evi nasıl temizlerim

Birkaç muhteşem dinlenme ve rahatlama gününden sonra ve dönüşünüzde eve döndünüz. yıkanacak giysi dağı ve demir, o toz, akar ve tüylerin tatile çıkmadığını buldunuz. Köşelerde birikir ve evin koridorunda serbestçe yuvarlanırlar. Bu durum size tanıdık geliyor mu?

Tavsiye edilebilir evi süpür birkaç günlük tatilden sonra akarları ve birikmiş olabilecek tozu ortadan kaldırmak için. Temiz bir ev sahibi olma hissiyle tatilden dönüşün çok daha katlanılabilir olacağını göreceksiniz. Bunları takip et 6 ipucu Ve al onu:

1. Süpürmek, süpürmekten daha iyidir. Elektrikli süpürgeler, yerdeki her toz zerresini toplar, tek bir tane bile onlardan kaçmaz. Ayrıca, bir ile yaparsanız kablosuz elektrikli süpürge Kanepenin ve mobilyaların altını süpürmek için eğilmeniz gerekmeyecek.

Mobilyaların altını hareket ettirmeden vakumlayın

2. Evi tek seferde hazırlayın. Giydiğiniz için mümkün olan en kısa sürede bitirin. Eğer varsa torbasız elektrikli süpürge ile sistema SelfClean filtreyi temizlemeniz gerekmeyecek. Bu, kesintisiz olarak tüm evinizi süpürmenize olanak tanır, çünkü bu yenilikçi sistem, sensör hava akışının optimal olmadığını algıladığında, elle temizlemenize gerek kalmadan otomatik filtre temizleme döngüsünü etkinleştirir.

Bosch sessiz elektrikli süpürge

3. İstediğiniz zaman vakumlayın. Evi şekerleme zamanına hazırlamak için biraz zaman bulduysanız, bundan yararlanın. elektrikli süpürgeler çok sessiz olabilir. Örneğin Bosch elektrikli süpürgeler sana teklif ediyorlar en düşük gürültü seviyesi ile maksimum performans. Bu, herkes kestirirken evi süpürebileceğiniz anlamına gelir.

4. Sahilde kumla bitirin. Plajda birkaç gün kaldıysanız veya eviniz deniz kenarındaysa, mutlaka yerde kum var demektir. Parke varsa zeminin ayak seslerinizle çizilmesini önlemek için kaldırmanız önemlidir. Ortadan kaldırmak için bunu yapmanızı tavsiye ederiz elektrikli süpürge ile onu ilk kez yakalamak için. İle elektrikli süpürge kumsaldaki kumu vakumlayabilirsiniz daha iyi bir temizlik elde etmek için.

5. Halıları unutma. Halılar, üzerinde biriken tüm toz ve akarları gidermek için de vakumlanabilir. Sadece bunları takip etmelisin halıyı süpürmek için ipuçları ve bunu en verimli şekilde yapacaksınız.

6. Toz ayrıca koltuklarda ve perdelerde toplanır. Ev birkaç gün kapatıldıktan sonra, koltukta ve perdelerde genellikle toz birikir. Bunu ortadan kaldırmak için, sahip olmak çok faydalı olacaktır. 2’si 1 arada elektrikli süpürge. Kanepe, perde gibi yüzeyleri süpürmek veya en zor alanlara ulaşmak için çıkarması kolay el tipi bir elektrikli süpürge içeren kablosuz elektrikli süpürgelerdir.

Bosch elektrikli süpürge

Sadece 6 adımda eviniz yine aynı olacak ve her şey hazır olacak. okula dönüş. Başka ipucunuz var mı? Yorumlarda bizimle paylaşmanızı çok isteriz.

Yazar hakkında

'src =