Tassimo’ya hak ettiğiniz gibi iyi bakın

Sabah ilk iş olarak kahvenin aromasını seviyorsunuz. Lezzet dolu sıcak bir kahve eşliğinde günün ilk anlarının tadını çıkarmaktan daha güzel bir şey olamaz. Ayrıca, bizim çoklu içecek makinesi Tassimo evde, mutfağınızın mahremiyetinde ve en iyi baristalarınki gibi bir kahve hazırlayabilme becerisiyle o anın tadını çıkarabilirsiniz. Sabahından daha ne isteyebilirsin?

Birlikte bu kadar çok zaman geçirdikten sonra, Tassimo’nun özel bir çoklu içecek makinesi olduğunu söylememize gerek yok. Kompakttır, kullanımı kolaydır ve kişisel dokunuşunuzu ekleyerek 40’a kadar farklı içecek hazırlamanıza olanak tanır. Pek çok mutluluk anı zirvede bakımı hak ediyor, sence de öyle değil mi? Tassimo çoklu içecek makinenizi ilk günkü kadar mükemmel tutmak için ipuçlarımızı izleyin:

Otomatik Tassimo temizliğini kullanın

Nasıl duyuyorsun! Kahve ve diğer lezzetli içeceklerin yapımına ek olarak, farklı Tassimo modellerinde otomatik temizleme sistemi bulunur. Başlamak için şu adımları izlemeniz yeterlidir:

 • Alır Depozito su doldurun ve seviye MAX işaretine ulaşana kadar suyla doldurun.
 • Tassimo’nuzun elektrik prizine bağlı olduğundan emin olun. Yan taraftaki güç anahtarını açın. Çoklu içecek makinesinin hazır olduğunu gösteren turuncu bir ışık yanacaktır.
 • Kaldır Bakım T-Diski modele bağlı olarak yan bölmeden sarı veya turuncu renkte tutun ve barkod aşağı bakacak şekilde makine tutucusuna yerleştirin. Büyük bir kupa alın ve bardaklık üzerine yerleştirin.
 • Düğmesine basarak makineyi kapatın. yol ve klik sesi gelene kadar tutacağı. Tassimo’nuz hazır olduğunda turuncu ışık yanıp sönmeye başlayacaktır.
 • Temizleme döngüsünü başlatma zamanı. Bunu yapmak için başlat düğmesine basın. Makinenin fincana nasıl sıcak su dökmeye başladığını ve böylece musluğu nasıl temizlediğini hemen göreceksiniz. Sıcak suya dikkat edin!
 • Temizleme işlemi tamamlandığında temizleme döngüsü otomatik olarak duracaktır. süreç. Kendinizi yakmamaya dikkat ederek bardağı boşaltın ve önceki adımı tekrarlayın.
 • Birim ve bakım T-Diskini çıkarın. Ardından yan taraftaki bölmede saklayın.
 • Demleme ünitesini ve barkod okuyucuyu yumuşak bir bezle kurulayın.

Multibebidas Tassimo

Çıkarılabilir parçaların temizlenmesi

Artık Tassimo’nuzu nasıl temizleyeceğinizi bildiğinize göre, bunu düzenli olarak yapmanızı öneriyoruz. Bu şekilde içeceklerinizi en iyi lezzet ve aromayı korumak için alacaksınız. Temizliği tamamlamak için devam edin ve çoklu içecek makinenizin çıkarılabilir parçalarını ayrı ayrı temizleyin. Bu adım çok basittir ve onunla Tassimo’nuzu yeni gibi göstereceksiniz.

 • Makinenizin yan tarafındaki güç anahtarını kapatın ve fişini elektrik prizinden çekin.
 • Tassimo’unuzdan tüm çıkarılabilir öğeleri kaldırın; tutucu, tepsi, delme ünitesi ve nozul.
 • Tüm parçaları sabunlu suda veya bulaşık makinesinde elde yıkayın.
 • Su haznesini çıkarın ve temiz suyla durulayın, içini yumuşak bir bezle temizleyin.

Kahvelerinizi Tassimo ile hazırlayın

Ve şimdi Tassimo’nuz yeni gibi parladığına göre, fantezi mi sana lezzetli bir kahve hazırla? Her ne olursanız olun, Tassimo çoklu içecek makineniz sizi bekliyor. Belki bir kahveden daha fazlası, istediğiniz şey kahve ile kokteyl veya iyi bir sıcak çikolata. Neyi seversen, sen çoklu içecek makinesi Tassimo bunun için hazır.

Yazar hakkında

'src =