Tassimo Vivy mi Mutlu mu? Seçmek zorundasın!

Tassimo Vivy 2 ve Happy kahve makineleri, Bosch’un en popüler iki kahve makinesidir. Her birinin hangi özellikleri var? Tassimo Vivy 2 veya Happy arasında nasıl seçim yapılır? Bu yazımızda size en uygun kahve makinesini seçmenize yardımcı olacağız.

Tassimo Vivy mi Mutlu mu? Seçmenize yardımcı oluyoruz

Tassimo kahve makineleri Bosch, istediğiniz zaman en iyi kahvenin ve ayrıca çay, çikolata, infüzyon gibi diğer sıcak içecek türlerinin tadını çıkarmanıza olanak tanır.

Bu bir dizi kompakt kahve makineleri, boyutu küçük ve kullanımı çok kolay, çünkü sadece istediğiniz içeceğin kapsülünü yerleştirme konusunda endişelenmeniz gerekiyor, bir düğmeye basın ve keyfini çıkarın en sevdiğiniz içkiden.

İle çalışırlar Tassimo Intellibrew teknolojisi, kahve makinelerinin her bir kapsülün barkodunu taramasını sağlayarak her bir sıcak içeceğin mükemmel şekilde hazırlanmasını sağlar. Bu arada, bunu biliyor muydun kahve kapsülleri geri dönüştürülebilir?

Buna ek olarak, Tassimo kahve makinelerinin temizlenmesi, kahve makinesinin iç borularından ve borularından sıcak suyun geçtiği bir kapsüle sahip oldukları için son derece basittir. Böylece, o kapsülü yalnızca bir içecek hazırlıyormuş gibi takmanız gerekecek ve makine kendi kendini temizleyecektir.

Tassimo Vivy kahve makinesi, küçük ve zarif

Tassimo Vivy 2 kahve makinesi bir kapsüller için küçük kahve makinesi istediğiniz herhangi bir sıcak içeceği yaratabileceğiniz. Onunla yapabilirsin 40’tan fazla sıcak içecek Costa Latte, L’OR Classique XL, Kenco Cappuccino veya Cardbury Hot Chocolate markalarından. 0,7 litrelik su haznesine sahiptir, böylece tüm aile için kolayca içecek hazırlayabilirsiniz.

SmartStart sistemi, kahve makinesini sadece cihazın ön tarafındaki fincana basarak başlatmanıza olanak sağlar.. İçecek hazırlama otomatiktir, böylece hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaz.

Bir klasik tasarım, zarif, siyah, beyaz, kırmızı, krem ​​veya pembe renklerde. En küçük mutfaklar için bile idealdir. boyut XS (345 x 290 x 210 mm). Hatta küçük raflarda bile saklayabilirsiniz.

Tassimo Happy kahve makinesi: basitlik ve eğlence

Bizim gelince kafeterya Tassimo Happy, Aynı zamanda kahve, cappuccino, latte, macchiato, çay, sıcak çikolata gibi çok çeşitli üst düzey içecekleri hazırlamanıza izin veren bir kapsül kahve makinesidir. Yenilikçi ısıtma sistemi sayesinde, anında hazırlanabilen ve bekletmeden kullanımı çok kolay bir kahve makinesidir.

onun yuvarlak tasarım ona zarif bir görünüm verir ve kompakt şekli, onu sınırlı alana sahip mutfaklar için de uygun hale getirir. Bu beş cesur ve eğlenceli renkte mevcuttur: parlak pembe, bej, klasik siyah, parlak kırmızı veya iki renkte -kırmızı ve siyah-. Gördüğünüz gibi her zevke uygun bir Tassimo Happy kahve makinesi var.

Vivy 2 gibi, Tassimo Happy kahve makinesinin kullanımı çok kolaydır, çünkü tüm içecekler bir düğmeye dokunarak hazırlanabilir. Sadece istediğiniz içeceğin kapsülünü yerleştirmeniz, bir kez basmanız ve beklemeniz yeterlidir.

Tassimo Vivy 2 ve Tassimo Happy kahve makineleri arasındaki farklar

Bu noktada merak edebilirsiniz, Tassimo Vivy 2 kahve makinesini Tassimo Happy’den ayıran nedir?

Temelde görünüm ve stilde farklılık gösterir. Tassimo Happy kahve makinesi daha modern ve eğlenceli bir tasarıma sahipken, Tassimo Vivy 2 daha geleneksel bir güzelliğe sahip.

Mutfağınızda hangi görünüm en iyi, hangisi yaşam tarzınıza en uygun? Bunu herkesten daha iyi biliyorsun, bu yüzden size en uygun olanı seçin. Her ne ise, piyasadaki ana markalardan en iyi sıcak içeceklerin tadını çıkaracaksınız. Ve sadece bir kapsül yerleştirerek!

Tassimo Vivy 2 veya Happy kahve makinelerinin özellikleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bize bir yorum bırakın veya sosyal ağlarımızda bize sorun. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Yazar hakkında

'src =