TASSIMO kapsüllerinin nasıl geri dönüştürüleceğini biliyor musunuz?

Akıllı, kompakt ve kullanımı kolay Bosch’tan TASSIMO kahve makineleri Anında çok sayıda sıcak içecek hazırlamak için bu küçük cihazlardan birini evde bulundurmak istiyorsanız mükemmeldirler.

Nasıl çalıştığını biliyorsanız, her zaman istediğinizi kesinlikle biliyorsunuzdur. bir kahve, çay veya lezzetli bir çikolatanın tadını çıkarın farklı bir T-Disk kullanın. Bu nedenle, her hazırlıkta bir tane harcayacaksınız ve bu da ayda çok sayıda kullanılmış T-Disk üretecektir. Ancak endişelenmeyin çünkü geri dönüştürülebilirler! TASSIMO kahve kapsüllerinizi nasıl geri dönüştüreceğinizi biliyor musunuz?? Sandığınızdan çok daha kolay!

Sürdürülebilir kapsüller

Bosch olarak her gün kullanmanızı istiyoruz TASSIMO kahve makinelerimiz çevreyi korumaya bir kum tanesi ile katkıda bulunun. TASSIMO çevreye saygı duyar ve önem verir. Bu nedenle, ile ortaklık kurdu TerraCycle ürünleri sürdürülebilir bir şekilde üretmek ve geri dönüşümünü teşvik etmek.

Intellibrew ™ teknolojisi sıcak içeceklerinizi daha ekolojik bilinçle tüketmenize de yardımcı olur. T-Disc barkodu sayesinde her içecek tam olarak su ve enerji miktarı kullanılarak yapılır.

Kahve kapsüllerinizi geri dönüştürün

Yardım etmek için üzerinize düşeni yapmanız çok önemlidir. kahve kapsüllerinin geri dönüşümü.

Kahve kapsülleri nereye atılıyor?

T DISC’lerinizi geri dönüştürmek için şu adımları izleyin:

  1. T DISC’lerinizi kaydedin bir zamanlar zaten kullanılmış tamamen kapalı ve kuru çanta veya kutu. 30cm * 30cm * 30cm ölçülerini aşmadan minimum 1kg maksimum 5kg ağırlığında olmalıdır.
  1. Aşağıdaki adresi çantaya veya kutuya yazın:
   FORMAT 3
   POL. IND Martorell
   C / Sant Martí S / N Esquina Carrerada
   08107 Martorelles
   Barselona, ​​İspanya.
 1. 93 492 16 52 numaralı telefonu arayın ve bir kurye evinizden alır *. Süre, tahsilatın talep edildiği tarihten itibaren 4 – 5 gündür.
  * Ceuta, Melilla ve Kanarya Adaları’nda kurye hizmeti bulunmamaktadır.

Hem alüminyum hem de bu kapsüllerin birçoğu yeni T-Diskler yapmak için kullanılıyor ve kahve kalıntıları zaten bazı projelerde onunla ekolojik kompost yapmak için kullanılıyor.

Artık bildiğinize göre, Bosch TASSIMO kahve makinenizin keyfini çıkarmaya devam etmeyi unutmayın. ancak gezegeni korumaya yardımcı olmak için T-Diskleri doğru şekilde geri dönüştürmek. Ve bizde sadece bir tane var!

Yazar hakkında

'src =