Tassimo için kahve kapsülü çeşitleri

Kahve en çok tüketilen içecek Dünya çapında. Ülkemizde İspanyolların% 60’ından fazlası günde ortalama üç fincan tüketiyor. Kahve hayatımızda bu kadar önemli. Hepimiz aynı şekilde olmasak da varlar sonsuz çeşitlilik tadını çıkarmak için.

Ve birinin tadını çıkarmanın daha iyi yolu mükemmel bir fincan kahve evinizin rahatlığında hazırlamak için tasarlanmış bir makineye göre. Adlandırılır Tassimo ve onların yardımıyla gerçek bir barista gibi hissedebilirsiniz.

Evinize en uygun makine modelini seçmeniz yeterlidir. Tassimo My Way çeşitli özelleştirme olanakları sunar; Tassimo Vivy, en küçük alanlar için ideal kompakt boyut; ve Tassimo Suny, büyük bir kapasite, artı SmartStart düğmesi.

Tassimo kapsül kahve makinesi çeşitleri

Aromatik bir espresso, köpüklü bir cappuccino veya pürüzsüz ve hassas bir Latte Macchiato, çoklu içecek makineleri Tassimo ve çeşitli kapsül seçimi için kafe, çikolata ve vardırçünkü Tassimo tüm aile için mükemmeldir.

Tassimo kahve kapsülü

Tassimo’nun de 40’ın üzerinde içecek türleri. Bunların arasında, on iki çeşit kahve. Ayrıca L’Or ve Marcilla gibi kahve geleneğine sahip prestijli markaların detaylandırmalarıdır. Lezzetli çeşitleri keşfedin:

  • Çok güçlü: yoğun bir lezzet aradığınız zamanlar için. Bu kapsüller, gövdeli ve güçlü aromalı bir espresso hazırlamak için Arabica ve Robusta kahve çekirdeklerini birleştirir.
  • Uzun Derin: Yoğun aromalı ve doğal kavrulmuş rahatlatıcı bir fincana ihtiyacınız olduğunda özel bir kahvenin tadını çıkarmak için.
  • Kafeinsiz: kısa bir espressonun tüm tadı ile ama kafeinsiz.
  • Parlıyor: L’Or’a özel, eşsiz tatlar, fındık ipuçları, narenciye notaları ve son dokunuş için altın köpük içeren bir espressodur.
  • Güç: Adından da anlaşılacağı gibi, uyanmak ve enerji vermek için yeterli vücuda sahip güçlü, yoğun bir kahvedir. Meşe ve meyankökü notaları ile ayırt edilir. L’Or’a özel.

Tassimo kapsülleri için Cafe

  • Kapuçino: yumuşaklık ve yoğunluğun mükemmel kombinasyonu. Tüm lezzetleri zenginleştirmek için espressonun gücünü süt köpüğü ile karıştırın.
  • Kahveli süt: L’Or markasından, lezzet, aroma ve onu karakterize eden ünlü köpük arasındaki ideal dengeyi gösterir.
  • Sütlü kahve: bir Marcilla klasiği, her gün uyanmak için yoğun bir tada sahip basit ama kremsi bir fincan kahve ararken ideal.
  • Marcilla’yı kes: espresso’nun tüm tadı ve aroması ve doğal acılığını azaltmak için bir miktar süt ile.

Evden hazırlanacak özel tatlar

Klasiklere ek olarak, farklı kısa ve uzun kahveler, az ya da çok aroma yoğunluğu ve karamel ipuçları ile. Ayrıca çikolata veya çay gibi prestijli markalardan diğer içecekleri de tadabilirsiniz. İkizler ve Milka. Chai Latte çay kapsülleri ve meyve infüzyonları bile mevcuttur.

Kapsül kahve çeşitleri

Tercihiniz ne olursa olsun, hazırlayabilirsiniz. sadece bir düğmeye bas. Tassimo teknolojisi, Intellibrew sistemiTMT Disc kapsüllerini algılar, barkodu tarar ve çeşidine göre uygun sıcaklık, süre ve su miktarını ayarlayarak mükemmel içeceği otomatik olarak hazırlar. Basit, değil mi?

Yazar hakkında

'src =