Sürgülü Kapı Fikirleri

Neden sürgülü kapıları tercih etmelisiniz?

Sürgülü kapılar Fikirleri yerden tasarruf sağlayan çözüm

Kayar kapılar, yerden tasarruf sağlayan bir tasarım çözümü. Evinizi taşımak ve beğeninize göre yenilemek üzereyken, özellikle mini söz konusu olduğunda, evinizi yaşanabilir hale getirmek amacıyla, mümkün olduğunca etkili olan yerden tasarruf sağlayan çözümü düşünmeye başlamak normaldir. daireler.

Kullanımı  yerine geleneksel salıncak kapı sürgülü kapılar en etkili çözümlerden biridir  . Fark etmiş olabileceğiniz gibi, piyasada birkaç tane var, ancak hepsi döşenecek ortam için uygun değil. Hangi sürgülü kapıları seçeceğinizi ve neden bir modeli diğerine seçeceğinizi merak ediyorsanız, okumaya devam edin ve seçimin arkasındaki farkları açıklayacağız.

Geçmişe bakıldığında, sürgülü kapıların ne zaman icat edildiğinden emin olmak zordur, ancak kökenleri kesinlikle çok eskidir. Aslında, Pompeii’nin kazıları arasında o sırada kullanılan sürgülü kapılar için parçaları nasıl bulabileceğinizi merak ediyor.
Mevcut olaylara dönersek, onlara tabut kapıları veya sürgülü kapıları çağırmanın  bir fark yaratmadığını netleştirerek başlayalım  . Aslında aynı modeldir, ancak sözde “tabut” isimlendirmesi sektörde en iyi bilinen markanın adından türetilmiştir.

İster  sürgülü cam veya ahşap kapılar olsun  , tamamen bir tasarım meselesidir   . Bununla birlikte, seçimi kolaylaştırmak için yapılabilecek ve mümkün olan en iyi çözüme yönlendirilebilen bir ayrım, kesinlikle iç ve dış sürgülü kapı arasındaki farktan kaynaklanmaktadır.

İç sürgülü kapılar  kendi temel karakteristiği olarak sahip  duvar içine yerleştirilmiş açma ve kapama sistemi  . Geri çekilebilir kapıların karşı çerçevesi kolayca monte edilebilir ve kapının kolayca kaydırılmasını sağlar.

Dış sürgülü kapılar, öncekilerden farklı olarak, duvarın dışında bulunan bir açma ve kapama sistemi ile karakterize edilir, böylece kapının üzerine eğilerek açılmasını sağlar. Tam da bu nedenle, dış duvar sürgülü kapılar olarak da bilinir.

Üstten sürgülü kapı fiyatları,
Amerikan mutfak sürgülü kapı,
Sürgülü kapı kullanışlı mı,
Sürgülü kapı modelleri Koçtaş,
Duvar İçi sürgülü kapı,
Oda kapısını sürgülü kapıya çevirme,
Banyo sürgülü cam kapı fiyatları,

Sürgülü cam kapılar

Kayar cam kapılar odaları ayırmak için kullanılabilir, ancak özellikle küçük alanlar için ışığı yansıtmak için hayati önem taşıyan şeffaflık bırakın. Aşağıdaki fotoğraftan da görülebileceği gibi, gizliliği sağlamak için sürgülü cam kapılar opak da olabilir.

İç mekan sürgülü cam kapı  her zaman tam olarak kristal değildir, ancak dekor maç çerçeve cam ve diğer malzemeler ile kombine edilebilir. Aşağıda, zamansız beyaz lake kullanımından yararlanarak, şık ve yüksek tasarım ortamını yeniden tasarlayan harici sürgülü cam kapılara bir örnek bulacaksınız.

Duvarda sürgülü cam kapılar  evin bütün odalarına için uygundur. Aşağıdaki fotoğrafta tamamen şeffaf bir kapının sembolik bir örneğini ve duvarın yanında çalışan dış mekanizmanın kullanımını bulacaksınız. Mutfaktaki sürgülü cam kapılar, iki ortam arasında belirli bir teması korurken, onu yemek alanından ayırmak için idealdir.

Salonunuzu en lüks modern tasarım evlerinden birine layık bir yer yapmak için kapıları kullanmaya çalışıyorsanız, doğru yoldasınız demektir. Dekore sürgülü cam kapılar  , aslında, tamamen bu değer kazandırma, evinizin algısını değiştirecek bir layık bir seçimdir.

Ayrıca bakınız:

DIY Sürgülü Banyo Dolapları Fikirleri

Çok büyük bir mutfağa sahipseniz ve onu oturma odasından veya koridordan tamamen izole etmek istiyorsanız, ideal tüm duvar boyunca sürgülü bir cam kapı seçmek olacaktır. Aşağıdaki fotoğraf, güzel bir kapının çevreye nasıl sınıf verebileceğinin açık bir örneğidir.

Sürgülü ahşap kapılar

Sürgülü ahşap kapılar  onlar sokulduğu ortamı, sadece zarif, aynı zamanda pratik bir bakış açısı kazandırmak. Aşağıdaki fotoğrafta, çevredeki ortamın hafifliğinden ödün vermeden gizliliğin nasıl korunacağına dair bir örnek var. Aslında, ahşabın açık rengi duvarların beyazı ile birleştirilir ve mobilyalarla mükemmel bir kontrast oluşturur.

Sizi zamanla biraz geri götüren ve size o ülke hissini vermeyi başaran sürgülü ahşap bir kapı istiyorsanız, aşağıdakiler sizin için bir örnektir. Kesinlikle beyaz, herhangi bir ortamla birleştirebilmek için, piyasadaki en orijinal sürgülü dış kapılardan biridir.

Ayrıca bakınız:

Bir öncekiyle aynı tarzı takip ederek, daha da rustik bir model buluyoruz. Sürgülü ahşap kapı  kuşkusuz bir ayrıntı işaretleri olduğunu ortamıdır.

Açık bir bağlamda,  beyaz bir tabut kapısı  odanın kraliçesi olur. Aslında, özellikle merkezi açıklığı olan çift panellerden oluşuyorsa kendine dikkat çekiyor. Büyük bir odada eksik olmamalıdır.

Büyük şeyler yapmak ve detayları sevmeniz durumunda, size uygun olanı çift renkli panelli tabut kapısı olacaktır. Aslında, nötr bir ortamda veya oldukça doğrusal bir dekora sahip, renkli bir sürgülü kapı canlılık verecektir ve herkesin fark edeceği gerçek bir sınıf dokunuşu olacaktır.

“Sürgülü Kapı Fikirleri” için 1 yorum

Bir cevap yazın