Sürahi karıştırıcılar sadece yaz için değil!

Hazırlamak için blenderinizi kullanmaya alışkınsınız smoothies, meyve suları ve lezzetli shake’ler. Sen yine de cam karıştırıcı en lezzetli kış yemeklerini de hazırlayabilirsiniz. Bu kış bundan nasıl yararlanabileceğinizi bilmek ister misiniz?

Cam karıştırıcı nedir?

Ayrıca günlerin saatler uzakta olduğu ve sağlıklı ve dengeli beslenmenin daha büyük bir zorluk haline geldiği hissine sahip olabilirsiniz.. Bu nedenle, kendinizi size yardımcı olabilecek cihazlarla donatmalısınız! Yaşadığımız zorluk, #LikeABosch yaşıyor olmanız ve bu yüzden bunun için ideal araçlara sahibiz. Örneğin, cam karıştırıcılarımız. Yüksek hızda çalışan ve günden güne ritminizi takip edebilen mikserler.

Cam karıştırıcıyı ne için kullanabilirsiniz?

Cam karıştırıcılar mutfağınızdaki mükemmel yumruklardır. Onlarla hazırlanabilirsiniz sallar, smoothie’ler, çorbalar ve kremler, püre ve hatta vakumlu gıda ambalajı! İhtiyaçlarınıza en uygun cam blenderi seçmeniz yeterli.

karıştırıcı VitaMaxx hazırlamak mükemmel kremler veya sallar hazırlığınızın paslanmasını önlemek için blenderin kendisi içerideki oksijeni çekerken onları daha uzun süre saklayın. Ayrıca müstahzarlarınızı doğrudan içerdiği kaplara vakumla paketleyebilirsiniz.

Onun parçası için, VitaBoost karıştırıcı Hem sıcak hem de soğuk yemekler hazırlamak için idealdir. Ve 2 litre kapasiteli Tritan plastik sürahisi sıcaklık kontrastına dayanıklı olmasıdır. Bu sayede sos veya dondurmadan sıcak kremaya kadar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca 1.600 watt’lık gücü ve ulaştığı 45.000 devir, her türlü yiyeceği hızla işleyebilir. Ne anlama geliyor? Aradığınız dokuya ulaşmadıkları için yemeği birkaç kez geçmek zorunda kalmadan en sevdiğiniz tarifler birkaç dakika içinde hazır olacak ve seveceğiniz bir sonuçla olacaktır.

Ve yemek hazırlamanın yapabileceği gürültü konusunda endişelenmeyin. İle SilentMixx sakin olabilirsin. Motorun yalıtımı, minimum gürültü ile buzu bile kırabileceğiniz anlamına gelir. Her zaman yemek pişirmek için mükemmel! Ek olarak, kolay temizliği ve bıçaklarının çıkarılabilme kolaylığı ile öne çıkmaktadır.

bezelye Çorbası

Blender ile tarifler hazırlamak için fikirlere mi ihtiyacınız var?

Artık blenderinizin sadece yaz için olmadığını bildiğinize göre, lezzetli tarifler hazırlamaya hazırlanın. İşte bazı fikirler!

Ne hazırlayacağınızı zaten biliyor musunuz? Hazırlıklarınızı hashtag kullanarak bizimle paylaşmayı unutmayın #KitchenLikeABosch. Ne yaptığınızı görmek için sabırsızlanıyoruz!

Yazar hakkında

'src =