Süpürmeyi sevmiyorsanız kablosuz elektrikli süpürge satın almak için 10 neden

Süpürgeyi süpürmeyi sevmeyen kararsızlardan mısınız, süpürgeyi ev işi için mi tercih ediyorsunuz, ev işlerini daha hızlı yapmak için biraz yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir nokta geldi mi? Var Kablosuz elektrikli süpürge satın almanız için 10 neden, aşağıda öğrenin.

1. Akülü elektrikli süpürge çok pratiktir.

Sadece değil kablosuz, torbasız ve sınırsız süpürürsünüz her köşeye en rahat şekilde ulaşmak ve tek elle elektrikli süpürgeyi kullanmak.

2. Zaman kazanacaksınız.

Şimdiye kadar ev işi yapmak uzun zaman aldı. Belki de bir elektrikli süpürgeyle, her odadaki fiş kablosunu değiştirmeniz gerektiğinden daha uzun süreceğini düşünüyorsunuz. Ya da kabloyla uğraşacağınızı ve karışıklığı gidermek için zaman harcayacağınızı. Athlet elektrikli süpürgeyle bunların hiçbiri olmayacak çünkü kablosuz bir elektrikli süpürgedir.

3. Her tür yüzeyi vakumlayın….

Tüm zeminler için emiş fırçası

Akülü elektrikli süpürge ile mutfak için bir süpürgeye, parke için bir süpürgeye ve halılar için bir süpürgeye ihtiyacınız olmayacak. Tek bir cihazla herhangi bir yüzeyi süpürebilirsinizSert zeminlerden halıya ve parkeye. Tüm bunlar, elektrikli süpürge fırçasını değiştirmek zorunda kalmadan.

4.… daha az geçişle.

Fırçası Athlet akülü elektrikli süpürge Dakikada 5.000 devire ulaşabilir. Modern tasarımı ile daha az geçişte kiri çekeceksin her türlü toprakta mükemmel sonuçlar elde etmek.

5. İlk günkü performansını sürdürür.

Elektrikli süpürge filtrelerinin her zaman temiz olması, Cihazın performansını ilk günkü gibi korumak yıllar boyunca.

Elektrikli süpürge filtre temizleme sistemi

Bosch’ta akülü elektrikli süpürgeleri, akışın% 10 azaldığını algılayan ve sizi uyaran SmartSensor Kontrol sistemi ile donattık. filtreyi temizle.

6. Mobilyaları hareket ettirmeniz veya eğilmeniz gerekmez.

Mobilyaların altını vakumlayın

Athlet’in fırçası mafsallıdır ve yatay olarak oturur, böylece mobilyaların altını rahatça süpürebilirsiniz.

7. Bir aksesuar kiti içerir.

Derzler ve döşemeler için aksesuar kiti ile tüm temizlik görevleri elektrikli süpürge ile yapılabilir. Ayrıca kanepeyi elektrikli süpürge ile temizleyin ve her tür bağlantıdaki son toz parçacıklarını giderin.

8. Her zaman yüklenir.

Atlet elektrikli süpürge pili Lityum İyondur. Daha hafif ve daha dayanıklı olmasının yanı sıra kullanımla azalmayan tutarlı bir performans seviyesine sahiptir. Ayrıca, bu piller sadece 3 saatte% 80’e kadar şarj olur.

9. Hafif ve rahattır.

Bosch akülü elektrikli süpürge yalnızca 3 kg ağırlığındadır ve tasarımı sayesinde ağırlık, elektrikli süpürgenin altında yoğunlaşmıştır, böylece çalışma sırasında ağırlık hissi minimum düzeydedir.

10. Temizlemesi kolaydır.

Daha hassas ve rahat bir temizliği kolaylaştırmak için fırça rulosu ve toz haznesinin çıkarılması çok kolaydır.

Ve bir neden daha, 11. Yapabilirsin kablosuz elektrikli süpürgeyi 1 ay test edin böylece süpürmeyi ne kadar sevdiğinizi ve ne kadar rahat olduğunu keşfedebilirsiniz.

Yazar hakkında

'src =