Süpürge veya kızak elektrikli süpürge, hangisini satın alır?

Eğer düşünüyorsan elektrikli süpürge satın al Süpürgeyi unutmak veya eski elektrikli süpürgenizi daha verimli, daha hızlı veya daha sessiz bir şekilde değiştirmek istiyorsanız, bu makale tam size göre.

Elektrikli süpürgelerin birçok farklı modeli vardır. Çanta ile, çanta yok, Kablo ile Ö Kablosuz. Eviniz için elektrikli süpürge seçerken pek çok şüpheniz olması normaldir. Bugün hakkında konuşuyoruz süpürge elektrikli süpürgesi ile kızak elektrikli süpürgesi arasındaki farklar. Her tür elektrikli süpürgenin avantajlarını keşfedin ve en iyi temizliğin keyfini çıkarmaya hazırlanın.

Süpürge süpürgelerinin ve kızaklı elektrikli süpürgelerin avantajları

İken süpürge elektrikli süpürgeler kullanımı daha rahat ve çok yönlüdürler, kızaklı elektrikli süpürgeler daha güçlüdür ve daha derinlemesine temizlik yapmanızı sağlar. Ancak bu genel farklılıkların ötesinde, size en uygun modele karar vermenize yardımcı olacak küçük özellikler bulunmaktadır.

Alerjiniz varsa ve tozsuz bir ev istiyorsanız

Alerjiniz varsa toz bir sorun olabilir. İstediğin şey, evinde bir toz zerresi olmadığından emin olmaksa, torbalı bir elektrikli süpürge seçmenizi öneririz. Bu sistem, toz tutma konusunda çok pratiktir, böylece başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaz. Torbalı kızaklı elektrikli süpürgeler, PowerProtect sistemi mükemmel filtreleme sağlar. Ayrıca …. sahip Daha fazla toz toplamayı garanti eden yüksek verimli fırçalar.

Hareket etmenizi sağlayan bir elektrikli süpürge istiyorsanız

Odadan odaya geçerek hızla süpürmeyi seviyorsunuz. Bu durumda, kablosuz bir elektrikli süpürge veya kızak elektrikli süpürge tercih edebilirsiniz, çünkü 15 m kablosu var. Bütün evi temizlemek için mükemmel!

Eğer aradığınız hafif bir elektrikli süpürgeyse, ideal modeliniz Athlet akülü elektrikli süpürge. Yalnızca 3 kg ağırlığındadır ve çoğu elektrikli süpürgenin altında yoğunlaşmıştır. kilo hissi daha azdır. Daha fazla çok yönlülük için, elektrikli süpürge Sınırsız bu, kablolara sahip olmamanın yanı sıra döşemeleri, panjurları ve hatta en erişilemeyen köşeleri vakumlamak için farklı aksesuarları kullanmanıza olanak tanır.

Kimsenin haberi olmadan süpürmek istiyorsan

Sessiz bir elektrikli süpürge ararken cevap Bosxx Relaxx’x torbasız elektrikli süpürgeler. Bu elektrikli süpürgeler Bu cihazlardan kaynaklanan gürültünün yaratabileceği rahatsızlıkları önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu model, gürültülerini azaltan ve sessizleştiren özel bir yalıtıma sahiptir.

Ek olarak, Relaxx’x kızak elektrikli süpürgelerinde şunlar bulunur: Gürültü ve titreşimleri emen esnek bir yapıya sahip akustik köpük filtreler. Süpürme yaptığınızı kimse bilmeyecek!

Her tür yüzeyi süpürmek istiyorsunuz

Tüm arazi tipi bir elektrikli süpürge istiyorsanız, modeliniz Sınırsız elektrikli süpürge. Tasarımı sayesinde Her seviyede 360º temizlik. Çok yönlülüğü sayesinde zemini süpürmekten pencerelere veya mobilyaların üst kısımlarına kadar gidebilirsiniz. Ayrıca aksesuarları ile size hiçbir şey karşı koyamaz. Döşeme ve panjurlardan erişilemeyen köşelere veya arabaya.

İyi bir alternatif modeldir Athlet Ultimate. Bu kablosuz ve torbasız elektrikli süpürge modeli ile şunları yapabilirsiniz: tüm evi süpürerek bir kızak elektrikli süpürgeyle aynı sonuçları elde edin. Motorlu HighPower fırçası, 4.600 dev / dak’ya kadar ulaşarak mükemmel sonuçlar elde ediyor parke, halı veya karo gibi her türlü zeminde. Ayrıca derz ve döşeme aksesuarı sayesinde diğer yüzeyleri de temizleyebilirsiniz.

Torbalı veya torbasız elektrikli süpürge ister misiniz?

Elektrikli süpürge alırken aklınıza gelebilecek en yaygın şüphelerden bir diğeri de, bir elektrikli süpürge almaya karar vermeniz gerekip gerekmediğidir. torbalı veya torbasız elektrikli süpürge.

Bir karar vermeden önce şunu bilmelisin Her iki elektrikli süpürgeyle de parke veya halı gibi farklı yüzeyleri temizleyebilirsiniz. Ek olarak, her iki model de size izin verir minimum hızı değiştirin veya fırçaları değiştirin Vakumlanacak yüzeye uyum sağlamak için.

Hem torbalı hem de torbasız elektrikli süpürgeler temizliği çok rahat ve pratiktir. Torbalı elektrikli süpürge durumunda, yalnızca periyodik olarak değiştirmeniz gerekecektir. Eğer varsa Athlet gibi torbasız elektrikli süpürge, sadece yapmalısın haznesini çıkarın ve temizlemek için çıkarın.

Akülü elektrikli süpürgelerin en önemli avantajlarından biri de Flexxo onların var mı elektrikli süpürgenin yatay olarak yerleştirilmesini sağlayan mafsallı fırça. Evinizde çok sayıda mobilyanız varsa ve taşımak zorunda kalmadan altını süpürmek istiyorsanız, bu önemli bir avantajdır.

Ayrıca bazıları kablosuz elektrikli süpürgeler gibi atlet Ö Flexxo sınırlı alana sahip evler için mükemmeldir, Depolama için ek bir taban kullanmaya gerek kalmadan dik dururlar. Evde çok fazla yeriniz yoksa anahtar olabilecek bir avantaj.

İdeal elektrikli süpürgenizin hangisi olduğuna zaten karar verdiniz mi? Sizi en çok ilgilendiren modeli web sitemizde arayın ve farklı modellerin özelliklerini karşılaştırın.

Yazar hakkında

'src =