Sörf dalgaları yapmak için ipuçları

sörfçü dalgaları onlar seninle kalanlar sahilde bir gün sonra ve ayrıl kuru saç. Denizin nemi ve güherçile ile saçlarınız bir miktar hacim kazanır. kaygısız ve çok doğal dalgalar.

Henüz kumsalda değilseniz ama saçınıza sörfçü dokunuşunu vermek istiyorsanız ya da saçlarınız o kadar asi ki kıvırcıklaşıyor ve hava ile kurutamıyorsanız endişelenmeyin. Mükemmel sörf dalgaları yakalayacağınız bazı ipuçları hazırladık.

Sörf dalgaları yapmak için ipuçları

Başlamadan önce saçınızı ütüden ve kurutucudan korumalısınız. Özellikle de rengine sahipseniz. Bu, özel ürünler kullanılarak yapılabilir, aynı zamanda kurutma makinesi ve bir Demir saç dikkat eden ve saygı duyan doğal saç keratin serideki ürünler gibi Keratin İlerlemesi.

https://www.youtube.com/watch?v=I-yqWNFA_cA

Bunları yapmak için sörfçü dalgaları Evde, biri fazla vaktiniz olmadığında, diğeri daha ayrıntılı bir saç modeli yapmak istediğinizde iki seçeneğiniz var.

Saç kurutma makinesi ile sörf dalgaları yapın

1. Saçınızı hafifçe nemli bırakarak kurutun.

2. Saçı birkaç bölüme ayırın (saçınızın hacmine bağlı olarak 4-7) ve saç tellerini kendi üzerlerine döndürün. Onları bir pense ile tutun.

3. Saçın şeklini alması için hava yoğunlaştırıcının odağını her “mini topuz” üzerine odaklayarak saçınızı kurutmayı bitirin.

4. Yayları açın ve saçı parmaklarınızla tarayın. Sonuç, yumuşak dalgalar ve daha hacimli bir saçtır. Çok ince saçlara sahipseniz, dalgaları saç spreyi ile ayarlayarak daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz.

Sayesinde saçlarınız her zaman korunacaktır. Keratin işlevi nın-nin KeratinAdvance kurutucumuz mükemmel bir sıcaklık için ideal sıcaklık ve hızı birleştirdiğinden saç koruması.

Sörf dalgaları için Keratin Advanced kurutucu

Ayrıca kalıcı iyonlaşma ile saçlarınız her zaman sağlıklı, kıvrımsız ve parlak olacaktır. Aceleniz varsa, Turbo konumu Saçın daha hızlı kurumasını kolaylaştıran kurutucu.

Saç düzleştirici ile sörf dalgaları yapmak

kalbur biraz yapmana izin verir çok tanımlı sörf dalgaları ve çok rahat bir şekilde.

Saçınızı yüksek sıcaklıklara maruz bırakma konusunda endişeleriniz varsa, bunu bilmelisiniz. saç düzleştiriciler itibaren gamma KeratinAdvance Saçın doğal keratinini koruduğu için saçınıza gerekli bakımı verir. Ayrıca düzleştiricinin plakaları anodize edildiğinden saça daha saygılı ve daha pürüzsüz kayarak saç şekillendirme işlemlerini sizin için daha kolay hale getirir.

Sörf dalgaları için Keratin Advanced plakaları

Dalgaları oluşturmaya başlamadan önce saç tipinize ve durumuna göre ideal ütünün sıcaklığını seçin.

Sörf dalgaları yapmak için saç sıcaklığı

Ütü yardımıyla sörf dalgaları yapılır. 4 adım.

1. Saçı kurutun ve kıvırcık olmaması için şekillendirin.

2. Ortayı bölün ve saçı yatay bir çizgi çizerek ikiye bölün. Daha sonra, çalışacağımız iplikler olacak küçük bölümlere ayırın.

3. Sörf dalgaları yelenin orta kısmından uçlara doğru işaretlenmeye başlar. Ütüyü dik konumda tutup gerisini üzerine yuvarlayın. Dalgayı ayarlamak için ütüyü köke doğru kaydırmak için birkaç saniye tutarsınız. Bu adımı iplikçikle tekrarlayın.

4. Sonunda, kıvrımı gevşetmek ve daha fazla hacim eklemek için saçı parmak uçlarınızla tarayın.

Tatilde olmasanız bile günü sahilde geçirmişsiniz gibi görünecek.

Yazar hakkında

'src =