Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2022
EIpaRs 2022

Siyah ve gümüş duvar boyaları

Birçoğumuz siyah ve gümüş boyaları seçmeyi tercih ediyoruz, çünkü siyah renk lüks ve sofistike renktir ve tasarımda düşünce ve yenilik için harika bir alan sağlar ve siyah renkle farklı şekillerde birleştirilen güzel gümüş rengi mekanı daha zarif ve harika kılar. İki renk şemasına rağmen duvarlarda çalışmaktan çekinenler var ama biz her iki rengi sevenleri duvarlarda, […]

16 Aralık 2020 - 20:54 'de eklendi ve 175 kez görüntülendi. A+A-

Siyah ve gümüş duvar boyaları

Birçoğumuz siyah ve gümüş boyaları seçmeyi tercih ediyoruz, çünkü siyah renk lüks ve sofistike renktir ve tasarımda düşünce ve yenilik için harika bir alan sağlar ve siyah renkle farklı şekillerde birleştirilen güzel gümüş rengi mekanı daha zarif ve harika kılar.

İki renk şemasına rağmen duvarlarda çalışmaktan çekinenler var ama biz her iki rengi sevenleri duvarlarda, mobilyalarda ve şiltelerde çalışmaya ve istenilen güzel görünümü elde etmeye teşvik eden bazı modern ve güzel fikirler sunacağız.

Siyah ve gümüş duvar boyaları

Siyah ve gümüş rengi, yatak odaları, oturma odaları ve yemek odaları dahil olmak üzere farklı odalara yakışan renklerden biri olarak kabul edilir, bunlarda dekorasyonla oynar ve bunlarla renklerin tanıtılması halı ve perdelerin mobilyalarında tutarlı, şekli daha bütünleştirir ve siyah ve gümüş renginin kullanıldığı yeni bir dekor şekli vardır. Aşağıdaki resimde gösterilmektedir:

Siyah ve gümüş duvar boyaları

Duvar, siyah çerçeveli beyaz iki ayrı çerçeveyle parlak siyah renkte yapılmıştır ve gümüş olan siyaha uyan renkte güzel bir manzara tutmaktadır ve yemek odası mobilyaları da siyah renkten seçilmiştir. , Beyaz veya açık gri, zarif siyah renkle entegre bir birim oluşturan renklerdir.

Fikir yapılabilir ancak renklerin aksine duvar parlak gümüşten yapılabilir, mobilyalar siyah renkten seçilebilir ve aşağıda gösterildiği gibi kanepenin yastıklarına gül rengi yerleştirilebilir:

Siyah ve Gümüş Duvar Boyaları (2)

Sadece pembe ve beyazın siyah ve gümüşle değil, siyah ve gümüşle birlikte başka farklı renkler de sunulabilir, bu yüzden burada siyah bir oturma odası, zemin ve kütüphane rafları görüyoruz, ancak duvara sarıya asılan masalar ve içine yerleştirilen kanepe ile mekana neşe ve incelik getiren başka renkler de tanıtıldı. Farklı bir renkten daha fazlası, siyah birçok renkle uyumludur ve aşağıdaki gösterildiği gibi odaya modern bir dekoratif dokunuş veren küçük bir gül rengi masa yerleştirilmiştir:

Siyah ve gümüş boyalar

Siyah ve gümüş renkli yatak odaları

Farklı bir gümüş ve siyah yatak odası tasarımı

Siyah ve Gümüş Yatak Odası (1)

Gümüş rengi, bir çeşit dekorasyon ve gümüş ile beyazın örtüşmesi olarak bize görünen beyaz renkli basit ofis raflarının yerleştirilmesiyle, bu odada bulabildiğimiz gibi, özellikle içinde yatak odalarının duvarlarını boyamayı tercih ettiği ayırt edici bir renk olarak kabul edilir. Siyah ve siyah yatak takımları ile gümüş renkli çerçeveler ve odanın halısını yerleştirdi ve modern mobilyaların rengi beyazdan seçildi.

Bildiğimiz gibi, siyahı gümüş ile beyazı karıştırmak, herhangi bir yatak odasının şeklini güzelleştiren üst düzey şeylerden biri olarak kabul edilir ve siyah, yatak odalarında birden fazla şekilde kullanılabilir, böylece duvar ve yatak takımları tamamen siyah yapılabilir, siyah rengi beyaz yatakla kırabilir ve bir duvar yapabilir Dış atmosferi yansıtan dolu cam, özellikle aşağıdaki resimdeki gibi bitkiler ve yeşil alanlarla dolu bir manzara ise:

Siyah ve Gümüş Yatak Odası (2)

Şık siyah ve gümüş tasarım

Siyah Ve Gümüş Yatak Odası (3)

Bu farklı fikirle siyah ve gümüş duvar boyaları yapılabilir, burada oldukça modern bir fikir olan bu harika duvar kağıdında siyah ve gümüşün bir araya getirildiğini, salon odaları, yemek odaları ve uyku için de özellikle yatağın arkasındaki duvar için uygun olduğunu bulduğumuz için, şeklinde karıştırıldılar. Duvar kağıdı gibi çok kolay bir yol ve her zevke uygun birçok farklı şekil var, bu yüzden size çok sayıda siyah ve gümüş duvar boyası fikri sunduk.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkleri görseller

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin trendlerinde doğal malzemelere dönüş var. Ahşap, bambu, topraktan yapıl...

Dış cephe boya görselleri Dış cephe boya görselleri

Evlerin Dış ve Cephe Renkleri 2022 Evinizin dış cephe boya renkleri görseller dekore etmek için kullanabileceğiniz sonsuz çeşitlilikte ...

Dış cephe boya renkleri görseller Dış cephe boya renkleri görseller

Evinizin cephesini boyamak için 13 moda renk Renk hayattır dış cephe boya renkleri görseller Sadece bir mekanın tonalitesini değiştirer...

Dış cephe boya renkleri görseller Dış cephe boya renkleri görseller

2022 evler için dış cephe boyaları, evler için dış renkler İçindekiler Dış cephe boya renkleri görseller , en güzel dış cephe görseller...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Salon alçıpan asma tavan modelleri Salon alçıpan asma tavan ...

Asma alçıpan tavan fotoğrafı: Alçıpan asma tavanlar: fotoğra...

Tv ekranında yatay çizgi oluşması Tv ekranında yatay çizgi ...

TV Yatay Çizgilerini Düzeltmenin 4 Yolu Akıllı TV’lerd...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Buzdolabında yiyecekler n...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Evden uzakta tatmak ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi: hatalar ve nasıl düzeltileceği Sam...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

Ekranda Sinyal yok mesajı görünüyor veya TV herhangi bir res...

Balkon tasarimlari Balkon tasarimlari

MODERN BALKON VE TERAS TASARIMLARI Yazının balkon tasarım ba...

Kış bahçesi balkon tasarımları Kış bahçesi balkon tasarı...

Kışın balkonlar ve teraslar Bahçe hayatı balkon tasarım Kışı...

Küçük balkon tasarımları Küçük balkon tasarımları...

Harika bir tarzla dekore edilmiş küçük balkonlar Bugün size ...

Balkon tasarım Balkon tasarım

Balkonlar, teraslar ve teraslar için mükemmel tasarım Yaz he...

Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkle...

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin t...

Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ