Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2022
EIpaRs 2022

Siyah giysileri yıkamak için püf noktaları

Siyah, kesinlikle dünyadaki gardıroplarda en çok kullanılan renklerden biridir. Gece kıyafeti, takım elbise, iş kıyafetleri için … Konu giyinme olduğunda genellikle en çok tekrarlanan seçenek, sağduyulu ve zarif bir ton olmaktır. Tek sorun, yıkadıktan sonra, yoğunluk veya görünen Beyaz noktalar. Kim olmadı? Siyah kıyafetleri yıkamak size garip bir baş ağrısına neden oluyorsa endişelenmeyin, bunlarla yanılmaz […]

05 Ocak 2021 - 20:07 'de eklendi ve 60 kez görüntülendi. A+A-

Siyah giysileri yıkamak için püf noktaları

Siyah, kesinlikle dünyadaki gardıroplarda en çok kullanılan renklerden biridir. Gece kıyafeti, takım elbise, iş kıyafetleri için … Konu giyinme olduğunda genellikle en çok tekrarlanan seçenek, sağduyulu ve zarif bir ton olmaktır. Tek sorun, yıkadıktan sonra, yoğunluk veya görünen Beyaz noktalar. Kim olmadı?

Siyah kıyafetleri yıkamak size garip bir baş ağrısına neden oluyorsa endişelenmeyin, bunlarla yanılmaz numaralar rengini bozulmadan koruyabilirsiniz.

Siyah giysiler nasıl yıkanır?

  1. Giysi yıkamaya gelince, Durdurmak için ışıktan karanlık. Aralarında kaybolmaması için gerekli bir şeydir.
  2. İlk yıkamadan önce siyah giysiyi yaklaşık 15 dakika suda bekletin. fesih Giysilerin üzerine boyayı sabitlemek için elma sirkesi (1 bardak) ile su.
  3. Kapat fermuarlar ve düğmelerBöylelikle giysilere zarar vermekten kaçınmış olursunuz ve bu lekeler sürtünme sonucu daha açık tonlarda görünür, bu da onlara eskimiş veya eski bir görünüm kazandırır.
  4. Yıka ve Kurut koyu giysiler Tersine çevirmek. Böylelikle bazen kaçınılmaz olan boya kaybı içeride meydana gelecek ve dışını daha iyi koruyacaktır.
  5. Programı seçin eğer varsa koyu renk giysiler çamaşır makinelerimizKotlar ve sentetik kumaşlar gibi koyu renkli pamuklu giysilerin bakımı için özel olarak tasarlandığından.

bosch-çamaşır makinesi satın al

Düşük sıcaklıkta yıkayın

Çamaşır makinenizin belirli bir programı yoksa, yıkamayı deneyin. düşük sıcaklıkta ve asla 30ºC’yi geçmez, çünkü su, özellikle sıcaksa, boyalar için bir çözücü olarak işlev görür. Düşük sıcaklıkta yıkamanın sizi endişelendirebileceğini biliyoruz çünkü temizlik tamamen hijyenik değildir.

  1. Kullanım özel deterjanlar koyu renkli giysiler için. Bitirdiyseniz veya bulamıyorsanız ancak çamaşır yıkamanız gerekiyorsa, bu giysileri su ile yıkamanızı öneririz. sıvı deterjan toz haline getirilmiş bir tane kullanmak yerine. İyi durulanmazsa giysiler üzerinde beyazımsı çizgiler görünebileceğinden, doğru miktarı kullanın ve aşırı doz uygulamayın.

Bu yüzden bizim i-DOS yıkayıcılar, deterjan ve yumuşatıcıyı otomatik olarak depolayıp dozladıklarından, fazla köpük oluşumunu ve ek durulamaları önler. Bu bir önemli tasarruf Giysilerinize çok daha fazla özen göstermenin yanı sıra su, deterjan ve zaman.

  1. Eğer kullanırsanız kurutma makinesiDüşük sıcaklıkta tutmaya çalışın. Dış mekana yönelirseniz, doğrudan güneş ışığından kaçının çünkü renklerin yoğunluğunu kaybetmesine neden olur.
  2. Kalbur giysinin rengini koruması için içten dışa ve düşük sıcaklıkta.

Elbette bundan sonra siyah göreceğiniz tek şey giysileriniz olacaktır.

* “Soğuk karışık çamaşır” yıkama programında önerilen dozda sıvı deterjan ile E. coli, C. albicans, S. enterica, A. brasiliensis, S. aureus, bakteriyofaj MS2’nin% 99,99’a varan oranda azaltılması ve 4 kg yük ile; MB 7623/15 araştırması, 29 Temmuz 2015 tarihinde wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH tarafından BSH Hausgeräte GmbH şirketi tarafından yaptırılmıştır.

Yazar hakkında

'src =

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bir çamaşır makinesi ne kadar dayanır?  Kullanışlı ömrünü nasıl uzatacağınızı biliyor musunuz? Bir çamaşır makinesi ne kadar dayanır? ...

Hepimiz merak etmiştik: Bir çamaşır makinesi ne kadar dayanır ve kullanım ömrü nasıl uzatılır? Kabul edelim: Çamaşır makineleri sonsuz ...

Kurutucunuzun temel bakımı Kurutucunuzun temel bakımı

Biz biliyoruz ki kurutucu Bu kış senin büyük müttefikin oldu. Giysilerinize özen gösterdi ve en hassas kumaşları bile kurutarak her zam...

Beyaz mutfak aletleri – Hayatınız için yenilik. Beyaz mutfak aletleri – Hayatınız ...

Mutfağınız için yeni cihazlar mı arıyorsunuz, sıfırdan mı tasarlıyorsunuz, köklü bir değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Birkaç seçeneği...

Çamaşır makinemin kaç kg’a ihtiyacı olduğunu nasıl bilebilirim? Çamaşır makinemin kaç kg’a ihtiyac...

Çamaşır makineme kaç kg ihtiyacım olduğunu nasıl bilebilirim?...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Salon alçıpan asma tavan modelleri Salon alçıpan asma tavan ...

Asma alçıpan tavan fotoğrafı: Alçıpan asma tavanlar: fotoğra...

Tv ekranında yatay çizgi oluşması Tv ekranında yatay çizgi ...

TV Yatay Çizgilerini Düzeltmenin 4 Yolu Akıllı TV’lerd...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Buzdolabında yiyecekler n...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Evden uzakta tatmak ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi: hatalar ve nasıl düzeltileceği Sam...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

Ekranda Sinyal yok mesajı görünüyor veya TV herhangi bir res...

Balkon tasarimlari Balkon tasarimlari

MODERN BALKON VE TERAS TASARIMLARI Yazının balkon tasarım ba...

Kış bahçesi balkon tasarımları Kış bahçesi balkon tasarı...

Kışın balkonlar ve teraslar Bahçe hayatı balkon tasarım Kışı...

Küçük balkon tasarımları Küçük balkon tasarımları...

Harika bir tarzla dekore edilmiş küçük balkonlar Bugün size ...

Balkon tasarım Balkon tasarım

Balkonlar, teraslar ve teraslar için mükemmel tasarım Yaz he...

Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkle...

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin t...

Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ