Sessiz değerlendirme çamaşır makinesi

En sessiz çamaşır makinelerinin değerlendirmesiBugün, ev aletleri pazarındaki büyük miktardaki mallara bağlı olarak, çamaşır makinelerine yönelik müşteri gereksinimleri artmaktadır. Her şeyden önce, dikkat, elbette, çamaşır makinesinin işlevselliğinin ve maliyetinin oranına odaklanır. Makinenin yıkama kalitesi mükemmel, güvenilirliği yüksek, her türlü kaynağı ekonomik kullanımı, her türlü kumaşı yıkamaya, kıyafetleri iyi sıkmaya, kıyafetleri kıvrımsız hatta neredeyse kuru vermeye uygun olmalıdır.

Bir diğer önemli parametre ise çamaşır makinesindeki gürültü seviyesidir. Tüketiciler için sürecin, aile üyelerini rahatsız etmeden veya rahatsız edici bir “çıngırak” sesiyle rahatsız etmeden işitilemeyecek şekilde gerçekleşmesi önemlidir. Bu nedenle, mükemmel işlevselliğe sahip bir dizi sessiz çamaşır makinesi sunuyoruz.

LG F-2J6NM1W

Üst kısım, ilginç ve çok işlevli LG F-2J6NM1W otomatik cihazların en sessizini açar. Önden yüklemeli bağımsız bir ünite, tambura aynı anda 6 kg’a kadar çamaşır koymanıza olanak tanır. Model, temiz çamaşırların makineden tamamen hazır halde çıkarılabildiği yerleşik bir kurutma odasına sahiptir. Akıllı kontrol, yıkama sürecini inanılmaz derecede konforlu ve ekonomik hale getirir.

LG F-2J6NM1W’nin özellikleri ve yetenekleri nelerdir?

 1. Wi-Fi ile uzaktan zeka.
 2. Makinenin aşınma direncini büyük ölçüde artıran doğrudan tahrik sistemi.
 3. Yeterli verimlilik, cihazın güç sınıfı – “A”.
 4. Yıkamanın bitiş zamanını ayarlama işlevi.
 5. 14 farklı program, her tür giysi ve giysi türü için yıkama standartları seçmenize olanak tanır.
 6. 30 cm yükleme deliği çapı.
 7. Sistem, sıkma döngüsü sırasında silindiri otomatik olarak dengeleyecektir.

Cihazı rakımda kullanmanın güvenlik seviyesi. Kasa, yanlışlıkla sızıntıya karşı tamamen korunur, kontrol panelinin çocuk müdahalesine karşı korunması kolaydır, istihbarat köpük seviyesini kontrol eder. Çamaşır makinesinin yıkama sırasında yaydığı gürültü seviyesi, “sıkma” modunda çalışırken 45 dB’yi geçmez – 56 dB. Bunlar çok uygun değerlerdir ve makinenin tam kapasitede çalıştığını asla fark etmezsiniz.

LG F-1406TDSRU

Güzel, şık ve çok geniş LG F-1406TDSRU sıralamamızla gurur duyuyor. Makine, tambura yüklenen çamaşırların ağırlığını ölçmenizi sağlayan özel bir sensörle donatılmıştır, bu durumda başka şeyler koymanın mümkün olup olmadığını merak etmenize gerek kalmaz. Alıcılar, mükemmel yapı kalitesi, modern tasarım, çok çeşitli konforlu işlevler ve kaynakların ekonomik kullanımı dahil olmak üzere çamaşır makinesinin ana avantajlarını övdü. LG F-1406TDSRU’nun doğasında bulunan temel özellikler:

 • Tambur, bir seferde 8 kg’a kadar eşya yükleyecek şekilde tasarlanmıştır;
 • Aydınlık dijital ekran.
 • Kasanın güzel ve orijinal kırmızı rengi;
 • Düşük enerji tüketimi – 0,15 kWh / kg, sınıf A ++;
 • Döndürme modunda yüksek dönüş hızı – 1400 devire kadar;
 • Yıkamanın başlamasını 19 saat geciktirmek için zamanlayıcı;
 • Sistem arızalarının kendi kendine teşhisi;
 • Tambur yüzeyi için kendi kendini temizleme işlevi.

LG F-1406TDSRU LG F-2J6NM1W

Makinede yünlü ürünlerin temizlenmesi, bebek kıyafetleri, buhar, kırışıklık önleme, hızlı yıkama vb. Dahil olmak üzere iyi bir yıkama programları seti vardır. Yıkayıcı kasası, kazara sızıntılara karşı kısmen korunmuştur ve sistem, tambur kusurlarını ve aşırı köpürmeyi izler ve önler.

Yıkayıcı, kumaştan toz parçacıklarının maksimum düzeyde uzaklaştırılmasını sağlayan Sağlık Bakım programını içerir.

Electrolux EWW 51676 HW

En üstte, oldukça kompakt boyutlara ve yıkanmış çamaşır kurutma özelliğine sahip İtalyan Electrolux EWW 51676 HW ürünümüz gelecek. Çamaşır makinesi kullanan müşteriler, yıkamanın yüksek kalitesini, uygun bir zaman yöneticisini, namluya atılan çamaşırların ağırlığını tahmin etme yeteneğini, ünitenin sessiz çalışmasını not edin. Neye dokunmak isterim? Electrolux EWW 51676 HW’nin özellikleri:

 • Kapasitif bir tamburun varlığı (7 kg’a kadar çamaşır tutar);
 • 4 kg’a kadar eşya içeren geniş kurutma odası;
 • Dokudan son derece etkili leke çıkarma.
 • İyi düzeyde güvenlik
 • Yıkama başlama zamanını dilediğiniz gibi ayarlama imkanı sağlar, 20 saate kadar gecikmeli başlatma;
 • Dönüş hızı 1.600 rpm’ye ulaşabilir.

Akıllı kontrol, tambura yüklenen çamaşırın ağırlığına bağlı olarak optimum su akışını seçmenize olanak tanıyarak sıvıyı ısıtmak için harcanan enerji tüketimini de azaltır. Kullanışlı bir dijital ekran, kullanıcıya seçilen program aşamalarının uygun şekilde izlenmesini sağlayacaktır. Çok sayıda özel yıkama modu, her tür çamaşırın temizlenmesi için doğru parametreleri seçmenize olanak tanır.

Şeker HGS4 1371D3 / 2-S

Akıllı proses kontrollü dar, bağımsız çamaşır makinesi modeli, en iyi sessiz otomatik makineler sıralamasında onurlu bir yeri hak ediyor. Gürültü emisyon indeksi Tatlı HGS4 1371D3 / 2-S, “döndürme” modunda 58 dB’yi aşmaz. Ünitenin kullanışlı işlevi, sistemi bir akıllı telefondan veya bir Wi-Fi ağına bağlı başka bir cihazdan kontrol etme yeteneğidir. Bu modelin temel teknik ve operasyonel özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Bir şeyleri namluya yükleme ön tipi;
 • Aynı anda 7 kg çamaşır alabilen geniş tambur;
 • Mümkün olan en düşük enerji tüketimi, A +++ sınıfı makine;
 • Dönme hızını bağımsız olarak ayarlama yeteneği, sınır değeri 1300rpm’dir.
 • Sistemi çocuk müdahalesine karşı koruyun;
 • Aşırı köpürmenin önlenmesi.
 • Sistem yıkamayı 9 saate kadar geciktirdi;
 • Beklenmedik sızıntılara karşı konut korumasının varlığı.

Şeker HGS4 1371D3 2-S Electrolux EWW 51676 HW

16 farklı yıkama programı, hostese her durumda en iyisini seçme fırsatı verir. Nesnelerin yüzeyinde eşit olmayan dağılım durumunda silindirin otomatik dengesi, ünite elemanlarının erken arızalanmasını önleyecektir.

Cihaz fazla gürültü yapmıyor ve limit göstergesi 58 dB.

Electrolux EWS 1266 EDW

Tüketicilerin dikkatini çeken en sessiz modellerden bir diğeri. Sezgisel bir arayüz, çok sayıda yıkama modu, düzgün bir tasarım, kaynakları koruyan bir odak, kompakt boyutlar ve sessiz çalışma, tüm avantajlar listesinden uzaktır. Electrolux EWS 1266 EDW. Yıkama ekipmanının ana teknik parametrelerini daha detaylı analiz edeceğiz.

 1. Tambura yüklenen maksimum yıkama kütlesi 6 kg’dır.
 2. Akıllı süreç kontrolü.
 3. Zaman Yönetimi işlevi, kullanıcının yıkama süresini bağımsız olarak ayarlamasına olanak tanır.
 4. Düşük enerji tüketimi, yalnızca 0,13 kWh / kg.
 5. Tepsiden deterjanlar için direkt enjeksiyon sistemi.
 6. Maksimum 1200 rpm hızında döner.
 7. Zamanlayıcıyı yıkayın.

Electrolux EWS 1266 EDW

Çamaşır makinesi, örneğin kot yıkama, spor kıyafetleri, kuş tüyü ürünler, perdeler ve iç çamaşırları gibi çok sayıda özel programın varlığı ile karakterize edilir. Kırışık önleme, “süper durulama” ve ekonomik yıkama fonksiyonlarını kullanmak mümkündür. Ek olarak, cihaz yanlışlıkla sızıntıya, aşırı köpüklenmeye ve çocukların müdahalesine karşı korunur. Ses basıncı derecesi 56 dB’yi geçmez.