Sessiz bir elektrikli süpürgenin avantajları

Gürültü gün boyunca bize eşlik ediyor. Bilgisayar tuşlarının sesi, telefon, klima, trafik … Rutinimizde bazı sesleri alışkanlık olarak zaten içselleştirmiş olsak da, gerçek şu ki, sessizliğin tadını çıkarıyoruz.

Eve gittiğimizde rahatlamak ve biraz bulmak istiyoruz huzur. Kim ona vermeyi düşünmedi sessiz elektrikli süpürge yukarıdaki komşu? Var ev Aletleri en iyi müttefiklerimiz olabilir sessizlik ara.

Ses ölçülür desibel, 0dB’nin işitme eşiği ve 120dB’nin ağrı eşiği olduğu 120 birimlik bir ölçekte. Sadece arttığını biliyor muydun 1dB,% 30 anlamına gelir daha fazla gürültü seviyesi? Bu nedenle, bu gibi hususları göz önünde bulundurmak uygundur. en iyi elektrikli süpürgeyi seçin eviniz için.

SilenceSound SistemiAma nasıl elde edersiniz gürültüsüz elektrikli süpürge? Örneğin, durumunda Relaxx’x ProSilence kızaklı elektrikli süpürge, sayesinde tecnología SilenceSound Sistemi: motor ses geçirmez ve yalıtımlıdır, tüp hava akışının önünden geçerken fazla gürültü üretmeyecek şekilde tasarlanmıştır ve içerdiği aksesuarlar gürültü seviyesini en aza indirir. Hepsi onu özellikle sessiz yapıyor, sadece 66 dB.

Bunun yerine sessiz bir kablosuz elektrikli süpürge arıyorsanız, model atlet geleneksel bir kızak süpürgesiyle * aynı temizlik sonuçlarını elde edersiniz. 1. pozisyonda 69 dB. Ev temizliği bir angarya haline gelir daha rahat ve daha hızlı kablosuz elektrikli süpürgeler sayesinde. Dahası, onlar kullanımı kolay, nın-nin kayıt etmek ve harika hareketlilik, her türlü yüzeyde kullanılmalarına izin verir.

Bir sessiz elektrikli süpürgeVakumlama işini çok daha keyifli hale getirmenin yanı sıra, sakin kalmaya yardımcı olur evimizde, örneğin, uyanmaktan kaçınmak Daha küçükler veya vardiyalı çalışan insanları rahatsız etmek, Evcil Hayvanlar zaten komşular. Ayrıca sessizlik, kan basıncını düşürmeye yardımcı olduğu için kalp problemleri riskini azaltır.

Bosch ProSilence elektrikli süpürge

Elektrikli süpürgeye sahip olmanın bir başka avantajı zar zor ses çıkarıyor altında mı 70 dB, kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve hatta müzik dinleyebilirsiniz, cep telefonunu veya bir bebeğin ağlamasını bile dinleyebilirsiniz. Bu sana yardım edecek stresi kontrol etmekişten kopmak ve sizin lehinize kırmak.

Bosch ipucu: Sessiz bir elektrikli süpürge seçmek için, sadece şuna bakmanız yeterlidir. enerji etiketi kızak elektrikli süpürgeleri ile birlikte. O hoparlör sembolü bilmene yardımcı olacak ses seviyesi her elektrikli süpürgenin sahip olduğu.

* Geleneksel 2.400 W Bosch elektrikli süpürgeye kıyasla toz toplama. (BGL32400), BN60312’ye göre halılarda ve sert zeminlerde test edilmiştir.

Yazar hakkında

'src =