Sessiz bir Bosch çamaşır makinesinin avantajları

Çamaşır makinesi günümüzde en çok kullandığımız cihazlardan biridir. Geleneksel olarak çamaşır makineleri oldukça gürültülü aletlerdi, ama neyse ki bu değişti. Hala yokken tamamen sessiz yıkayıcılargerçek şu ki, bir veya diğer modeller arasında gürültü açısından hala önemli farklılıklar var.

Şu anda, elektrik geceleri genellikle daha ucuz olduğundan, birçok aile çamaşırlarını yıkamak için indirimli gecelik elektrik tarifesini kullanmaktadır. Böylelikle mümkün olduğunca sessiz bir çamaşır makinesine sahip olmanın özellikle takdir edildiği görülmektedir. eğirme sırasında.

Neyse ki Bosch olarak sessiz kalıyoruz ve kırmak ciddi anlamda. Bu nedenle son yıllarda çamaşır makinesi imalatı yapmayı başardık. motorlar kimin ana özelliği Sessizlik.

En sessiz çamaşır makineleri hangileridir?

Bosch olarak biz üretiyoruz sessiz yıkayıcılar devrimci ile motor EcoSilence. Üretilmiş bir motordur fırçasız, böylece sürtünmeyi azaltmayı ve sonuç olarak çamaşır makinesinin neden olduğu gürültüyü önemli ölçüde azaltmayı başarıyoruz.

Web sitemizde büyük bir sessiz çamaşır makinesi koleksiyonu. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, birini veya diğerini seçmelisiniz.

Örneğin önden yüklemeli bir çamaşır makinesi ile 9 kg’a kadar yıkayabilmek istiyorsanız, HomeProfesyonel çamaşır makinesi.

Ankastre bir çamaşır makinesi tercih ediyorsanız, en çok tavsiye edilen seçenek bizim 6 Serisi pullar7 ile 9 kg arası yüklerle. 6 Serimizde ayrıca birçok önden yüklemeli rondela bulacaksınız.

Bosch sessiz yıkayıcıların avantajları

Size gösterdiğimiz tüm sessiz yıkayıcılar EcoSilence motor ile donatılmış olarak gelir ve ayrıca bazılarını dahil ettik. titreşim önleyici paneller Tamburun çamaşır makinesinin duvarlarına doğru yaydığı titreşim dalgalarını emmeyi başarır. Bu, her bir çamaşırın sıkılması sırasında bile gürültüyü önemli ölçüde azaltır.

Öte yandan, teknoloji de dahil edilmiştir ActiveWaterharika bir şey elde etmenizi sağlayacak enerji tasarrufu çünkü her yıkamada sadece gerçekten gerekli olan suyu kullanır.

Bosch sessiz çamaşır makinelerinin bir diğer avantajı ise çamaşır sepetinin dibinde kalanlar gibi çamaşır makinesine koymayı unuttuğumuz giysileri yıkama işlemi sırasında durdurma imkanı sağlamasıdır. Bu sayesinde mümkün Duraklatma + Yükleme işlevi çoğu.

Ayrıca VarioDrum davul Endüstrideki diğer çamaşır makinelerine göre giysilere daha hassas bir muamele sağlar. Özel tasarımı sayesinde bu mümkündür.

Bosch’un sessiz rondelalarında ayrıca i-DOS teknolojisi, hem su seviyesi hem de deterjan veya yumuşatıcı için akıllı kendi kendine dozajlama sağlar. Çamaşır makineleri bu teknolojiyi kullanarak tamburdaki çamaşırların ağırlığını otomatik olarak algılar ve ölçer, su sertliği ve deterjan konsantrasyonu analiz edilir, giysilerin cinsi ve kirlilik derecesi tespit edilir, her yıkama için gereken deterjan miktarını ölçer ve gereken su miktarı optimize edilir.

Gördüğünüz gibi bir çamaşır makinesinin sessiz olması performansını düşürmez. Tam tersine. Bosch teknolojisi sayesinde giderek daha sessiz, verimli çamaşır makineleri ve bu, çamaşırlarınızda mükemmel temizlik sonuçları elde etmenizi sağlayacaktır. Hangi sessiz çamaşır makinesini seçeceğinizi zaten biliyor musunuz? Sorularınız varsa, bize yorum bırakabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Yazar hakkında

'src =