Sert zeminde süpürme nasıl yapılır

Elbette, evinizin odaya bağlı olarak farklı yüzeyleri vardır: oturma odası için ahşap, mutfak için seramik, banyo için taş eşya … Kısacası, sert zeminler Birçok durumda süslediğin kilim.

Güzel görünümlerinin kalıcı olması için onlara nasıl bakılacağını biliyor musun? Bir tane bul Elektrikli süpürge Bazı fırçalar veya aksesuarlar izler oluşturabileceğinden, zeminlere hak ettikleri incelikle işlem yapmak için uygun işlem önemlidir.

Süpürme işlemine başlamadan önce, toz raflar ve mobilyalar. Daha sonra, herhangi bir nesneyi yolunuzdan itin. engel ve bu da tüm yüzeye ulaşmanızı engeller. Ayrıca, bir Bayeta genellikle unuttuğumuz gizli köşelerden kiri çıkarabilmek için ıslak.

Sert zeminlerde genellikle oluklar, bu yüzden o gizli kiri sürükleyebilecek iyi bir emiş gücüne ihtiyacınız var. Ve mükemmel bir müttefikimiz var! bizim Athlet Ultimate kablosuz elektrikli süpürge Yüksek performanslı bir HiSpin motor ve temizlik için kolayca çıkarılabilen kullanışlı bir AllFloor HighPowerBrush izlemeli turbo fırçasına sahiptir. Tozu yakalamak için ihtiyacınız olan tüm güce sahip olacaksınız. her tür zemin: hem parke, halı veya oluklu sert zeminler.

Ayrıca dikkat etmelisiniz fırça. Bizim Athlet Ultimate Aerodinamik emiş sistemi daha az geçişte ve tüm zemin türlerinde vakumlamaya izin verdiği için tüm ev için idealdir. Kadar özerkliği 75 dakika Görev sırasında pili yeniden şarj etmek zorunda kalmadan tüm evi süpürmenize izin verecektir. Ek olarak, sonuçlar her zaman mükemmel olacaktır çünkü teknoloji sayesinde Sensör Kontrolü her zaman maksimum performansla aspire edilir.

Bosch elektrikli süpürge

Elektrikli süpürgenizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, Kablosuz en iyi seçenek olabilir. Mobilyaların arasından kolaylıkla geçirilebildiği için dar ve yüksek mobilyalı mekanlarda çok iyi çalışır. Yatay pozisyonda yerleştirilebilen mafsallı fırça sayesinde koltuk veya yatak altındaki alana ulaşmanızı sağlar. Sayesinde aksesuar çantası Athlet’ten eklemler ve döşemeler için nozullar ile size karşı koyabilecek hiçbir alan olmayacak. Ve dahası, öyle ışık, güzel bir tasarıma ve her türlü zeminde çok yönlülüğü sayesinde çok yönlü!

Yazar hakkında

'src =