Sentetik giysileriniz için en iyi bakım

Kıyafet etiketlerine bakmayı hiç bıraktıysanız, çoğunun şunlardan oluştuğunu fark etmişsinizdir: sentetik kumaşlar.

Tabii ki moda onlarsız aynı olmazdı. Sadece doğal liflerimiz olsaydı, oldukça sınırlı kalırdık. Bir yandan, bazıları ürünün nihai değerini daha pahalı hale getiren hassas bir işlem gerektirir; Öte yandan, bazen kırışıyorlar veya dokunmaları pek hoş değil.

Sentetik elyaf nedir?

Büyük kilometre taşı yapay lifler içindeydi 1931Amerikalı bir kimyager yarattığında Nailon. Ondan sonra geldi polyesterdiğerleri arasında poliamid, akrilik veya poliakrilik. Sentetik kumaşlarla ilgili en iyi şey, bükülmemeleri veya kırışmamalarıdır. Ek olarak, giysiler hafiftir, güvelere dayanıklıdır, çabuk kurur ve neredeyse hiç ütüleme gerektirmez.

Yıkama etiketi

Görünüşe göre sentetik giysilerin bakımı çok basit, değil mi? İşte akılda tutulması gereken bazı şeyler. Bu kıyafetleri koyduğunuzda çamaşır makinesiAşırı ısı çok ince olan lifleri yumuşatacağından ve dirençlerini kaybetmelerine neden olacağından çok sıcak olmayan su kullanmanızı öneririz. Program gibi düşük sıcaklık seçeneklerini seçmek için ekranı kullanın. Sentetikler.

Sentetik giysiler ütülenebilir mi?

Açık! Yine de yukarıda da bahsettiğimiz gibi kırışmadıkları için çok büyük bir ihtiyaç duymayacaksınız. Yıkamadan hemen sonra asarsanız mükemmel olurlar. Değilse, düşük sıcaklıkta ütüleyebilirsiniz. Bizimle EasyComfort ütü merkezi Tüm kumaşlar için uygun bir sıcaklık kullandığı için düşünmenize bile gerek kalmayacak.

Ütü merkezi

Endişeleniyorsan giysi dezenfeksiyonu, size söylememiz gereken bir şey var. Çoğu iç çamaşırı Sentetik liflerden oluşur. Kumaşa zarar veren sıcaklıklar kullanılmadan nasıl etkili yıkama yapılır? Bizimle i-DOS akıllı dozaj yıkama makineleri Hassas giysilerinizi nazik ve tamamen hijyenik bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Sentetik giysileri yıkayın

Sentetik elyaflı giysilerin artık sizin için sırları yok. Umarız size yardımcı olmuşuzdur?

Yazar hakkında

'src =