seçilecek türlere genel bakış, yeni ürünlerin 50 fotoğrafı

Bugün, oturma odalarını mutfaklar / yemek odaları ile birleştirdiklerinde oldukça alakalı. Bu sayede alan çok işlevlidir ve kapasitesi arttırılmıştır. Bu tür odalarda aynı anda birkaç faydalı bölge oluşturulur. Harika yemekler hazırlamakla meşguller, resepsiyonlarını düzenlerler, misafir alırlar. Ayrıca küçük alanların sahipleri bu tekniği kullanarak küçük odalarından kurtulabilirler. Bu, Kruşçev / yurtta her santimetrekare boş alanı düşünenler için özellikle önemlidir.

tasarım-misafir-mutfak12

Burada iç mekanın nasıl dekore edileceği çok önemli. Örneğin, yemek odası olan bir oturma odası için perdeler doğru seçilmelidir. Bu, odaya rahatlık getirecek ve sadece ev sahiplerinin değil, misafirlerinin de sakin hissetmesini sağlayacaktır.

4520

Malzemeler, iç tasarımın orijinal tasarımında yer alan yüksek kalitede olmalıdır. En azından temel gereksinimlere uymak da önemlidir.

1_1

Makalenin içindekiler tablosu:

Gereksinimler

Yemek odasını oturma odasından dekore etmekten bahsetmişken, perdeleri düzenlemek için özel kurallara uyulması gerektiğini dikkate almak önemlidir, yani:

  • Malzeme – aşırı sıcaklığın olumsuz etkilerine ve yüksek neme dayanıklıdır.
  • Tasarım, mutlaka iç mekanın dekore ediliş şekli ile birleştirilir.
  • Malzemeyi temizleme ve yıkama kolaylığı, çünkü sık sık kirle elbette sık sık temizlemeniz gerekir.
  • Geceleri perdelerin sokaktan meraklı gözlerden kapatılması önemliyse, materyallerinin yoğun olması gerekir. Burada harika bir seçenek, perdelerin, perdelerin, panjurların rulo versiyonudur.

000048

Nasıl görünuyorlar? Kataloğumuzda sunulan yemek odası perdelerinin fotoğrafına bir göz atın.

141378457762

Mutfaklarda yüksek yangın riski vardır. Bu, perdelerin fırın, ocak ve diğer elektrikli cihazlardan en güvenli mesafede olması gerektiği anlamına gelir.

foto-50-korotkie-prjamye-shtory-na-ljuversah-iz-plotnoj-tkani-v-interere-gostinoj

Mutfak-yemek odaları için mevcut perde türleri

Modern yemek odası perdeleri için önerilen seçenekleri göz önünde bulundurmanızı önerir:

· Roma versiyonu. Evet, saray tarzlarına hiç uymayacaklar. Bununla birlikte, bu tür ürünler, ağır hizmetin yanı sıra çok çekici görünüyor, fazla yer kaplamıyor ve perdelerle iyi gidiyor. Modern, klasik, yüksek teknoloji için perdelerin Roma versiyonu kullanılmalıdır. Pencere açıklıklarının bireysel boyutları dikkate alınarak, gerekli boyuta göre ayrı ayrı seçilirler.

8d9afa03-4ad4-5ccb-4996-310e21bd9c70

· Pencerenin kendisine kadar tuvalleri içeren klasikler. Pencereyi güvenli bir şekilde kapatırlar. Yan kısımlarda zemine asılan 2 adet tuval de olabilir. Ülke ve Provence iç mekanları için uygundurlar. Bu tasarım seçeneğiyle, kompozisyonun çok sıradışı ve orijinal olduğu ortaya çıkıyor.

13

· Japon tarzı paneller. Temel olarak, genişlikleri seksen santimetreden fazla değildir. Sırasıyla Japonya tarzında yapılırlar, özlü ve mütevazı görünürler. Elbette bu ürün seçenekleri minimalizm, oryantal tarz için harika. Oldukça modern ve özgünler. Ayrıca yemek alanını mutfaktan ayırmak için perde olarak da kullanılabilirler.

26e287d32e8060e208de7ac87ffeb67d

· Kafe tarzı bir yemek odası için perde tasarımı – bunlar, pencere açıklığının üst kısmında yer alan lambukekli kısa perdelerdir. Sonuç olarak, pencere, güneşin odayı çok fazla aydınlatmaması için dekore edilecektir.

2

· Perdeler klasiktir. Tül malzemesi olarak organze, file, tül vb kullanılır. Uzunluk farklı. Aynı zamanda malzeme odaya giren güneş ışınlarına karşı direnç gösterir ve hava kesinlikle normal bir şekilde dolaşır.

dsc_8641

· Odanın üst kısmında sabitleme halkaları bulunan delikli perdeler. Bunlar sayesinde perdeler birden fazla kata yerleştirilerek kolaylıkla kontrol edilebilir. Önemli olan, kornişinizin bunu yapmasına izin vermesidir.

1_131

· Perdeler yaygındır. Çok dayanıklı ve dayanıklıdırlar. Bugün sadece ofis alanı için değil aynı zamanda mutfaklar, oturma odaları, yemek odaları için de kullanılıyorlar. Yapıldıkları malzeme değiştirilebilir. Aynı şey şekilleri, boyutları, renkleri için de geçerlidir. Onlara fotoğraf baskısı da uygulanır.

_dsc2315

· Fransız tipi perdeler. Onlar sayesinde, oda alışılmadık derecede güzel görünüyor, ciddi. Önerilen fotoğraflarda da görülebilirler. İçlerinde kıvrımlar var, uzunlukları farklı. Ve dikiş için, izlenimin en unutulmaz ve benzersiz olduğu için çeşitli sentetik malzemeler kullanıyorlar.

8-gostinaya-s-kuxney

· Üretiminde kord / püskül dışında pamuk, saten ve diğer sentetik liflerin kullanıldığı Avusturya tipi. Düzleştirilmiş perdeler oldukça katı görünüyor.

1457302166_2dizajn-shtor-v-stolovoj-komnate

Hangilerini seçmeli?

Seçim çok çeşitli olmasına rağmen, “doğru” perdeleri seçmeye çalışmalısınız. Her şeyden önce, hangi tarzda, ne tür bir iç mekana karar verin. Ardından ürünlerin renkleri, şekilleri ve çeşitleri belirlenir. Perdelerin ne kadar pratik olduğuna çok dikkat edin. Bugün piyasada sunulan modern yeniliklere gelince, oldukça estetik ve işlevseldir.

shtory_len_008

Odaya rahatlık ve rahatlık kazandırmak için perdeler için ışık seçeneklerini seçin. Onlar sayesinde oda daha büyük görünecek. Ancak çizgiler yardımıyla alanı görsel olarak yükseltebilir veya genişletebilirsiniz.

a257

Ayrıca aşağıdakileri de öneririz:

  • Gölgeye mobilyalarla, duvarlarla eşleşen malzemeleri seçin.
  • İç tarzlara sadık kalın. Örneğin, Provence için rustik bir tasarım tipiktir veya ülke.
  • Bir seçim yapmak zorsa, yanlış hesaplamamak için nötr tonları seçin.
  • Odayı aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.
  • Pencere açıklıklarındaki modern tuvaller için, uygun tonda peçeteler bile alın. Aynısı tutacaklar ve diğer aksesuarlar için de geçerlidir.
  • Güvenlik kurallarını dikkate almak önemlidir.

13302179409562_w1920h1440

Seçilen model için bir perde çubuğu gerekiyorsa, onu seçin ve yerine iyice sabitleyin. Seçim yaparken güzelliğe, pratikliğe ve uyuma güvenmelisiniz. Sadece bu durumda, iç kısım tamamen eksiksiz ve tamamen alakalı olacaktır.

Svetlya-derevenskaya-kyhnya

Dairede yemek odası için modern perdelerin fotoğrafı

shtory_s_lambrekenom_4

022kuxnya_s_erkerom

dizayn-pomeshcheniya-ploshchadyu-57-kv-m-01

24

Coll Mobilya 07-10-09 001

00119

daire içi, iç tasarım.

1386875013_shtora_stolovaya09

1457302166_2dizajn-shtor-v-stolovoj-komnate

13306071645842_w1920h1440

05432060013521065431

dscn1735

dscn3277

dvukhkomnatnaya-kvartira-42-kv-mv-bezhevykh-tonakh7

dvukhkomnatnaya-kvartira-42-kv-mv-bezhevykh-tonakh11

erker-v-komnate-foto-idei-1

g614

izobrazhenie-001

yumruk 124

komnata-dlya-gostey-gostinaya-moskva

inek-0

inek-12

kuhnya_gostinaya_1

prostye-shtory-dlya-kuhni-svoimi-rukami

rastitelnyj-risunok-na-shtorah-kantri-dlya-kuhni-991x1024

sam_1925

shtory-na-kuxnyu-20-211

stolovaya-barnaya-stojka-parket

yemek odası-7

valensia-330511-2261-svetlo-beg-big

zelenye-oboi-i-sirenevye-shtory

tasarım-misafir-mutfak25

sovremennye-shtory-dlya-kuxni

shtory_v_stolovuyu-kuxnyu_2

shtory-dlya-kuxni-7

shtory-dlya-stolovoj-2

shtory-dlya-stolovoj-4

shtory-dlya-stolovoj-6

shtory-dlya-stolovoj-9